Gimnazjada w lekkiej atletyce

15 kwietnia na stadionie HOSiR odbyły się zawody Powiatowej Szkolnej Ligi LA – Gimnazjady.

Reklamy

b>UWAGA!
Piłka nożna dziewcząt została przeniesiona z Horodła do Hrubieszowa na Stadion HOSIR. Data i godzina zawodów nie uległa zmianie.

***

Komunikat z Powiatowej Szkolnej Ligi LA – Gimnazjada rozegranej w dniu 15.04.2008 r. w Hrubieszowie

W zawodach udział wzięło 178 uczniów (76 dziewcząt i 102 chłopców ) z 7 szkół.

KOMUNIKAT – plik do pobrania >>

Gimnazjada Dziewczęta

1 miejsce – 1037 pkt – G 2 Hrubieszów – opiekun: Rozkal Krystyna
w składzie:
Kołodziej Angelika 93
Lenard Paulina 92
Tarnogórska Paula 93
Łatka Anna 92
Turek Natalia 92
Borek Anna 94
Hojda Maja 93
Szewczuk Paulina 92
Naja Justyna 92
Doroszczuk Magda 93
Pirogowicz Karolina 92
Pochylczuk Milena 93
Dubienka Marta 92
Borsukiewicz Wioletta 93
Radomska Marta 93
Kołodziej A., Lenard P., Hojda M., Doroszczuk M.
Niedobit Paula 93
Worobik Małgorzata 92

2 miejsce – 1027 pkt – G 3 Hrubieszów – opiekun: Czesław Drączkowski
w składzie:
Szczęk Aleksandra 92
Nosko Martyna 94
Ciesielczyk Anita 94
Buta Małgorzata 93
Michalewska Agnieszka 92
Tlak Daria 94
Modzelewska Magda 94
Ciesielczyk Magda 93
Kasprowicz Aleksandra 92
Pomazanka Joanna 92
Zając Kalina 92
Lipnicka Marlena
Kolenda Katarzyna
Kaczmarska Marta
Paszkiewicz Paula
Szczęk, Nosko, Ciesielczyk, Kasprowicz
Szkalej Majka

3 miejsce – 897 pkt – ZS 2 Hrubieszów – opiekun : Anna Kusiak, Barbara Cygan
w składzie:
Choromańska Jagna 92
Chmarzyńska Maja 93
Kasprowicz Karolina 93
Drewnik Karolina 92
Ulanicka Marianna 92
Sala Joanna 93
Pawlos Wiktoria 94
Bojarczuk Paulina 92
Pakos Angelika 93
Haciuk Aneta 92
Skorupka Paulina 92
Banaszek Paulina 92
Borkowska Karolina 93
Międlarz Małgorzata 92
Nowak Oliwia 92
Kasprowicz, Choromańska Chmurzyńska, Drewnik

4 miejsce – 873 pkt – G Mircze – opiekun: Urszula Przytuła
w składzie:
Biczak Paulina
Wiatrzyk Marlena
Drozd Patrycja
Szwaczkiewicz Karolina
Koc Anna
Demusiak Sylwia
Kowalska Karolina
Kierepka Joanna
Karwańska Dominika
Anioł Anna
Tomaszewska Karolina
Karwacka Monika
Wiśniewska Maja
Wiatrzyk, Karwańska, Wiśniewska, Biczak

5 miejsce – 746 pkt – G Horodło – opiekun: Brzyska Aneta
w składzie:
Watrak Paulina 92
Zebzda Magdalena 93
Szymańska Anna 94
Pędrak Ewelina 93
Zielińska Małgorzata 94
Chochlińska Kamila 94
Skiba Monika 92
Wojciechowska Angelika 94
Steciuk Kamila 94
Zebzda Małgorzata 94
Sołtys Marta 92
Lemińska Paulina 92
Zbirowska Weronika 92
Dańczuk Magdalena 94
Patyjewicz Marta 93
Watrak P., Zebzda M., Szymańska A., Pędrak E.

