Gminny turniej tenisa stołowego

Komunikat z XV Gminnego Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego odbytego w dniach 6, 7 i 8 grudnia 2006 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Horodle.

Reklamy

Rozgrywki odbyły się w trzech kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców , a celem była popularyzacja tenisa stołowego oraz wyłonienie najlepszych zawodników w gminie Horodło.

Szkoły Podstawowe
– rocznik 1996 i młodsi
– 1995/94
– 1993/91 – Gimnazja
– rocznik 1990 i starsi – szkoły ponad gimnazjalne i starsi

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

1996 i młodsze /dzw/

1. Agnieszka Małyska – SP Matcze
2. Daria Nowaczewska – SP Horodło
3. Monika Zebzda – SP Horodło
4. Anna Harpeniuk – SP Matcze
5. Beata Kaczyńska – SP Horodło

1996 i młodsi /chł/

1. Patryk Hraciuk – SP Kopyłów
2. Mariusz Wierzbici – SP Matcze
3. Ciężczak Mateusz – SP Kopyłów
4. Gularowski Tomasz – SP Kopyłów
5. Michał Kościuk – SP Horodło
6. Hubert Kołodziejczyk SP Horodło

1995/1994 – /dzw/

1. Małgorzata Zebzda – SP Horodło
2. Gabriela Maciejewska – SP Horodło
3. Urszula Ulanicka – SP Horodło
4. Krystyna Ślązak – SP Horodło
5. Katarzyna Szymusiak – SP Horodło
6. Magdalena Boniewska – SP Horodło

1995 /1994 / -/chł /

1. Mateusz Skoczylas – SP Horodło
2. Kamil Załuski -SP Horodło
3. Jarosław Wierzbicki -SP Matcze
4. Marcin Barczuk – SP Horodło
5. Kamil Zdanikowski -SP Horodło

Gimnazja 1991/93 – dzw.

1. Lemińska Paulina – GP Horodło
2. Szymańska Mirela – GP Horodło
3. Piniaź Anna – GP Horodło
4. Zofia Grądz – GB Horodło
5. Patyjewicz Marta – GP Horodło
6. Sajdłowska Magdalena – GP Horodło

1991/93 – chł.

1. Michał Sajdłowski – GP Horodło
2. Mateusz Grabowski – GP Horodlo
3. Mateusz Zając – GP Horodło
4. Tomasz Wroński – GP Horodło
5. Tomasz Kaczyński – GP Horodło
6. Grzegorz Jakubczuk – GP Horodło

Szkoły ponad gimnazjalne i starsi

dzw.

1.Malinowska Natalia – LO Horodło
2.Izabela Dzikun – LO Horodlo
3.Justyna Lemińska – LO Horodło
4. Gołąb Dominika – LO Horodło

chł.

1. Norbert Grabarczuk – LO Horodło
2. Paweł Nijakowski – LO Horodło
3. Andrzej Szymański – LO Horodło
4. Wojciech Środecki – Janki
5. Sławomir Krzywiński – LO Horodło
6. Tomasz Tokarski – Wieniawka

W Turnieju łącznie wzięło udział 117 zawodników.

Tekst i zdjęcia : Joanna Stefaniak

zobacz zdjęcia >>