26 maja 2024

Gram w unihokeja, bo lubię [ZDJĘCIA]

5 marca 2023 roku, w Żurawicy, w województwie podkarpackim, odbył się turniej unihokeja w kategorii młodzików, rocznik 2010 i młodsi. W turnieju rywalizowali chłopcy oraz dziewczęta.

Dziewczęta swoje zmagania rozpoczęły o godzinie 9.00, natomiast chłopcy zaczęli swój turniej o godzinie 14.00. W turnieju dziewcząt, jak i chłopców, do rywalizacji przystąpiło po 5 drużyn, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”.

Po długiej przerwie, dla zawodników z LUKS „Grześ” Hrubieszów był to pierwszy turniej, na którym mogli rywalizować z drużynami spoza województwa Lubelskiego. Wszystkie dotychczasowe turnieje, to zawody w ramach Szkolnego Związku Sportowego, dlatego tym większa była chęć udziału w takim turnieju, sprawdzenia się z drużynami z innych części Polski oraz z zagranicy (udział drużyny z Ukrainy).

­

Oprócz drużyn z Podkarpacia, wystąpiły dwie drużyny z województwa Małopolskiego – Nowy Targ i Ludzmierz.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – DZIEWCZĘTA:

1. „Podhale” Nowy Targ.

2. „Wiatr” Ludzmierz.

3. „Yantar” Novoyavorivsk / Ukraina/

4. „Grześ” Hrubieszów.

5. „Pancerni” Żurawica.

Dziewczęta z Hrubieszowa wystąpiły w składzie: M. Gołębiowska, J. Kosel, O. Grabowska, G. Hunkiewicz, L. Tomaszczuk, H. Hukowska, Z. Sierhej, L. Załuska, A. Perkman.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – CHŁOPCY:

1. „Yantar” Novoyavorivsk I.

2. „Grześ” Hrubieszów.

3. „Pancerni” Żurawica.

4. „Yantar” Novoyavorivsk II.

5. „Czarni” Oleszyce.

Chłopcy wystąpili w składzie: P. Brzycki, F. Szumiło, K. Majewski, K. Bożek, A. Kocaj, H. Kamień, J. Kapkin, W. Sulewski, K. Szostakiewicz, Sz. Puzio.info i fot. UKS Grześ Hrubieszów


Zobacz też:

Hrubieszów: Rywalizują w rozgrywkach SZS [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Rywalizują w rozgrywkach SZS [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →