Gimnazjada i Licealiada – indywidualny tenis stołowy

Hrubieszów

Reklamy

W środę 15 października 2008 r. w sali Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbył się powiatowy turniej indywidualnej Gimnazjady i Licealiady w tenisie stołowym. Ogółem na 9 stołach rozegrano w tym dniu 239 pojedynków.

u>KOMUNIKAT
POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM
HRUBIESZÓW dn. 15.10.2008 r.

DZIEWCZĘTA
1. Ciężka Justyna – Gim. Uchanie
2. Martyniuk Aneta – ZS Kryłów
3. Kliszcz Barbara – Gim. Honiatycze
4. Szumiło Ewa – Gim. Uchanie
5. Wójcicka Marta – Gim. Nr 1 Hrubieszów
6. Dąbrowska Anita – ZS Kryłów
7-8 Ciężka Anna – Gim. Trzeszczany
Dudzińska Dominika – Gim. Sahryń
9-12 Wójcicka Dorota – Gim. Nr 1 Hrubieszów
Marzęta Patrycja – Gim. Trzeszczany
Krauz Justyna – ZS Kryłów
Smaga Patrycja – ZSP Moniatycze
13-16 Tokarczuk Justyna – Gim. Uchanie
Oleszczuk Angelika – ZSP Moniatycze
Wandiuk Magda – ZS Kryłów
Mielniczuk Krolina – Gim.Mircze
17-24 Wiśniewska Agnieszka – Gim. Nr 3 Hrubieszów
Nawój Katarzyna – Gim. Mircze
Barczuk Aneta – Gim. Honiatycze
Fuks Ewelina – Gim. Trzeszczany
Głowacz Magdalena – ZS Horodło
Drozd Agata – Gim. Nr 1 Hrubieszów
Talarowska Monika – Gim. Mircze
Mazur Natalia – Gim. Uchanie
25-32 Kania Ewa – Gim. Nr 3 Hrubieszów
Waśniewska Katarzyna – Gim. Nr 3 Hrubieszów
Kaszuba Patrycja – ZSP Moniatycze
Pudkowska Marta – Gim. Werbkowice
Anioł Anna – Gim. Mircze
Kusiak Krystyna – Gim. Nr 2 Hrubieszów
Wietrzyk Weronika – Gim. Werbkowice
Osajca Justyna – ZS Hulcze
33-40 Karaś Diana – Gim. Nr 1 Hrubieszów
Marczuk Dagmara – Gim. Nr 2 Hrubieszów
Głowacz Karolina – Gim. Nr 3 Hrubieszów
Stasiuk Angelika – Gim. Werbkowice
Grzeszczuk Iwona – Gim. Nr 2 Hrubieszów
Malinowska Dorota – ZS Horodło
Gruszka Elżbieta – Gim. Trzeszczany
Kazańska Monika – Gim. Honiatycze

CHŁOPCY

1. Dyrda Krystian – Gim. Nr 1 Hrubieszów
2. Drop Adam – ZS Nr 2 Hrubieszów
3. Karpiuk Kamil – Gim. Werbkowice
4. Dąbrowski Kamil – Gim. Werbkowice
5. Przepiórka Krzysztof – Gim. Nr 1 Hrubieszów
6. Turek Adrian – Gim. Uchanie
7-8 Sokołowski Grzegorz – Gim. Mircze
Tur Bartłomiej – ZS Hulcze
9-12 Gryń Tomasz – Gim. Trzeszczany
Daciuk Damian – Gim. Nr 1 Hrubieszów
Talarowski Marek – Gim. Mircze
Barań Paweł – ZS Kryłów
13-16 Flis Artur – Gim. Nr 3 Hrubieszów
Pietrycki Sebastian – Gim. Dołhobyczów
Perehubka Sylwester – Gim. Uchanie
Skrzyński Maciej – Gim. Nr 1 Hrubieszów
17-24 Stecko Paweł – ZS Kryłów
Suś Przemysław – Gim. Werbkowice
Milewicz Maciej – Gim. Mircze
Krygiel Patryk – Gim. Nr 3 Hrubieszów
Skawiński Daniel – ZS Nr 2 Hrubieszów
Malowany Krystian – Gim. Nr 3 Hrubieszów
Czerepak Bartłomiej – Gim. Nr 2 Hrubieszów
Głuszczak Karol – ZS Hulcze
25-32 Zacharczuk Albin – Gim. Nr 2 Hrubieszów
Bohonos Tomasz – Gim. Mircze
Barczuk Marcin – ZS Horodło
Niewiadomski Dawid – Gim. Uchanie
Kozłowski Szymon – ZS Horodło
Zając Bartłomiej – ZSP Moniatycze
Łopatiuk Przemysław – ZS Horodło
Brudnowski Adam – Gim. Uchanie
33-47 Kaczyński Tomasz – ZS Horodło
Romankiewicz Karol – Gim. Nr 2 Hrubieszów
Kawarski Artur – Gim. Nr 3 Hrubieszów
Tarnowski Adam – ZSP Moniatycze
Konopka Łukasz – ZS Hulcze
Zając Robert – ZSP Moniatycze
Zuszman Damian – Gim. Honiatycze
Zawadzki Mateusz – Gim. Trzeszczany
Bajak Artur – ZS Kryłów
Fila Karol – Gim. Trzeszczany
Chmielowiec Cezary – Gim. Dołhobyczów
Muzyczuk Daniel – Gim. Honiatycze
Tarczuk Paweł – Gim. Werbkowice
Niemczyk Adrian – ZSP Moniatycze
Wójcik Łukasz – Gim. Honiatycze
48-50 Skawiński Szymon – ZS Nr 2 Hrubieszów
Kazański Grzegorz – Gim. Honiatycze
Nowicki Marcin – ZS Kryłów

Opiekunowie:
– Gim.Mircze – Majdanik Robert
– ZS Kryłów – Kłoda Agnieszka, Chodźko Zofia
– Gim. Sahryń – Wietrzyk Katarzyna
– Gim. Nr 1 Hrubieszów – Pachla Andrzej
– Gim. Nr 2 Hrubieszów – Rozkal Krystyna
– Gim. Nr 3 Hrubieszów – Stefaniak Iwona, Wojciechowski Kamil
– ZS Nr 2 Hrubieszów – Chwedczuk Andrzej
– Gim. Uchanie – Skrzat Zbigniew
– ZS Hulcze – Sobczuk Beata
– Gim. Dołhobyczów – Kulczyński Mariusz
– Gim. Werbkowice – Sadowski Bartłomiej
– ZS Horodło – Kamień Mirosław
– ZSP Moniatycze – Brudzisz Daniel
– Gim. Honiatycze – Sawicka Katarzyna
– Gim. Trzeszczany – Chwedczuk Zygmunt

W turnieju na dziewięciu stołach rozegrano 175 pojedynków indywidualnych.
Pierwsze piątki awansowały do Rejonowej Gimnazjady, która odbędzie się w Hrubieszowie
w dniu 23.10.2008 r.

Sędzia główny
Zbigniew Krawczuk

***

KOMUNIKAT
POWIATOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM
HRUBIESZÓW dn. 15.10.2008 r.

DZIEWCZĘTA

1. Bondyra Agata – ZS Nr 1 Hrubieszów
2. Bączkowska Barbara – ZS Nr 1 Hrubieszów
3. Jurek Irena – ZS Nr 1 Hrubieszów
4. Mirowska Justyna – ZS Nr 3 Hrubieszów
5. Lemińska Paulina – ZS Horodło
6. Gnieciak Joanna – ZS Nr 1 Hrubieszów
7-8 Bednarczuk Małgorzata – ZS Nr 2 Hrubieszów
Kawka Ewelina – ZS Nr 3 Hrubieszów
9-12 Buchowiecka Agnieszka – ZS Nr 2 Hrubieszów
Dudka Joanna – ZS Nr 4 Hrubieszów
Wójtowicz Iga – ZS Nr 3 Hrubieszów
Anioł Daria – ZS Nr 4 Hrubieszów
13 Bogucka Sylwia – ZS Nr 3 Hrubieszów

CHŁOPCY

1. Bieńko Piotr – ZS Nr 3 Hrubieszów
2. Mazurek Dariusz – ZS Nr 1 Hrubieszów
3. Słupski Kamil – ZS Nr 1 Hrubieszów
4. Branewski Mateusz – ZS Nr 3 Hrubieszów
5. Polikowski Adrian – ZS Nr 3 Hrubieszów
6. Wołos Mateusz – ZS Nr 1 Hrubieszów
7-8 Grabowski Mateusz – ZS Horodło
Gałka Dominik – ZS Nr 2 Hrubieszów
9-12 Lizak Krzysztof – ZS Nr 4 Hrubieszów
Kasperski Tomasz – ZS Nr 4 Hrubieszów
Wawer Krzysztof – ZS Turkowice
Lachowski Mateusz – ZS Nr 2 Hrubieszów
13-16 Podolak Damian – ZS Nr 4 Hrubieszów
Temporowicz Karol – ZS Nr 2 Hrubieszów
Chrzanowski Artur – ZS Nr 4 Hrubieszów
Klamer Adrian – ZS Turkowice
17-22 Zając Mateusz – ZS Horodło
Nagaj Rafał – ZS Turkowice
Zarek Damian – ZS Nr 3 Hrubieszów
Zdulski Mateusz – ZS Nr 1 Hrubieszów
Grzesiak Andrzej – ZS Horodło
Dziedzic Damian – ZS Turkowice

Opiekunowie:
– ZS Nr 1 Hrubieszów – Jaworski Jacek, Gnasiuk Marek
– ZS Nr 2 Hrubieszów – Krawczuk Zbigniew, Kusiak Anna
– ZS Nr 3 Hrubieszów – Nowak Marcin
– ZS Nr 4 Hrubieszów – Muzyczuk Małgorzata
– ZS Horodło – Kamień Mirosław
– ZS Turkowice – Jeleń Janusz

W turnieju na dziewięciu stołach rozegrano 64 pojedynki indywidualne.
Pierwsze piątki awansowały do Rejonowej Licealiady, która odbędzie się w Hrubieszowie
w dniu 24.10.2008 r.

Sędzia główny
Zbigniew Krawczuk

zobacz zdjęcia >>