Gimnazjada Rejonowa w lidze LA

W piątek 20.05.2011 r. w Zamościu odbyła się Gimnazjalna Rejonowa Liga Lekkoatletyczna. Najwyższe miejsca zajęła drużyna Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie wśród dziewcząt. Niestety żadnej ze szkół nie udało się awansować do zawodów wojewódzkich.

Reklamy

i>Na zdjęciu – Jakub Mielniczuk z Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie podczas tych zawodów udanie zadebiutował w biegu na 1000 m.

Gimnazjalna Rejonowa Liga Lekkoatletyczna

Dziewczęta:

I. Gim.2 Tomaszów – 1144 pkt. op. Onyszczuk Beata
II. Gim.1 Tomaszów – 1069 pkt. op. Korkosz Ewa

III. Gim.3 Hrubieszów – 934 pkt. op. Grzyb Wiesław

100m
Soja Aleksandra 14,78 84 pkt.
Jarmusz Małgorzata 14,90 81
Małecka Daria 14,56 89

300m
Hołdaś Aleksandra 48,20 95
Sadowska Joanna 58,00 48
Hajkiewicz Paulina 52,70 72

600m
Soja Wiktoria 1:50,71 90

W dal
Szkalej Magda 3,75 45
Buchajczuk Magda 3,59 40
Zielińska Iwona 3,69 43

Wzwyż
Kuczyńska Zuzanna 135 84

Oszczep
Wiśniewska Katarzyna 15,33 18

Kula
Kania Ewa 7,62 70
Buta Monika 7,70 72
Zając Dominika 7,74 74

4x100m
Gim.3 Hrubieszów 58,20 75

IV miejsce Gim. Mircze – 885 pkt. op. Przytuła Urszula

100m
Ciuch Elżbieta 14,34 94
Roman Kamila 15,53 67

300m
Badyła Dominika 55,20 60
Mielniczuk Ewelina 51,47 77
Czarnoba Agnieszka 57,12 51

600m
Paluch Alicja 2:01,61 71

W dal
Karwacka Ewelina 4,19 64
Mielniczuk Paulina 3,96 52
Matysek Marzena 3,88 48

Wzwyż
Tomaszewska Iza 130 73
Kowal Gabriela BW 0

Kula
Leśniowska Barbara 8,29 92
Wójcik Joanna 8,38 95
Kusa Paulina 8,10 86

4x100m
Gim. Mircze 1:00,76 3

CHŁOPCY:

I. Gim.1 Tomaszów -1233 pkt. op. Skulimowski Piotr
II. Gim.2 Tomaszów – 1147 pkt. op. Wawrzusiszyn Tomasz
III. Gim.4 Zamość – 1084 pkt. op. Świergoń Andrzej

IV. Gim.3 Hrubieszów – 1070 pkt. op. Wojciechowski Kamil

100m
Olucha Szymon 12,68 94 pkt.
Starzec Adrian 12,61 97
Małyszka Paweł 12,83 89

300m
Szlonzak Przemek 43,63 86
Kazan Dominik 44,60 81

1000m
Wiejak Michał 3:11,61 76
Malowany Krystian 2:58,21 99

W dal
Nowosad Kacper 5,24 80
Sacharczuk Jakub 5,03 73

Wzwyż
Sokal Jakub 150 75
Mysłowski Piotr 150 75

Oszczep
Gorajek Michał 38,97 110
Kłodziński Iwo 25,87 41

Kula
Krawczuk Mateusz 7,77 38
Kasztelan Damian 8,46 52

4x100m
Gim.3 Hrubieszów 50,36 117

V miejsce Gim.2 Hrubieszów – 1064 pkt. op. Robert Jóźwiak

100m
Kościowski Eryk 13,05 84
Klimowicz Grzegorz 13,68 68
Moskwa Paweł DSC 0

300m
Malec Andrzej 41,08 100
Drozda Krystian 42,20 93
Czepil Artur 43,47 87

1000m
Mielniczuk Jakub 2:52,68 114
Hraciuk Patryk 3:09,13 80
Echta Damian 3:15,37 70

Wzwyż
Naja Krzysztof 145 68

Oszczep
Piekaroś Bartek 35,47 93
Kula Łamejko Krystian 9,34 69
Pirogowicz Paweł 9,00 63
Bas Michał 9,70 77

4x100m
Gim.2 Hrubieszów 49,51 129

– Tłustym drukiem najcenniejsze wyniki według punktacji.

Uwaga!

Program minutowy Biegów Herbowych:

Lp. Godzina, Dystans, Kategoria

Godz. 11.00 Otwarcie XIII Biegu Herbowego

11.10 Bieg 100 m przedszkolaków dziewczęta i chłopcy – rocznik 2004 i młodsi
11.15 Bieg 600 m*dziewczęta – rocznik 2000 i młodsi
11.20 Bieg 600 m*chłopcy – rocznik 2000 i młodsi
11.25 Bieg 800 m*dziewczęta – rocznik 1998/1999
11.30 Bieg 800 m*chłopcy – rocznik 1998/1999
11.35 Bieg 800 m*dziewczęta – rocznik 1996/1997
11.40 Bieg 1400 m*chłopcy – rocznik 1996/1997
11.50 Bieg 1400 m*dziewczęta – rocznik 1994/1995
12.00 Bieg 1400 m*chłopcy – rocznik 1994/1995
12.10 Bieg 1400 m*dziewczęta – rocznik 1992/1993
12.20 Bieg 1400 m*chłopcy – rocznik 1992/1993
12.30 „Bieg Herbowy” (Bieg Główny) – 4200m open kobiet i mężczyzn od 16 lat
13.15. Dekoracje Biegu Głównego

M.in. wszyscy zawodnicy startujący w Biegu Głównym (Herbowym) oraz zawodnicy wszystkich kategorii młodzieżowych, którzy zajęli miejsca od 1 do 6 otrzymają książki autorstwa Marka Ambrożego Kitlińskiego pt. „Antologia Sportu Hrubieszowskiego”.

***

Opracował – mak