Gimnazjada SZS: Trójka wygrywa powiatowe Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

19 grudnia w hali Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w odbył się turniej powiatowy Gimnazjady SZS w piłce ręcznej. Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców zawody wygrały drużyny Trójki i to one reprezentować będą powiat hrubieszowski w rozgrywkach rejonowych.

Reklamy

DZIEWCZĘTA

ZSM 3 Hrubieszów – ZS 2 Hrubieszów  6 : 3

ZSM 2 Hrubieszów – ZSP Moniatycze   8 : 0


o III miejsce

ZS 2 Hrubieszów – ZSP Moniatycze    4 : 2


Finał

ZSM 3 Hrubieszów – ZSM 2 Hrubieszów 3 : 1


Kolejność końcowa

1.ZSM 3 Hrubieszów op.Wojciechowski Kamil

2.ZSM 2 Hrubieszów op.Dąbrowski Krzysztof

3.ZS 2 Hrubieszów  op.Serafin Dominika

4.ZSP Moniatycze   op.Kosakowska Anna


CHŁOPCY

Grupa A

ZSM 2 Hrubieszów – ZSM 1 Hrubieszów  6 : 4

ZSM 2 Hrubieszów – ZSP Moniatycze    6 : 8

ZSM 1 Hrubieszów – ZSP Moniatycze    8 : 5


Grupa B

ZSM 3 Hrubieszów – ZS 2 Hrubieszów  14 : 5


o III miejsce

ZSM 2 Hrubieszów – ZS 2 Hrubieszów   5 : 11


Finał

ZSM 3 Hrubieszów – ZSM 1 Hrubieszów  15 : 1


Kolejność końcowa

1.ZSM 3 Hrubieszów op.Wojciechowski Kamil

2.ZSM 1 Hrubieszów op.Podlewski Andrzej

3.ZS 2 Hrubieszów  op.Harpeniuk Robert

4.ZSM 2 Hrubieszów op.Jóżwiak Robert

5.ZSP Moniatycze   op.Kosakowska Anna

Sędziowie : Kruk Robert, Kujawski Paweł, Antczak Radosław

 

Składy drużyn:

 

Dziewczęta:

Zespół Szkół nr 2:

Konsowicz Ewa
Baj Karolina
Tomaszczuk Weronika
Flaks Klaudia
Jasina Paula
Majkut Klaudia
Grandys Ola 
Prus Barbara
Borkowska Małgorzata
Palonka Magda

Opiekun – Dominika Serafin

 

Zespół Szkół Miejskich nr 2:

Ryczko Klaudia
Gąsior Karolina
Kupiec Aleksandra
Domańska Aleksandra
Gorajek Julia
Radzis Dominika
Kudyk Julia
Ryczko Karolina
Pietraszek Kaja
Ciesielczuk Aleksandra
Madej Angelika

Opiekun – Krzysztof Dąbrowski

 

Zespół Szkół Miejskich nr 3:

Mackiewicz Łucja
Dziomaga Maryla
Daciuk Aleksandra
Chodun Joanna
Niemczyk Karolina
Szlonzak Katarzyna
Śmieszek Daria
Suchowska Paula
Kowalska Aleksandra
Łyko Maria
Pachla Karolina
Radomska Anna
Ciesielczuk Wiktoria
Szostak Aleksandra

Opiekun – Kamil Wojciechowski, nauczyciel – Wiesław Grzyb

 

Chłopcy


Zespół Szkół Miejskich nr 1:

Wojciechowski Bartłomiej
Grabiński Sebastian
Słupny Kamil
Szuryński Piotr
Chorzępa Dawid
Zielonka Jakub
Pokrywka Michał
Oleszczuk Dawid
Krawczuk Kacper
Tarnowski Mateusz
Zybura Cezary
Borusiewicz Mateusz
Czajka Andrzej

Opiekun – Andrzej Podlewski

 

Zespół Szkół Miejskich nr 2:

Łoza Dawid
Koza Marcin
Łomejko Kamil
Echta Jakub
Kaliszczuk Mateusz
Wrona Hubert
Kasprzak Hubert
Klimowicz Michał
Laskowski Damian
Panasiewicz Rafał

Opiekun – Robert Jóźwiak

 

Zespół Szkół Miejskich nr 3:

Wal Oskar
Popławski Kacper
Jóźwiak Damian
Fijołek Patryk
Czerniak Oktawian
Skoczylas Dominik
Warecki Kamil
Chachler Hubert
Chachler Bartek
Orzechowski Miłosz
Frankiewicz Kamil
Sacharczuk Kamil
Gardyński Albert
Smerdel Bartosz

Opiekun – Kamil Wojciechowski

 


 

Zawody powiatowe SZS organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.


PATRONAT: