Gimnazjada – Liga LA

6 maja 2011 r. na boisku przy Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie przeprowadzona została Powiatowa Szkolna Liga Lekkoatletyczna, w kategorii szkół szkół gimnazjalnych. W zawodach udział wzięło 167 zawodników, w tym 79 dziewcząt i 88 chłopców z 7 szkół.

Reklamy

KOMUNIKAT Z POWIATOWEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ – GIMNAZJADA
06.05.2011 r. HRUBIESZÓW

plik do pobrania »

DZIEWCZĘTA

1 miejsce – Gimnazjum Mircze – opiekun: Urszula Przytuła 749 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Ciuch Elżbieta 95 100 m 15,18 75
2 Roman Kamila 95 100 m 15,87 58
3 Rusin Kinga 96 100 m 15,60 65
4 Mielniczuk Ewelina 95 300 m 56,97 52
5 Badyła Dominika 97 300 m 57,06 52
6 Czarnoba Agnieszka 95 300 m 61,04 36
7 Paluch Alicja 96 600 m 2:03,78 67
8 Mielniczuk Paulina 97 600 m n.u. 0
9 Karwacka Ewelina 96 skok w dal 4,00 54
10 Kowal Gabriela 96 skok w dal 3,60 40
11 Anioł Klaudia 95 skok wzwyż 1,10 33
12 Tomaszewska Izabela 96 skok wzwyż 1,35 84
13 Wójcik Joanna 95 pchnięcie kulą 8,38 95
14 Kusa Paulina 95 pchnięcie kulą 7,47 65
15 Wójcik J., Ciuch E., Rusin K., Roman K. sztafeta 4 x 100 m 1:04,41 42

2 miejsce – Gimnazjum 3 Hrubieszów – opiekun: Wiesław Grzyb 726 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Zielińska Iwona 96 100 m n.u. 0
2 Biskup Aleksandra 96 100 m n.u. 0
3 Małecka Daria 97 100 m 15,27 73
4 Hołdaś Aleksandra 97 300 m 51,20 80
5 Soja Wiktoria 97 300 m 50,49 83
6 Hajkiewicz Paulina 97 600 m 2:29,89 20
7 Buchajczuk Magdalena 96 skok w dal 3,40 34
8 Jarmusz Małgorzata 95 skok w dal 4,00 54
9 Szkalej Magdalena 95 skok w dal 3,50 37
10 Kuczyńska Zuzanna 97 skok wzwyż 1,35 84
11 Buta Monika 96 pchnięcie kulą 6,98 49
12 Zając Dominika 97 pchnięcie kulą 8,54 100
13 Kania Ewa 95 pchnięcie kulą 7,55 67
14 Wiśniewska Katarzyna 95 oszczep 18,76 35
15 Hołdaś A., Soja W., Kuczyńska Z., Wiśniewska K. sztafeta 4 x 100 m

3 miejsce – ZS Gimnazjum Horodło – opiekun: Aneta Brzyska, Mirosław Kamień 711 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Watrak Magda 95 100 m 15,81 60
2 Malinowska Dorota 95 100 m 16,26 50
3 Pyrz Agnieszka 97 100 m 16,60 44
4 Zebzda Monika 96 300 m 48,70 92
5 Barczuk Patrycja 97 300 m 52,38 74
6 Kolenda Katarzyna 95 300 m 56,19 55
7 Kaczyńska Beata 96 600 m 2:11,87 52
8 Boniewska Magdalena 95 600 m 2:21,72 34
9 Kaczyńska Sylwia 95 skok w dal 3,70 44
10 Usowska Izabela 97 skok w dal 3,00 20
11 Brzozowska Aleksandra 97 skok w dal 3,63 41
12 Ożarowska Ewelina 95 pchnięcie kulą 7,78 75
13 Karpińska Arleta 96 pchnięcie kulą 7,08 52
14 Głowacz Magdalena 95 pchnięcie kulą 7,26 58
15 Watrak M., Malinowska D., Barczuk P., Zebzda M. sztafeta 4 x 100 m 1:01,91 55

