Gimnazjada SZS: Dziewczęta i chłopcy z Werbkowic Mistrzami Powiatu w piłce nożnej

Na boisku Orlik w Werbkowicach 26.10.2015 r. odbył się turniej dziewcząt w ramach Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego. Dzień później 27.10.2015 r. o miano Mistrza Powiatu walczyli chłopcy.

Reklamy


Gimnazjada SZS w piłce nożnej


Dziewczęta

Reklamy


W Turnieju startowały:

Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie – op. Irena Tarcz

Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie Staszic’ – op. Andrzej Chwedczuk

Zespół Szkół w Werbkowicach – op. Ewa Koźmińska, Halina Lachowska

Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu – op. Urszula Przytuła

Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Hrubieszowie op. Arkadiusz Sawicki

 

System rozgrywek: każdy z każdym’

 

ZS Gimnazjum Werbkowice – ZSM Nr 2 w Hrubieszowie (2:0)

ZS Nr 2 Staszic – ZSM Nr 1 w Hrubieszowie (1:0)

ZS Gimnazjum Werbkowice – Mircze (2:0)

ZSM Nr 2 w Hrubieszowie – ZS Nr 2 Staszic w Hrubieszowie (1:0)

ZSM Nr 1 w Hrubieszowie – Gimnazjum Mircze (0:0)

ZS Gimnazjum Werbkowice – ZS Nr 2 Staszic (5:2)

ZSM Nr2 w Hrubieszowie – ZSM Nr1 w Hrubieszowie (2:0)

ZS Nr2 Staszic – Gimnazjum Mircze (0:1)

ZS Gimnazjum Werbkowice – ZSM nr 1 w Hrubieszowie (3:0)

ZSM Nr 2 w Hrubieszowie – Gimnazjum Mircze (1:1)

 

Klasyfikacja:

I miejsce ZS Gimnazjum Werbkowice (12pkt)

II miejsce Zespół Szkół Miejskich w Hrubieszowie (7pkt)

III miejsce Gimnazjum Mircze (5pkt)

IV miejsce Zespół Szkół Nr2 Staszic (3pkt)

V miejsce Zespół Szkół Miejskich w Hrubieszowie (1pkt)

 

Skład drużyny Gimnazjum Werbkowice:

Agnieszka Łukasiuk, Aleksandra Stempień, Wiktoria Krzaczek, Paula Weremczuk, Małgorzata Kot, Karolina Gaudnik, Milena Semeniuk, Karolina Szewczyk, Aleksandra Kulik, Alicja Ogórek, Natalia Reszczyńska, Patrycja Chodorowska.

 

***

 

Chłopcy

 

STARTOWAŁY DRUŻYNY:

Zespół Szkół Gimnazjum Werbkowice – op. Jarosław Kaczoruk

Gminne Gimnazjum Kozodawy – op. Robert Kryszczuk

Zespół Szkół Miejskich Nr2 w Hrubieszowie -op. Arkadiusz Sawicki

Zespół Szkół Nr2 Staszic w Hrubieszowie -op Andrzej Pochylczuk

Zespół Szkół Miejskich Nr1 w Hrubieszowie op. Tomasz Magdziak

Samorzadowy Zespół Szkół w Mirczu op. Robert Majdanik

Publiczne Gimnazjum w Dołhobyczowie op. Mariusz Kulczyński

Zespół Szkół Publicznych w Moniatyczach -0p. Daniel Brudzisz

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie op. Kamil Wojciechowski

 

GRUPA A

ZSM NR 1 w Hrubieszowie

ZSM NR2 w Hrubieszowie

ZSM NR 3 w Hrubieszowie 

ZS NR 2 Staszic w Hrubieszowie

Gimnazjum Kozodawy

 

Grupa B

ZS Gimnazjum Werbkowice

Gimnazjum Mircze

Gimnazjum Dołhobyczów

Gimnazjum Moniatycze

 

Wyniki spotkań:

Grupa A 

ZSM NR1 – ZSM NR2 (2:0) 

STASZIC – ZSM NR3 (0:4) 

ZSM NR1 – Staszic (2:0) 

ZSM NR2 – ZSM NR 3 (0:4) 

ZSM NR 1 -ZSM NR 3 (2:1) 

ZSM NR2 – Staszic (2:4) 

Dołhobyczów – Kozodawy (1:0)

Werbkowice – Moniatycze (1:0)

Mircze – Kozodawy (2:2)

Dołhobyczów -Werbkowice (0:3)

 

Grupa B

Werbkowice – Mircze (4:0)

Dołhobyczów – Moniatycze (2:1)

Werbkowice -Kozodawy (1:0)

Mircze – Dołhobyczów (0:1)

Kozodawy -Moniatycze (2:2)

Mircze – Moniatycze (3:2)

 

 

Klasyfikacja w grupach:

 

Grupa A 

ZSM NR 1 (9PKT)

ZSM NR 3 (6PKT) 

STASZIC (3PKT)

ZSM NR 2 (0PKT)

Gimnazjum Moniatycze (1pkt)

 

Grupa B

Gimnazjum Werbkowice (12pkt)

Gimnazjum Dołhobyczów (9pkt)

Gimnazjum Mircze (4pkt)

Gimnazjum Kozodawy (2pkt)

 

PÓŁFINAŁY:

Gimnazjum Werbkowice – ZSM NR3 w Hrubieszowie 0:0 (karne 3:2)

Gimnazjum Dołhobyczów – ZSM NR 1 w Hrubieszowie (0:3)

 

FINAŁ

GIMNAZJUM WERBKOWICE – ZESPÓŁ SZKÓŁ MIEJSKICH NR 1 (1:0)

 

Klasyfikacja końcowa:

I MIEJSCE – Gimnazjum Werbkowice

II miejsce – ZSM NR1 w Hrubieszowie

III – IVmiejsce ex aeqwo – Gimnazjum Dołhobyczów i ZSM NR 3 w Hrubieszowie

Vmiejsce – Gimnazjum Mircze

VI miejsce – STASZIC

VII miejsce Gimnazjum Kozodawy

VIII miejsce Gimnazjum Moniatycze

IX miejsce ZSM NR2

 

 

Opracował: BS