***

Gimnazjada Chłopcy

1 miejsce – 1096 pkt – G. Horodło – opiekun : Kamień Mirosław
w składzie:
Jeczeń Marcin 92
Kozłowski Szymon 93
Gularowski Krystian 92
Dudek Konrad 92
Pańko Przemysław 93
Szczerbicki Kamil 92
Załuski Albert 92
Zieliński Emil 93
Dańczuk Paweł 92
Mochnaczewski Michał 92
Wesołowski Łukasz 92
Nowaczewski Mateusz 92
Oleszczuk Maciej 93
Zieliński Paweł 92
Szymański Marcin 92
Kozłowski S., Gularowski K, Jeczeń M., Dudek K.

2 miejsce – 1010 pkt – G 3 Hrubieszów – opiekun: Grzyb Wiesław
w składzie:
Moczarski Tomasz 92
Gałan Marcin 93
Otręba Damian 92
Kondrat Patryk 94
Przychodzień Łukasz
Karwacki Konrad 94
Kawarski Artur 94
Szostak Paweł 93
Popławski Szymon 93
Grzyb Bartłomiej 94
Otręba Mateusz 92
Nowosad Maciej 93
Mazur Adam 92
Miszczuk Cezary 92
Moczarski.T, Gałan.M, Otręba.D, Grzyb.B.
Szumski Bartłomiej 93
Janicki Bartłomiej 93

3 miejsce – 969 pkt – G. Dołhobyczów – opiekun : Kulczyński Mariusz
w składzie:
Dołemski Dawid 92
Wędziński Patryk
Klajne Rafał 92
Antoniuk Arkadiusz 93
Ernest Kosa 93
Jaros Dominik 92
Skiba Adrian 93
Kiszczyński Rafał 92
Krupa Kacper 93
Kiszczyński Dawid 93
Dec Mateusz 93
Bożek Dominik 92
Ćwiek Tomasz 93
Bożek D., Skiba A., Krupa K., Dec M

4 miejsce – 910 pkt – ZS 2 Hrubieszów – opiekun : Pochylczuk Andrzej
w składzie:
Zdun Bartłomiej 92
Zieliński Łukasz 93
Całka Mariusz 93
Nowak Mateusz 92
Guluk Marek 93
Słupski Łukasz 93
Sidorowicz Bartłomiej 92
Adamkiewicz Bartłomiej 93
Olszak Krzysztof 93
Giergiel Paweł 93
Zając Bartłomiej 92
Bobczuk Maciej 92
Obszyński Kacper 92
Brzoza Kamil 92
Olszak K, Kwiatkowski A, Bobczuk M, Zilinski Ł.

5 miejsce – 902 pkt – G 2 Hrubieszów – opiekun: Jóźwiak Robert
w składzie:
Matuszak Marcin 92
Średziński Kamil 92
Ciesielczuk Adam 92
Irek Grzegorz 92
Lewandowski Krzysztof 92
Błazucki Marcin 92
Bojarczuk Tomasz 92
Koza Paweł92
Salewski Konrad 92
Sidorowicz Paweł 93
Nowicki Hubert 92
Smyk Kamil 92
Wąsik Paweł 92
Zacharczuk Albin 93
Matuszak M, Śledziński A, Ciesielczyk A, Irek G
Osmański Przemysław 94
Hraciuk Kamil

6 miejsce – 896 pkt – G. Mircze – opiekun : Majdanik Robert
w składzie:
Jarczak Maciej
Chudzik Mateusz
Mielniczuk Robert
Brzózan Łukasz
Kokowicz Bartek
Siwierski Paweł
Lizun Mateusz
Karaś Adrian
Kawałek Marcin
Wójcik Łukasz
Mirosław Rafał
Przebierowski Mateusz
Klamer Adrian
Szwiec Patryk
Mielniczuk, Jarczak, Socha, Chudzik

7 miejsce – 754 pkt – G. 1 Hrubieszów – opiekun : Podlewski Andrzej
w składzie:
Pilarczyk Robert 92
Konieczny Jakub 92
Kuźmiński Jakub 93
Mosek Paweł 93
Bida Sebastian 93
Czajka Arkadiusz 94
Łopocki Szymon
Wawek Krzysztof 92
Obrzut Błażej 92
Świętoniewski Jakub
Pokrywka Michał 92
Bartyzel Kamil
Jóźwiak Adrian
Góra Karol
Pilarczyk, Jóźwiak, Konieczny, Mosek

Komunikat opracował
Mirosław Kamień

zobacz zdjęcia >>