4 miejsce – Gimnazjum 1 Hrubieszów – opiekun: Bodes Zofia 662 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Stecko Dominika 96 100 m 14,82 83
2 Wójcicka Marta 95 100 m 15,63 64
3 Zdun Katarzyna 96 100 m 15,63 64
4 Wielosz Natalia 95 300 m 57,51 50
5 Kubica Marzena 97 300 m 74,51 2
6 Pokrywka Aleksandra 96 600 m 2:13,12 50
7 Zachaj Katarzyna 97 600 m 2:17,59 42
8 Wójcicka Dorota 95 skok w dal 4,06 57
9 Martula Paulina 96 skok w dal 3,80 47
10 Karaś Diana 95 skok wzwyż 1,10 33
11 Litwin Barbara 95 skok wzwyż 1,05 25
12 Zachaj Patrycja 97 skok wzwyż 1,15 43
13 Błaszczak Katarzyna 95 pchnięcie kulą 7,51 66
14 Sądej Karolina 96 pchnięcie kulą 6,61 40
15 Zdun K., Wójcicka D., Stecko D., Wójcicka M. sztafeta 4 x 100 m 1:01,65 56

5 miejsce – Gimnazjum 2 Hrubieszów – opiekun: Pawłowska Elwira 626 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Smyk Jagoda 97 100 m 16,17 52
2 Mil Karolina 97 100 m 16,32 49
3 Rapa Magdalena 97 300 m 55,26 59
4 Kuczyńska Klaudia 97 300 m 56,42 54
5 Bielecka Karolina 97 300 m 57,89 48
6 Grabowska Natalia 97 600 m 2:04,53 65
7 Krawczyk Karolina 96 600 m 2:40,30 6
8 Irek Józefina 95 skok wzwyż 1,35 84
9 Kaczanowska Wioleta 96 pchnięcie kulą 8,19 89
10 Hartwig Monika 95 pchnięcie kulą 7,11 53
11 Zubko Małgorzata 96 pchnięcie kulą 5,52 17
12 Zglinicka Natalia 95 oszczep 12,60 9
13 Pasieka Patrycja 96 oszczep 12,64 9
14 Kleczkowska Paulina 95 oszczep 12,84 9
15 Smyk J., Mil K., Rapa M., Kurzyńska K. sztafeta 4 x 100 m 1:03,59 47

6 miejsce – ZS Gimnazjum Werbkowice – opiekun: Jarosław Kaczoruk 481 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Paprot Justyna 96 100 m 16,21 51
2 Skindzier Anna 97 100 m 17,85 24
3 Staszewska Katarzyna 300 m 67,16 16
4 Spirydonow Aleksandra 300 m 66,32 18
5 Czulińska Weronika 300 m 67,37 15
6 Musur Ada 97 skok wzwyż 1,25 63
7 Mielniczuk Klaudia 96 skok wzwyż 1,15 43
8 Szostakiewicz Dorota 96 pchnięcie kulą 8,71 105
9 Luchowska Patrycja 97 pchnięcie kulą 9,42 125
10 Mielniczuk K., Paprot J., Spirydonow A., Musur A. sztafeta 4 x 100 m 1:06,68 31

