Gimnazja w rejonowych Igrzyskach SZS 2010/2011

W zależności od regulaminu danej dyscypliny sportowej najlepsze zespoły szkolne lub uczniowie indywidualnie po zawodach powiatowych Szkolnego Związku Sportowego awansują do zawodów Rejonowych obejmujących powiaty: hrubieszowski, krasnostawski, tomaszowski, zamojski i miasto Zamość. Jak w takich zawodach zaprezentowały się Gimnazja z naszego powiatu i Hrubieszowa w ostatnim roku szkolnym?

Reklamy

i>Na zdjęciu – Narada mistrzów rejonu z Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie, podczas tego turnieju.

Reklamy

Gimnazjada

– 18.10. w Tomaszowie Lub. rozegrane zostały Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w kategorii szkół gimnazjów.

Dziewczęta

4. G. Horodło,

w składzie:
Barczuk Patrycja,
Boniewska Magdalena,
Grzesiak Ewelina,
Kaczyńska Beata,
Kaczyńska Sylwia
Kolenda Katarzyna,
Malinowska Dorota,
Ożarowska Ewelina,
Załuska Urszula,
Zebzda Monika

5. G. 1 Hrubieszów

chłopcy

4. G. Horodło,

w składzie:
Charatynowicz Damian,
Frankiewicz Bartłomiej,
Jonak Patryk,
Kaczyński Andrzej,
Kot Kamil,
Malinowski Adrian,
Roskal Łukasz,
Sławiński Kamil,
Wołoszyn Radosław,
Wroński Bartłomiej

8. G. 2 Hrubieszów

***

– 22.10. w Szczebrzeszynie została rozegrana Indywidualna Rejonowa Gimnazjada w tenisie stołowym.

Z naszego powiatu najwyższe miejsce zajęli:

7/8. wśród dziewcząt zajęła Dorota Wójcicka z G. 1 w Hrubieszowie nl – A. Pachla,

a u chłopców 7/8. Ernest Essing z ZS 2 w Hrubieszowie, nl D. Lewandowski.

***

– 10.11. w Zamościu odbył się turniej rejonowy Gimnazjady w badmintonie:

Dz. Gimnazjum nr 1 Hrubieszów – nl Zofia Bodes,

5/6. Gimnazjum nr 3 Hrubieszów – nl D. Stajszczyk

chł. 3. Gimnazjum nr 3 Hrubieszów – nl Dominik Stajszczyk,

chł. 4. Gimnazjum Przewodów – nl Andrzej Byra

***

– 13.01. w Zamościu odbył się rejonowy turniej Gimnazjady chłopców w halowej piłce nożnej.

? Gimnazjum nr 3 Hrubieszów, op. Wojciechowski Kamil.

***

– 3.02 w hali sportowej SP nr 3 w Hrubieszowie odbył się rejonowy turniej drużynowej Gimnazjady w tenisie stołowym.

Dziewczęta:

4. G. Mircza,

w składzie: Wiatrzyk Katarzyna Paluch Alicja, Teresińska Angelika, nl Majdanik Robert

5-6 Gim.nr 1 Hrubieszów

Wójcicka Dorota Wójcicka Marta, nl Pachla Andrzej

chłopcy:

7-8 G. ZS nr 2 Hrubieszów,

w składzie: Kowalczuk Patryk, Esinjg Ernest, Kluczek Paweł, nl Krawczuk Zbigniew,

9-10 Gim.Mircze

Niedźwiecki Bartłomiej, Polak Łukasz, nl Majdanik Robert.

***

– 4.03. w hali HOSiR odbył się rejonowy turniej Gimnazjady chłopców w piłce koszykowej.

1. G. 3 Hrubieszów

Skład Gimnazjum nr 3:
Chachler Albert,
Nowosad Kacper,
Szlonzak Przemysław,
Mystowski Piotr,
Sacharczuk Jakub,
Krasocki Bartek,
Bartkowiak Radosław,
Goraj Michał,
Małyszka Paweł,
TraczukKrystian,
Czupryński Oskar,
Wiejak Michał,
Krygiel Patryk.
Op. – Kamil Wojciechowski.

4. G. 1 z Hrubieszowa

***

– 22.03 w Tomaszowie Lub. odbyła się Rejonowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

5. Gimnazjum w ZSnr2 w Hrubieszowie

w składzie;
Magda Hankiewicz,
Paulina Wojtowicz,
Greta Moskal,
Agata Borkowska,
Agata Borsukiewicz,
Natalia Czychańska,
Agata Bajda,
Karolina Łukiewicz,
Aleksandra Szeląg,
Kaja Kogut,
Opiekun: Anna Kusiak.

***

Rejonowa Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt 24.03. Zamość

? G. 2 Hrubieszów

***

25.03. w hali HOSiR rozegrano zawody rejonowe Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców.

3. Gimnazjum nr 2 Hrubieszów

Krystian Łamejko,
Kamil Mróz,
Krzysztof Naja,
Jakub Mileniczuk,
Michał Jagiełło,
Paweł Kicun,
Eryk Kościowski,
Cezary Pietraszek,
Marek Chmielewski,
Kamil Żmuda,
Igor Niemczyk,
Jakub Baran,
Michał Woźniak,
Michał Szura.
Op. Robert Jóźwiak

4. Gimnazjum nr 3 Hrubieszów

***

1.06. w Zamościu została rozegrana Gimnazjada Rejonowa w Lekkiej Atletyce, po której trzy pierwsze osoby zakwalifikowały się do zawodów wojewódzkich. Z naszego powiatu zakwalifikowało się 14 osób, w tym na pierwszych miejscach:

Wiktoria Soja G.3 – 1000 m,
Jakub Mielniczuk G.2 – 300 m,
Kamil Sławiński G. Horodło – 2000 m
Dawid Stankiewicz G. Werbkowic w kuli.

2 miejsca
Dominika Stecko G. 1 Hrubieszów – 100 m
Urszula Załuska G. Horodło – 1000 m
Zuzanna Kuczyńska G. 3 Hrubieszów wzwyż
Konrad Sobczuk G. Mircze – 100 m
Kamil Kliszcz G. Werbkowice – 1000 m

3 miejsca
Józefina Irek G. 2 Hrubieszów – wzwyż
Monika Zebzda G. Horodło – 600 m
Magda Kmiecik G. ZS 2 Hrubieszów – w dal
Jakub Sokal G. 3 Hrubieszów – wzwyż
Michał Gorajek G. 3 Hrubieszów – oszczep

***

20.05. w Zamościu odbyła się Gimnazjalna Rejonowa Liga Lekkoatletyczna.

Dziewczęta:

3. Gim.3 Hrubieszów – 934 pkt.

op. Grzyb Wiesław,

100m
Soja Aleksandra 14,78 84 pkt.
Jarmusz Małgorzata 14,90 81
Małecka Daria 14,56 89,

300m
Hołdaś Aleksandra 48,20 95,
Sadowska Joanna 58,00 48,
Hajkiewicz Paulina 52,70 72,

600m
Soja Wiktoria 1:50,71 90,

W dal
Szkalej Magda 3,75 45,
Buchajczuk Magda 3,59 40,
Zielińska Iwona 3,69 43,

Wzwyż
Kuczyńska Zuzanna 135 84,

Oszczep
Wiśniewska Katarzyna 15,33 18,

Kula
Kania Ewa 7,62 70,
Buta Monika 7,70 72,
Zając Dominika 7,74 74,

4x100m Gim.3 Hrubieszów 58,20 75,

4. miejsce Gim. Mircze – 885 pkt.
op. Przytuła Urszula.

CHŁOPCY:

4. Gim.3 Hrubieszów – 1070 pkt.
op. Wojciechowski Kamil,

100m
Olucha Szymon 12,68 94 pkt.
Starzec Adrian 12,61 97
Małyszka Paweł 12,83 89,

300m
Szlonzak Przemek 43,63 86,
Kazan Dominik 44,60 81,

1000m
Wiejak Michał 3:11,61 76,
Malowany Krystian 2:58,21 99,

W dal
Nowosad Kacper 5,24 80,
Sacharczuk Jakub 5,03 73, Wzwyż ,
Sokal Jakub 150 75,
Mysłowski Piotr 150 75,

Oszczep
Gorajek Michał 38,97 110,
Kłodziński Iwo 25,87 41,

Kula
Krawczuk Mateusz 7,77 38,
Kasztelan Damian 8,46 52,

4x100m Gim.3 Hrubieszów 50,36 117,

5. miejsce Gim.2 Hrubieszów – 1064 pkt.
op. Robert Jóźwiak

***

Uwaga!

Może ktoś będzie zawiedziony brakiem pełnych danych rywalizacji, niestety, jaki komunikat i jeżeli jest dostępny, ewentualnie szkolne strony internetowe, to takie informacje.

***

Opracował – mak