Fotoreportaż z meczu Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec

Fotoreportaż z przegranego niestety przez Kryształ meczu z Gromem Różaniec, który odbył się na stadionie w Werbkowicach w niedzielę 18 sierpnia.

MLKS Kryształ Werbkowice 0:2 LKS Grom Różaniec

(Zamojska Okręgówka, 3 kolejka, 18.08.2013, stadion w Werbkowicach)

bramki: 39′ Larwa, 75′ Mazur

KryształSuchodolski, Musiał Paweł, Wójtowicz (84′ Czarnecki), Kaczoruk, Juszczuk, Hałas, Dec, Poterucha (64′ Musiał Piotrek), Podgórski (70′ Podolak), Przeworski, Reszczyński Bartek

sędziowali: Łaszkiewicz, Kapitan, Bakoń

Grom Różaniec, wicelider sezonu 2012/2013, pokazał kawał dobrej piłki, drużyna z Różańca udowodniła, że ich ostatni wynik 0:4 ze Spartą Wożuczyn (oczywiście nie ujmując nic graczom z Wożuczyna) był wypadkiem przy pracy. Kryształowi zabrakło argumentów zarówno w rozegraniu jak i destrukcji. Brak kilku kluczowych zawodników także miało swoje odzwierciedlenie na boisku. Co prawda mieliśmy parę niewykorzystanych sytuacji, które mogłyby zmienić przebieg spotkania jednak to Goście dużo częściej atakowali. Trzeba podkreślić, że kolejne świetne spotkanie rozegrał nasz bramkarz i kapitan zespołu Robert Suchodolski, dzięki któremu uniknęliśmy wyższej przegranej. Następny mecz na wyjeździe z Aleksandrią Aleksandrów.