CHŁOPCY

1 miejsce – Gimnazjum 2 Hrubieszów – opiekun: Robert 927 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Klimowicz Grzegorz 100 m 13,72 67
2 Tabuła Rafał 97 100 m 14,48 48
3 Moskwa Paweł 95 100 m 13,19 80
4 Mielniczuk Jakub 95 300 m 42,02 94
5 Drozda Krystian 95 300 m 45,66 76
6 Czepil Artur 95 300 m 47,35 67
7 Hraciuk Patryk 96 1000 m 3:16,89 68
8 Echta Damian 95 1000 m 3:34,76 46
9 Stepaniuk Marcin 97 1000 m 3:18,73 66
10 Kościowski Eryk 96 skok wzwyż 1,50 75
11 Naja Krzysztof 95 skok wzwyż 1,55 83
12 Łomejko Krystian pchnięcie kulą 9,39 70
13 Pirogowicz Paweł pchnięcie kulą 8,87 60
14 Bas Michał pchnięcie kulą 9,98 85
15 Piekaroś Bartłomiej oszczep 32,47 75
16 Kościowski E., Mielniczuk J., Moskwa P., Stepaniuk M sztafeta 4 x 100 m 53,24 87

2 miejsce – Gimnazjum 3 Hrubieszów – opiekun: Kamil Wojciechowski 872 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Starzec Adrian 95 100 m 13,91 62
2 Małyszka Paweł 97 100 m 13,21 80
3 Olucha Szymon 95 100 m 13,26 78
4 Kazan Dominik 96 300 m 45,82 75
5 Szlonzak Przemysław 97 300 m 47,89 65
6 Wiejak Michał 96 1000 m 3:25,51 58
7 Malowany Krystian 95 1000 m 3:09,70 79
8 Nowosad Kacper 96 skok w dal 4,94 70
9 Sacharczuk Jakub 96 skok w dal 4,92 69
10 Krasocki Bartłomiej 97 skok wzwyż 1,20 33
11 Sokal Jakub 95 skok wzwyż 1,50 75
12 Mystowski Piotr 95 skok wzwyż 1,50 75
13 Krawczuk Mateusz 95 pchnięcie kulą 7,68 36
14 Kasztelan Damina 95 pchnięcie kulą 7,62 35
15 Gorajek Michał 95 pchnięcie kulą 8,38 50
16 Olucha Sz., Małyszka P., Starzec A., Nowosad K., sztafeta 4 x 100 m 53,27 86

3 miejsce – Gimnazjum Mircze – opiekun: Robert Majdanik 828 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Sobczuk Konrad 95 100 m 12,78 91
2 Szelepajło Kamil 96 100 m 13,16 81
3 Przybysz Tomasz 97 300 m 52,88 45
4 Załoga Marcin 97 300 m 54,89 37
5 Klamer Łukasz 97 300 m 49,92 56
6 Umer Przemysław 96 1000 m 3:23,32 60
7 Kuna Łukasz 95 1000 m 3:26,71 56
8 Małyszek Szymon 96 1000 m 3:39,21 40
9 Maciejewski Maciej 95 skok w dal 5,06 74
10 Pukaluk Damian 95 skok w dal 5,23 79
11 Romańczuk Adrian 95 pchnięcie kulą 9,74 77
12 Gitner Bartek 95 pchnięcie kulą 10,16 91
13 Szelepajło K., Sobieniak D., Pukaluk D., Sobczuk K., sztafeta 4 x 100 m 54,19 78

4 miejsce – ZS Gimnazjum Werbkowice – opiekun: Jarosław Kaczoruk 798 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Zuszman Daniel 95 100 m 13,61 70
2 Ślusarz Grzegorz 97 100 m 14,69 43
3 Wyskiel Dawid 300 m 46,10 73
4 Łukasiu Grzegorz 300 m 52,64 46
5 Kłyż Łukasz 1000 m 3:26,94 56
6 Mrozowski Kamil 1000 m 3:42,45 36
7 Bednarczuk Rafał skok w dal 4,50 55
8 Litaszewski Krzysztof skok w dal 4,23 46
9 Sass Łukasz 95 skok wzwyż 1,60 91
10 Gnasiuk Adrian 95 skok wzwyż 1,50 75
11 Stankiewicz Dawid pchnięcie kulą 11,29 108
12 Pietras Krzysztof pchnięcie kulą 10,40 99
13 Zuszman D., Wyskiel D., Sass Ł., Gnasiuk A. sztafeta 4 x 100 m 1:01,33 32

