Gimnazjady SZS – Mistrzowie powiatu hrubieszowskiego w poszczególnych dyscyplinach sportowych 2013/2014

Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Hrubieszowie od 1964 roku systematycznie dla wszystkich szkół organizuje zawody na tym szczeblu, aby wyselekcjonować zgodnie z regulaminami zawodów do reprezentowania na wyższym szczeblu przedstawicieli naszego powiatu. W trzeciej części po Igrzyskach i Licealiadach prezentacja mistrzów powiatu hrubieszowskiego w poszczególnych dyscyplinach sportowych w roku szkolnym 2013/2014 szkół gimnazjalnych.

Reklamy

 

Mistrzowie powiatu hrubieszowskiego SZS w poszczególnych dyscyplinach sportowych SZS w roku szkolnym 2013/2014:

 

Gimnazjady

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe – 26.09.2013 r. obiekty HOSiR

 

Dziewczęta

1. ZS 2 G. Hrubieszów – 35:24,25 – op. Andrzej Chwedczuk

Skład:

brak danych (proszę o uzupełnienie)

 

Chłopcy

1. ZSM nr 3 Hrubieszów, 40:31,28 – op. Kamil Wojciechowski

Skład: 

Czerniak Oktawian, Skoczylas Dominik, Warecki Kamil, Więch Maciej, Popławski Kacper, Smerdel Bartosz, Chachler Hubert, Chachler Bartek, Fijołek Patryk, Kazan Kacper



Tenis stołowy indywidualnie – 21.10.2013 r. sala ZSM 3 Hrubieszów

 

Dziewczęta

1. Paula Jasina ZS 2 G. Hrubieszów – op. Zbigniew Krawczuk

 

Chłopcy

1. Łukasz Gałan ZS G. Werbkowice – op. Bartłomiej Sadowski

 


Piłka nożna dziewcząt – 22.10.2013 Werbkowice

 

1. ZS G. Werbkowice – op. Ewa Koźmińska, Halina Lachowska

skład: brak danych (proszę o uzupełnienie)

 


Piłka nożna chłopców – 23.10.2013 Werbkowice

 

1. ZSM 3 G. Hrubieszów – op.: Kamil Wojciechowski i Mirosław Szuper

Skład:

Chachler Bartek, Przemek Kraszkiewicz, Bartosz Smerdel, Kacper Kazan, Chachler Hubert, Albert Gardyński, Kamil Frankiewicz, Przemek Kasztelan, Kamil Warecki, Patryk Fijołek, Wojewoda Krzysztof, Maciej Warenica i Arkadiusz Łazorczyk.



Badminton drużynowo – 25.10.2013 r. sala ZSM 1 Hrubieszów

 

Dziewczęta

1. ZSM 3 G. Hrubieszów – op. Dominik Stajszczyk

Skład:

Suchowska Paula, Chodun Joanna, Daciuk Aleksandra

 

Chłopcy

1. ZS G. Werbkowice – op. Bartłomiej Sadowski

w składzie:

Hołdaś Patryk, Ślusarz Paweł, Romański Szymon, Kowalczuk Adrian

 


Szachy drużynowo – 19.11.2013 r. Mircze


1. G. Kozodawy – op. brak danych

Skład:

brak danych (proszę o uzupełnienie)

 


Piłka ręczna dziewcząt – 19.12.2013 r. hala ZSM 2 Hrubieszów

 

1. ZSM 3 G. Hrubieszów – op. Kamil Wojciechowski, Wiesław Grzyb

W składzie:

Mackiewicz Łucja, Dziomaga Maryla, Daciuk Aleksandra, Chodun Joanna, Niemczyk Karolina, Szlonzak Katarzyna, Śmieszek Daria, Suchowska Paula, Kowalska Aleksandra, Łyko Maria, Pachla Karolina, Radomska Anna, Ciesielczuk Wiktoria, Szostak Aleksandra

Opiekun – Kamil Wojciechowski, nauczyciel – Wiesław Grzyb



Piłka ręczna chłopców  – 19.12.2013 r. hala ZSM 2 Hrubieszów

 

1. ZSM 3 Hrubieszów – op. Kamil Wojciechowski

W składzie:

Wal Oskar, Popławski Kacper, Jóźwiak Damian, Fijołek Patryk, Czerniak Oktawian, Skoczylas Dominik, Warecki Kamil, Chachler Hubert, Chachler Bartek, Orzechowski Miłosz, Frankiewicz Kamil, Sacharczuk Kamil, Gardyński Albert, Smerdel Bartosz

 


Tenis stołowy drużynowo – 8.01.2014 r. sala ZSM 1 Hrubieszów

 

Dziewczęta

1. Gimnazjum w Uchaniach z/s w Jarosławcu – op. Wojciech Jarocha

w składzie:

Zarek Weronika, Hołubowicz Natalia

 

Chłopcy

1. ZS G. Werbkowice – op. Bartłomiej Sadowski

w składzie:

