Górnik Łęczna – Unia Hrubieszów 3:1 w meczu trampkarzy starszych

W pierwszym meczu Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Starszych, nasz zespół przegrał dzisiaj (środa, 28.08) w Łęcznej z zespołem trampkarzy Górnika 1 : 3. Bramkę dla zespołu Unii w 50 min. meczu z rzutu wolnego zdobył Kamil Warecki.

Dla naszego zespołu, w którym grają chłopcy z roczników 1999, 2000 i 2001 (regulaminowo rocznik 1999)  był to pierwszy start w lidze wojewódzkiej i pierwszy tak trudny przeciwnik.

Naszych trampkarzy prowadzi Mirosław Szuper. Według jego relacji pierwsza połowa meczu należała zdecydowanie do gospodarzy, którzy strzelili nam 3 bramki i byli zespołem wyraźnie lepszym. W drugiej połowie meczu nasi chłopcy pozbyli się tremy, zgrali o wiele lepiej i odważniej, co przełożyło się na obraz i wynik gry.

Końcowy wynik meczu, zdaniem trenera mógłby być korzystniejszy, gdyby nasz zespół wykorzystał pięć tzw. 100 – procentowych okazji do zdobycia goli (2 do przerwy, 3 po przerwie).

W sobotę kolejny mecz, z jeszcze trudniejszym przeciwnikiem. O godz. 15.00 na własnym boisku nasi trampkarze zmierzą się z trampkarzami Motoru Lublin, którzy zajęli czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski – rocznika 1999 (pokonali m.in. trampkarzy Legii Warszawa).

źródło: mksuniahrubieszow.pl