5 miejsce – ZS Gimnazjum Horodło – opiekun: Aneta Brzyska, Mirosław Kamień 729 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Roskal Łukasz 95 100 m 13,96 61
2 Kosmala Mateusz 96 100 m 14,38 50
3 Łuczyniec Rafał 97 100 m 14,69 43
4 Frankiewicz Bartłomiej 95 300 m 45,06 79
5 Charatynowicz Damian 95 300 m 49,22 59
6 Kot Kamil 96 300 m 51,53 50
7 Sławiński Kamil 96 1000 m 3:13,85 73
8 Wołoszyn Radosław 95 1000 m 3:29,44 53
9 Malinowski Adrian 96 1000 m 3:39,95 39
10 Bogucki Damian 95 skok w dal 4,53 56
11 Hejna Grzegorz 95 skok w dal 4,18 44
12 Kaczyński Kamil 96 skok w dal 3,98 38
13 Bielecki Bartłomiej 95 pchnięcie kulą 9,97 84
14 Usowski Rafał 95 pchnięcie kulą 8,86 60
15 Gajewski Przemysław 97 pchnięcie kulą 7,90 41
16 Łuczyniec R., Kosmala M., Roskal Ł. Frankiewicz B sztafeta 4 x 100 m 56,62 60

6 miejsce – Gimnazjum 1 Hrubieszów – opiekun: Zofia Bodes, Andrzej Podlewski 685 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Łopocki Michał 96 100 m 12,46 102
2 Perechowski Karol 95 100 m 14,12 57
3 Antonowicz Patryk 95 300 m 46,29 72
4 Klajn Piotr 95 300 m 49,53 58
5 Sikora Michał 97 300 m 53,88 41
6 Beń Marek 97 1000 m 4:00,63 18
7 Pogwizd Konrad skok w dal 3,81 32
8 Pędzik Mateusz skok w dal 4,56 57
9 Hunia Paweł pchnięcie kulą 9,75 78
10 Małecki Rafał pchnięcie kulą 9,38 71
11 Adamkiewicz Daniel oszczep 22,91 31
12 Flaks Adrian oszczep 17,41 12
13 Pędzik M., Łopocki M., Perechowski K., Antonowicz P. sztafeta 4 x 100 m 55,50 68

7 miejsce – Gimnazjum Trzeszczany – opiekun: Dorota Maciąg 502 pkt

Lp. Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Punkty
1 Dyjak Damian 96 100 m 13,65 69
2 Jeleń Adrian 95 100 m 14,11 57
3 Muzyczuk Dawid 96 300 m 48,89 61
4 Nieradko Patryk 95 1000 m 3:21,44 63
5 Michalski Mateusz 96 skok w dal 4,98 71
6 Szałata Szymon 96 skok wzwyż 1,35 53
7 Markowski Kamil 95 pchnięcie kulą 8,93 61
8 Dyjak D., Szałata Sz., Jeleń A., Nieradko P. sztafeta 4 x 100 m 55,57 67

PK. Stepaniuk Marcin 97 – skok wzwyż – 1,45

Powyższe zawody zostały przygotowane przez SP nr 2 i Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie. Wielkie podziękowania dla pani Marzanny Bieleckiej i Elwiry Pawłowskiej za przygotowanie obiektu do zawodów.

Awans do zawodów rejonowych uzyskały po dwie najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców. Zawody rejonowe zostaną rozegrane 20.05.2011 r. w Zamościu.

Uwaga!

Przypominamy o uiszczeniu opłaty za udział w zawodach sportowych SZS.

Uwaga!

Sztafety szwedzkie (100+200+300+400 m) odbędą się 10.05.2011 r. o godz. 9:00 na boisku SP 2.

***

Komunikat opracował Mirosław Kamień(PSZS).