Goch Dominik, Gałan Łukasz, Skotnicki Patryk


Koszykówka dziewcząt – 17.01.2014 r. sala ZSM 3 Hrubieszów

1. ZSM 3 G. Hrubieszów – op.: Wiesław Grzyb, Czesław Drączkowski

Skład:

Chodun Joanna, Suchowska Paula, Szlonzak Katarzyna, Daciuk Aleksandra, Mackiewicz Łucja , Szostak Aleksandra, Niemczyk Karolina, Śmiszek Daria, Łyko Zofia, Pachla Karolina, Łyko Maria, Trzos Katarzyna

 


Koszykówka chłopców – 17.01.2014 r. sala ZSM 3 Hrubieszów

 

1. ZSM 3 G. Hrubieszów – op. Kamil Wojciechowski

Skład:

Wal Oskar, Popławski Kacper, Jóźwiak Damian, Fijołek Patryk, Czerniak Oktawian, Warecki Kamil, Chachler Hubert, Chachler Bartek, Orzechowski Miłosz, Frankiewicz Kamil, Sacharczuk Kamil, Gardyński Albert, Smerdel Bartosz, Kasztelan Przemysław

 


Piłka siatkowa chłopców – 10.03.2014 r. Hala ZSM 2 Hrubieszów

 

1. Gminny Zespół Szkół G. Dołhobyczów – op. Mariusz Kulczyński

W składzie:

Jakub Fal, Marcin Bielecki, Bartłomiej Małka, Krzysztof Michniak, Łukasz Kobel, Szymon Jasiński, Michał Rozicki, Sylwester Mroczkowski, Adrian Kondraciuk

 


Piłka siatkowa dziewcząt – 14.03.2014 r. Hala ZSM 2 Hrubieszów

1. ZSM 3 G. Hrubieszów – op. Wiesław Grzyb, Piotr Drączkowski

W składzie:

Chodun Joanna, Suchowska Paula, Szlonzak Katarzyna, Daciuk Aleksandra, Mackiewicz Łucja , Szostak Aleksandra, Niemczyk Karolina, Śmiszek Daria, Łyko Zofia, Pachla Karolina, Łyko Maria, Trzos Katarzyna

 


Sztafety rozstawne LA – 28.04.2014 r. stadion HOSiR

 

Dziewczęta


4 x 100 m

1. ZSM 3 G. Hrubieszów – op. Czesław Drączkowski i Wiesław Grzyb

Skład:

Dżygało, Szostak, Kowalska, Radomska

 

Sztafeta szwedzka (100+200+300+400)

1. ZS 2 G. Hrubieszów –  op. Anna Kusiak i Barbara Cygan

Skład:

Wołyniec, Konsowicz, Winiarczyk, Kowalczuk

 

Chłopcy

 

4 x 100 m

1. ZSM 3 G. Hrubieszów – op. K.amil Wojciechowski

Skład:

Popławski, Skoczylas, Fiołek, Jóźwiak

 

Sztafeta szwedzka (100+200+300+400)

1. ZS G. Horodło – op. Mirosław Kamień

Skład:

Załuski, Borowski, Bil, Kołodziejczyk



Indywidualne LA – 29.04.2014 r. stadion HOSiR

 

Dziewczęta

100 m Kudyk Julia ZSM 2 Hrubieszów 13,66/F 13,62

300 m Trybuła Agata SZS Mircze 46,99

600 m Oliwia Wołyniec ZS 2 Hrubieszów 1:50,79

1000 m Barańczuk Karolina ZSM 2 Hrubieszów 4:13,58

W dal Radomska Anna ZSM 3 Hrubieszów 4.50

Wzwyż Daciuk Aleksandra ZSM 3 Hrubieszów 1.47

Kula 3kg  Palonka Magda ZS 2 Hrubieszów 8.53

Oszczep 600g. Suchowska Paula ZSM 3 Hrubieszów 21.34

4 x 100 m ZS 2 Hrubieszów:

Rutkowska, Konsowicz, Winiarczyk, Kowalczuk 58,22

 

Chłopcy

100 m Szuryński Piotr ZSM 1 Hrubieszów 12,15/ F 12,04 F

300 m Maciejewski Przemysław ZS Horodło 39,08

1000 m Łoza Dawid ZSM 2 Hrubieszów 3:03,25

2000 m Baranowski Michał ZSM 2 Hrubieszów 7:08,68

W dal Skoczylas Dominik ZSM 3 Hrubieszów 6.09

Wzwyż Kasprzak Hubert ZSM 2 Hrubieszów 1.65

Kula 5kg Kowalewski Marcin ZS 2 Hrubieszów 10.07

Oszczep 600g. Bielecki Marcin ZS Dołhobyczów 32.50

4×100 m ZSM 3 Hrubieszów:

Popławski, Fijołek, Skoczylas, Jóźwiak 48,33

 

Opiekunowie w/w:

