Grand Prix Hrubieszowa – Turniej Tenisa Stołowego TOP 16

W niedzielę 2 czerwca w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego TOP 16, w którym wystartują zawodnicy z rankingu Grand Prix w sezonie 2012/2013 sklasyfikowani na miejscach od pierwszego do szesnastego.

Reklamy

KOMUNIKAT

Turniej TOP 16 – Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 Hrubieszów

 

Termin: 
Turniej odbędzie się w niedzielę 2 czerwca, początek gier o godz. 15.00

 

Cel:
Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisowego.

 

Uczestnictwo:
Turniej rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open  Prawo startu mają zawodnicy z rankingu Grand Prix w sezonie 2012/2013 sklasyfikowani na miejscach od pierwszego do szesnastego.

 

Miejsce:

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 16

 

System rozgrywek:
Zawody będą rozgrywane systemem grupowo – pucharowym. Rozstawienie zawodników w turnieju według zdobytych punktów rankingowych po sezonie.

 

Zgłoszenia:
Zawodnicy potwierdzają zgłoszenie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1.06.2013 r., telefon kontaktowy 695 731 658

 

Sprzęt:
Turniej rozgrywany będzie na 8 stołach Andro i Tibhar piłeczkami Tibhar

 

Nagrody:
Odbędzie się oficjalne podsumowanie rozgrywek Grand Prix, wręczenie pucharów, dyplomów oraz nagród rzeczowych dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji.

 

PROGRAM MINUTOWY TOP – 16

15.00     grupy ABCD        – I runda turnieju                8 gier

15.25     grupy ABCD        – II runda turnieju               8 gier

15.50     grupy ABCD        – III runda turnieju             8 gier

16.15     turniej główny    – I runda turnieju głównego  8 gier

16.40     ćwierćfinały turnieju, gry o miejsca                 8 gier

17.05     półfinały turnieju , gry o miejsca                      8 gier

17.30    finał, mecz o III miejsce,  gry o miejsca            8 gier

18.00      zakończenie turnieju  –  podsumowanie Grand Prix – dekoracja

 

LISTA ZAWODNIKÓW UPRAWNIONYCH DO GRY

1.

KOWALCZUK PATRYK

Gozdów

2.

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

3.

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

4.

KOWALCZUK ŁUKASZ

Gozdów

5.

MAZUREK DARIUSZ

Gozdów

6.

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

7.

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

8.

RÓŻYCKI MATEUSZ

Zamość

9.

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

10.

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

Hrubieszów

11.

KROPOP DAWID

Podhorce

12.

KUTERA SZYMON

Teptiuków

13.

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

14.

KARPIUK KAMIL

Gozdów

15.

BIEŃKO  MAREK 

Podhorce

16.

GOCH DOMINIK

Podhorce

 

REZERWOWI

 

17.

GIERSZON KAMIL

Gozdów

18.

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

19.

KOWALCZUK WERONIKA

Gozdów

 

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

 

PREZES UKS „OGÓLNIAK”

Krawczuk Zbigniew