ZSM 2 Hrubieszów – Elwira Pawłowska, Marzanna Bielecka, Robert Jóźwiak,

SZS Mircze – Urszula Przytuła,

ZS 2 Hrubieszów – Anna Kusiak, Barbara Cygan, Andrzej Chwedczuk, Dawid Lewandowski,

ZSM 3 – Piotr Drączkowski, Wiesław Grzyb, Kamil Wojciechowski,

ZSM 1 Hrubieszów – Tomasz Magdziak,

ZS Horodło – Mirosław Kamień,

ZS Dołhobyczów – Mariusz Kulczyński

 


Liga LA – 9.05.2014 stadion HOSiR


Dziewczęta

1.ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1147 pkt. – op. Czesław Piotr Drączkowski, Wiesław Grzyb

W składzie:

1 Kowalska Aleksandra 98 100m 15,04 88
2 Dziomaga Maryla 98 100m 15,05 87
3 Szostak Aleksandra 98 100m 14,76 94
4 Szlonzak Katarzyna 98 300m 54,68 69
5 Tlak Aleksandra 98 300m 51,28 86
6 Chmielowska Małgorzata 99 300m 50,5 90
7 Radomska Anna 98 w dal 4,32 92
8 Pachla Karolina 98 w dal 4,13 82
9 Łyko Zofia 99 w dal 4,16 84
10 Śmieszek Daria 99 p. kulą 8,84 95
11 Chodun Joanna 98 p. kulą 8,18 75
12 Suchowska Paula 98 p. kulą 8,98 99
13 Niemczyk Karolina 98 wzwyż 145cm 125
14 Daciuk Aleksandra 98 wzwyż 145cm 125
15 Dziomaga, Szostak, Radomska, Kowalska 4x100m 57,27 80

 

Chłopcy

1.ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1238 pkt. – op. Kamil Wojciechowski

W składzie:

1 Popławski Kacper 98 100m 12,87 96
2 Jóźwiak Damian 98 100m 12,29 121
3 Fijołek Patryk 99 100m 12,04 133
4 Warecki Kamil 99 300m 43,1 94
5 Chachler Hubert 99 300m 45,19 83
6 Kazan Kacper 98 300m 42,66 98
7 Kasztelan Przemysław 99 1000m 3,10,10 82
8 Smerdel Bartosz 99 1000m 3,13,60 77
9 Łazorczyk Arkadiusz 98 1000m 3,30,86 54
10 Skoczylas Dominik 98 w dal 5,89 119
11 Czerniak Oktawian 98 w dal 5,39 86
12 Chachler Bartłomiej 99 w dal 4,73 63
13 Orzechowski Miłosz 99 p.kulą 10,19 92
14 Frankiewicz Kamil 99 wzwyż 145cm 68
15 Zalewski Jakub 2000 wzwyż 150cm 75
16 Popławski, Skoczylas, Fijołek, Jóźwiak 4x100m 47,61 157

 

W dniu 11.12.2013 r. w Sali Konferencyjnej i przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbyło się zorganizowane przez Zarząd Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie podsumowanie rywalizacji szkół Hrubieszowa i powiatu na szczeblu powiatowym oraz wyższym. Ku zaskoczeniu obecnych, wiele szkół otrzymało sprzęt sportowy przydatny do realizacji lekcji wychowania fizycznego czy zajęć pozalekcyjnych. Ciekawe, jak będzie w tym roku?

 

Wszystkie w/w zawody zostały z inicjatywy Zarządu Powiatowego SZS przygotowane, przeprowadzone i podsumowane (np. komunikaty końcowe) przez nauczycieli wychowania fizycznego odpowiedzialnych za poszczególne dyscypliny sportowe. Wspierani byli w różny sposób m.in. finansowo przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, sponsorów prywatnych i wolontariuszy (np. sędziowanie). Słowa podziękowania należą się dyrektorom szkół i HOSiR, którzy udostępniali podlegające im obiekty i sprzęt sportowy bezpłatnie.

 

ZARZĄD POWIATOWEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W HRUBIESZOWIE:

Przewodniczący – Katarzyna Skrok

Z-ca Przewodniczącego – Zbigniew Krawczuk

Z-ca Przewodniczącego – Dominik Stajszczyk

Sekretarz – Maciej Łyko

Członkowie:

Krzysztof Brudnowski

Czesław Drączkowski

Tomasz Magdziak

 

KOMISJA REWIZYJNA:

Przewodniczący – Leszek Tarnawski

Z-ca Przewodniczącego – Małgorzata Muzyczuk

Sekretarz – Dominika Serafin



Uwaga!

Chętnie opublikowałbym osiągnięcia na szczeblu rejonu zamojskiego, niestety nie posiadam wszystkich komunikatów, szkoda, że ten etap nie posiada swojej strony internetowej, a i nie wszystkie szkoły na swoich stronach umieszczają z niego informację!



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)



Zobacz też:

Mistrzowie powiatu hrubieszowskiego SZS w roku szkolnym 2013/2014 – szkoły podstawowe

SPORT – Mistrzowie powiatu hrubieszowskiego SZS 20132014 – Licealiada