Halowe Otwarte Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego w Lekkiej Atletyce – wyniki

W dniu 27 lutego 2014 r. w hali HOSiR odbyły się Halowe Otwarte Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego w Lekkiej Atletyce. W zawodach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Reklamy

 

Zawody odbyły się dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i MKS „Unia” Hrubieszów.

 

Szkoły ponadgimnazjalne

45 m ppł

Dziewczęta
1 Kaczyńska Beata 1996 ZS 1 Hrubieszów 10,23 12
2 Koryszko Monika 1997 ZS 1 Hrubieszów 10,54 9
3 Bogucka Sylwia 1995 ZS-LO Horodło 10,81 7
4 Fuks Katarzyna 1995 ZDZ Hrubieszów 12,09 5

Chłopcy
1 Malesa Arkadiusz 1997 ZS 1 Hrubieszów 7,75 12
2 Skoczylas Mateusz 1995 ZS-LO Horodło 8,11 9
3 Lipnicki Kamil 1995 ZS 1 Hrubieszów 8,71 7
4 Bogucki Damian 1995 ZS-LO Horodło 9,28 5
pk Turek Damian 1997 ZS 1 Hrubieszów 8,62

45 m

Dziewczęta
1 Pyrz Agnieszka 1997 ZS-LO Horodło 7,29
2 Barańczuk Gabriela 1996 ZS 1 Hrubieszów 7,36
3 Barczuk Patrycja 1997 ZS 1 Hrubieszów 7,48
4 Kwaśniak Patrycja 1997 ZS-LO Horodło 7,64
5 Różańska Justyna 1996 ZDZ Hrubieszów 8,14 4
6 Bucior Ewelina 1994 ZDZ Hrubieszów 8,34 3
7 Dąbrowska Natalia 1995 ZS 4 Hrubieszów 8,71 2
8 Powroźnik Iwona 1996 ZS 4 Hrubieszów 9,20 1

Finał
1 Barczuk Patrycja 1997 ZS 1 Hrubieszów 7,19 12
2 Pyrz Agnieszka 1997 ZS-LO Horodło 7,40 9
3 Barańczuk Gabriela 1996 ZS 1 Hrubieszów 7,50 7
4 Kwaśniak Patrycja 1997 ZS-LO Horodło 7,69 5

Chłopcy
1 Socha Patryk 1997 ZS 1 Hrubieszów 5,99
2 Starzec Adrian 1996 ZS 1 Hrubieszów 6,11
3 Horszczaruk Grzegorz 1996 ZS 4 Hrubieszów 6,34
4 Skotnicki Mateusz 1996 ZDZ Hrubieszów 7,27
pk Szwedo Krystian 1997 ZS 1 Hrubieszów 8,81

Finał
1 Socha Patryk 1997 ZS 1 Hrubieszów 6,06 12
2 Starzec Adrian 1996 ZS 1 Hrubieszów 6,10 9
3 Horszczaruk Grzegorz 1996 ZS 4 Hrubieszów 7,28 7
4 Skotnicki Mateusz 1996 ZDZ Hrubieszów 7,36 5

5 okrążeń

Dziewczęta
1 Konopka Magda 1997 ZS 1 Hrubieszów 1:51,61 12
2 Janik Anita 1997 ZS-LO Horodło 1:53,80 9
3 Pilarska Magdalena 1995 ZS 4 Hrubieszów 1:56,48 7
4 Grzeszczuk Karolina 1996 ZS 1 Hrubieszów 2:05,95 5

Chłopcy
1 Wroński Bartłomiej 1995 ZS 1 Hrubieszów 1:26,74 12
2 Kaczanowski Bartłomiej 1997 ZS-LO Horodło 1:28,10 9
3 Brodziak Mateusz 1996 ZDZ Hrubieszów 1:31,78 7
4 Klamer Łukasz 1995 ZS 4 Hrubieszów 1:34,00 5
5 Charatynowicz Damian 1995 ZS-LO Horodło 1:34,93 4
6 Borek Paweł 1995 ZS 1 Hrubieszów 1:35,17 3
7 Koza Marcin 1995 ZS 4 Hrubieszów 1:40,74 2
pk Woźniak Michał 1996 ZS 1 Hrubieszów 1:36,16

Piłka lekarska

Dziewczęta (4kg)
1 Zając Dominika 1997 ZS 3 Hrubieszów 8.60 12
2 Karpińska Arleta 1996 ZS 1 Hrubieszów 7.90 9
3 Głowacz Magdalena 1995 ZS 1 Hrubieszów 7.40 7
4 Paprot Justyna 1996 ZDZ Hrubieszów 7.40 5
5 Flak Diana 1997 ZDZ Hrubieszów 7.00 4
6 Kaczyńska Klaudia 1997 ZS-LO Horodło 6.90 3
7 Mielnik Joanna 1994 ZS 4 Hrubieszów 6.70 2
8 Zachaj Katarzyna 1995 ZS 4 Hrubieszów 6.60 1
pk Ożarowska Ewelina 1995 ZS 1 Hrubieszów 6.40

Chłopcy (5kg)
1 Piekaroś Bartłomiej 1995 ZDZ Hrubieszów 11.60 12
2 Szatan Patryk 1993 ZS 4 Hrubieszów 10.50 9
3 Wawer Dariusz 1997 ZS 4 Hrubieszów 10.40 7
4 Klimowicz Grzegorz 1996 ZDZ Hrubieszów 10.00 5
5 Litaszewski Krzysztof 1997 ZS 1 Hrubieszów 9.80 4
6 Friedrich Patryk 1996 ZS 1 Hrubieszów 9.60 3
pk Sławiński Kamil 1996 ZS 4 Hrubieszów 8.70

Skok wzwyż

Dziewczęta
1 Tomaszewska Izabela 1996 ZS 1 Hrubieszów 1.45 12
2 Smyk Jagoda 1997 ZS 1 Hrubieszów 1.30 9
3 Obidzińska Izabela 1996 ZS 4 Hrubieszów 1.10 7
pk Kosztykiewicz Paulina 1997 ZS 1 Hrubieszów 1.10

Chłopcy
1 Kapkin Jarosław 1995 ZS 4 Hrubieszów 1.75 12
2 Kościowski Eryk 1996 ZS 4 Hrubieszów 1.55 9
3 Sass Łukasz 1996 ZS 1 Hrubieszów 1.50 7
4 Dec Albin 1996 ZS 1 Hrubieszów n.zal 0

Sztafeta 4xokrążenie

Dziewczęta
1 Mazur, Hołdaś, Zając, Soja ZS 3 Hrubieszów 1:09,38 12
2 Pyrz, Kwaśniak, Bogucka, Janik ZS-LO Horodło 1:14,86 9
3 Obicińska, Pawroźnik, Dąbrowska, Minielnik ZS 4 Hrubieszów 1:19,92 7
4 Barańczuk, Barczuk, Kaczyńska, Koryszko ZS 1 Hrubieszów 1:20,16 5
5 Paprot, Różańska, Bucior, Flaks ZDZ Hrubieszów 1:22,83 4

Chłopcy
1 Szatan, Horoszczaruk, Kościowski, Kapkin ZS 4 Hrubieszów 1:01,37 12
2 Socha, Lipnicki, Starzec, Malesa ZS 1 Hrubieszów 1:01,68 9
3 Bogucki, Skoczylas, Kaczanowski, Charatynowicz ZS-LO Horodło 1:06,60 7

Punktacja drużynowa:

1. ZS 1 Hrubieszów 168 pkt
2. ZS 4 Hrubieszów 78 pkt
3. ZS-LO Horodło 69 pkt
4. ZDZ Hrubieszów 54 pkt
5. ZS 3 Hrubieszów 24 pkt

 

Szkoły gimnazjalne

45 m ppł

Dziewczęta
1 Chodun Joanna 1998 ZSM 3 Hrubieszów 8,84 12
2 Szlązak Karolina 2000 ZS-GP Horodło 10,14 9
3 Antosiewicz Justyna 1998 ZSM 1 Hrubieszów 10,19 7
4 Pachla Karolina 1998 ZSM 3 Hrubieszów 10,37 5
5 Charatynowicz Katarzyna 1998 ZS-GP Horodło 10,41 4
6 Lisowska Anna 1998 ZSM 1 Hrubieszów 11,88 3

Chłopcy
1 Chachler Hubert ZSM 3 Hrubieszów 8,52 12
2 Dziadosz Hubert 1999 Gim. Mircze 8,72 9
3 Kołodziejczyk Michał 2000 ZS-GP Horodło 9,12 7
4 Orlon Patryk 1998 ZS-GP Horodło 9,14 5
5 Masicz Paweł Gim. Werbkowice 9,32 4
6 Chachler Bartek ZSM 3 Hrubieszów 9,40 3
7 Jóźwiak Hubert 2000 Gim. Mircze 10,32 2

45 m

Dziewczęta
1 Kowalczuk Weronika Gim. Mircze 7,02
2 Kudyk Julia 2000 ZSM 2 Hrubieszów 7,12
3 Zachajko Weronika 2000 ZSM 1 Hrubieszów 7,28
4 Szostak Aleksandra 1998 ZSM 3 Hrubieszów 7,33
5 Wrońska Ewa 1998 ZS-GP Horodło 7,37 4
6 Trybuła Agata Gim. Mircze 7,42 3
7 Semenowicz Klaudia 2000 ZS-GP Horodło 7,48 2
8 Kupiec Aleksandra 1999 ZSM 2 Hrubieszów 7,55 1
9 Radomska Anna 1998 ZSM 3 Hrubieszów 7,58 1
10 Weronika Sokołowska 1999 Gim. Werbkowice 7,62 1

Finał
1 Kudyk Julia 2000 ZSM 2 Hrubieszów 6,74 12
2 Kowalczuk Weronika Gim. Mircze 6,92 9
3 Zachajko Weronika 2000 ZSM 1 Hrubieszów 7,24 7
4 Szostak Aleksandra 1998 ZSM 3 Hrubieszów 7,28 5

Chłopcy
1 Fijołek Patryk 1999 ZSM 3 Hrubieszów 6,18
2 Kot Karol 1998 Gim. Mircze 6,25
3 Załuski Szymon 2000 ZS-GP Horodło 6,32
4 Klimowicz Michał 2000 ZSM 2 Hrubieszów 6,32
5 Borusiewicz Mateusz 1999 ZSM 1 Hrubieszów 6,34 4
6 Popławski Kacper 1998 ZSM 3 Hrubieszów 6,34 3
7 Buliński Norbert 1998 ZS-GP Horodło 6,42 2
8 Laskowski Damian 2000 ZSM 2 Hrubieszów 6,44 1
9 Romański Mikołaj 1999 Gim. Werbkowice 6,63 1
10 Chmiel Kacper 2000 Gim. Mircze 6,69 1
11 Kowalczuk Adrian 1999 Gim. Werbkowice 6,73 1

Finał
1 Klimowicz Michał 2000 ZSM 2 Hrubieszów 5,95 12
2 Fijołek Patryk 1999 ZSM 3 Hrubieszów 6,10 9
3 Kot Karol 1998 Gim. Mircze 6,22 7
4 Załuski Szymon 2000 ZS-GP Horodło 6,46 5

5 okrążeń

Dziewczęta
1 Kawarska Karolina 1998 ZSM 1 Hrubieszów 1:42,53 12
2 Talarowska Karina 1998 Gim. Mircze 1:49,97 9
3 Sanek Katarzyna 1999 Gim. Werbkowice 1:51,02 7
4 Kliszcz Gabriela 1998 Gim. Werbkowice 1:53,36 5
5 Radzies Dominika 1999 ZSM 2 Hrubieszów 1:55,80 4
6 Kot Aleksandra 2000 Gim. Mircze 1:58,73 3
7 Nieradko Natalia 1999 ZSM 1 Hrubieszów 2:05,48 2
8 Prus Agata 2000 ZS-GP Horodło 2:07,95 1
9 Kostrubiec Paulina 2000 ZS-GP Horodło 2:19,11 1
10 Kasprzak Milena 2000 ZSM 2 Hrubieszów 2:21,16 1

Chłopcy
1 Łoza Dawid 1998 ZSM 2 Hrubieszów 1:28,64 12
2 Kasztelan Przemysław 1999 ZSM 3 Hrubieszów 1:29,45 9
3 Smerdel Bartosz 1999 ZSM 3 Hrubieszów 1:30,30 7
4 Ślusarz Paweł 1999 Gim. Werbkowice 1:31,17 5
5 Borowski Michał 1998 ZS-GP Horodło 1:31,61 4
6 Matysiak Maciej 1999 Gim. Mircze 1:32,54 3
7 Romaszko Albert 1998 Gim. Mircze 1:33,88 2
8 Tarnawski Mateusz 2000 ZSM 1 Hrubieszów 1:34,92 1
9 Matwiejczuk Damian 1999 ZS-GP Horodło 1:34,98 1
10 Krawczuk Kacper 2000 ZSM 1 Hrubieszów 1:35,22 1
11 Baranowski Michał 1998 ZSM 2 Hrubieszów 1:37,22 1
12 Wnuk Adrian 1999 Gim. Werbkowice 1:46,28 1

 

Piłka lekarska 4kg

Dziewczęta
1 Mackiewicz Łucja 1998 ZSM 3 Hrubieszów 6.70 12
2 Śmieszek Daria 1999 ZSM 3 Hrubieszów 6.50 9
3 Nazar Paulina 1999 ZSM 2 Hrubieszów 6.40 7
4 Jastkowiak Klaudia 1998 ZSM 1 Hrubieszów 6.20 5
5 Ryczko Karolina 2000 ZSM 2 Hrubieszów 6.00 4
6 Sochan Agata 2000 Gim. Mircze 6.00 3
7 Małyska Joanna 1999 ZS-GP Horodło 5.30 2
8 Kostrubiec Malwina 2000 Gim. Mircze 5.30 1
9 Żywiec Daria 2000 ZSM 1 Hrubieszów 5.10 1
pk Koryszko Klaudia 1998 Gim. Werbkowice 5.50

Chłopcy
1 Panasiewicz Rafał 2000 ZSM 2 Hrubieszów 10.00 12
2 Oleszczuk Dawid 1998 ZSM 1 Hrubieszów 9.90 9
3 Orzechowski Miłosz 1999 ZSM 3 Hrubieszów 9.70 7
4 Bil Tomasz 1998 ZS-GP Horodło 9.00 5
5 Gronowicz szymon 1998 ZSM 3 Hrubieszów 9.00 4
6 Michałowski Patryk 1998 Gim. Werbkowice 9.00 3
7 Stelmach Alan 1999 Gim. Werbkowice 8.50 2
8 Dziadosz Wojciech 1999 Gim. Mircze 7.60 1
9 Skiba Łukasz 1998 Gim. Mircze n.zal. 0
10 Łamejko Kamil 1998 ZSM 2 Hrubieszów n.zal. 0
pk Warecki Kamil 1999 ZSM 3 Hrubieszów n.zal.

 

Skok wzwyż

Dziewczęta
1 Niemczyk Karolina ZSM 3 Hrubieszów 1.45 12
2 Daciuk Aleksandra ZSM 3 Hrubieszów 1.40 9
3 Karwacka Karolina Gim. Mircze 1.35 7
4 Nowosad Diana 1999 ZSM 2 Hrubieszów 1.30 5
5 Koryszko Klaudia Gim. Werbkowice 1.30 4
6 Gergiel Julia 1999 ZSM 2 Hrubieszów 1.20 3
7 Kot Małgorzata Gim. Werbkowice 1.20 2

Chłopcy
1 Jóźwiak Damian 1998 ZSM 3 Hrubieszów 1.60 12
2 Echta Kuba 1998 ZSM 2 Hrubieszów 1.60 9
3 Kasprzak Hubert 1999 ZSM 2 Hrubieszów 1.60 7
4 Czerniak Oktawian 1998 ZSM 3 Hrubieszów 1.60 5
5 Wojciechowski Bartek 1998 ZSM 1 Hrubieszów 1.40 4
6 Siedlecki Przemysław Gim. Werbkowice 1.40 3
7 Soniak Piotr Gim. Werbkowice 1.30 2

Sztafeta 4xokrążenie

Dziewczęta
1 Radomska, Dziomaga, Kowalska, Szostak ZSM 3 1:08,76 12
2 Kowalczuk, Kot, Sochan, Ciuch Gim. Mircze 1:10,87 9
3 Wrońska, Charatynowicz, Semenowicz, Małyska ZS-GP Horodło 1:14,73 7
4 Kudyk, Kępa, Malec, Jeczeń ZSM 2 1:15,98 5
5 Koryszko, Sokołowska, Kliszcz, Sanek Gim. Werbkowice 1:16,48 4
6 Komsta, Omelczuk, Czajka, Zachaj ZSM 1 1:18,03 3

Chłopcy
1 Załuski, Buliński, Borowski, Kołodziejczyk ZS-GP Horodło 1:03,38 12
2 Fijołek, Czerniak, Chachler H., Popławski ZSM 3 1:04,19 9
3 Dziados, Jóźwiak, Grządkowski, Kot Gim. Mircze 1:04,73 7
4 Borusiewicz, Zachaj, Tarnawski, Zybura ZSM 1 1:05,53 5
5 Kowalczuk, Masicz, Soniak, Ślusarz Gim. Werbkowice 1:06,53 4
6 Baranowski, Łoza, Kasprzak, Klimowicz ZSM 2 1:07,28 3

Punktacja drużynowa:

1. ZSM 3 157 pkt
2. ZSM 2 99 pkt
3. Gim. Mircze 76 pkt
4. ZS-GP Horodło 71 pkt
5. ZSM 1 64 pkt
6. Gim. Werbkowice 49 pkt

 


Szkoły podstawowe

45 m

Dziewczęta
1 Krotkiewicz Karina 2001 SP 3 Hrubieszów 6,99
2 Dudek Patrycja 2001 ZS-SP Horodło 7,18
3 Wesołek Aleksandra 2001 SP 3 Hrubieszów 7,39
4 Wawrzosek Julia 2001 SP 1 Hrubieszów 7,62
5 Woźnica Patrycja 2002 ZS-SP Horodło 7,84 4
6 Świeca Julita 2002 SP 1 Hrubieszów 8,09 3
7 Drożdżak Marika 2001 SP Werbkowice 8,14 2
8 Kwiatkowska Kaja 2002 SP 2 Hrubieszów 8,23 1
9 Ogórek Alicja 2001 SP Werbkowice 8,28 1
10 Łoś Oliwia 2002 SP Mircze 8,39 1
11 Nowosad maja 2001 SP Mircze 9,24 1
12 Ciesielczuk Amelia 2002 SP 2 Hrubieszów 9,33 1

Finał
1 Krotkiewicz Karina 2001 SP 3 Hrubieszów 6,95 12
2 Dudek Patrycja 2001 ZS-SP Horodło 7,26 9
3 Wawrzosek Julia 2001 SP 1 Hrubieszów 7,60 7
4 Wesołek Aleksandra 2001 SP 3 Hrubieszów 7,88 5

Chłopcy
1 Zając Miłosz 2001 SP 3 Hrubieszów 7,16
2 Kukiełka Kacper 2002 SP Mircze 7,19
3 Sarzyński Dawid 2001 ZS-SP Horodło 7,20
4 Palatinus Michał 2002 SP 2 Hrubieszów 7,26
5 Gołąb Daniel 2001 ZS-SP Horodło 7,30 4
6 Blicharz Michał 2001 SP 3 Hrubieszów 7,42 3
7 Tarnawski Paweł 2002 SP 1 Hrubieszów 7,48 2
8 Mrozowski Michał 2001 SP Mircze 7,62 1
9 Rajtak Szymon 2001 SP Werbkowice 7,80 1
10 Stronkowski Konrad 2001 SP 1 Hrubieszów 7,83 1
11 Tudryn Michał 2002 SP 2 Hrubieszów 7,94 1
12 Słotwiński Krystian 2001 SP Werbkowice 8,24 1

Finał
1 Palatinus Michał 2002 SP 2 Hrubieszów 7,20 12
2 Zając Miłosz 2001 SP 3 Hrubieszów 7,24 9
3 Kukiełka Kacper 2002 SP Mircze 7,27 7
4 Sarzyński Dawid 2001 ZS-SP Horodło 7,29 5

5 okrążeń

Dziewczęta
1 Flaks Dominika 2000 SP 1 Hrubieszów 1:43,76 12
2 Gajewska Karolina 2001 SP 3 Hrubieszów 1:47,48 9
3 Hrycuniak Martyna 2003 SP 1 Hrubieszów 1:53,01 7
4 Tymoszuk Sandra 2001 ZS-SP Horodło 1:57,31 5
5 Tyczyńska Wiktoria 2001 ZS-SP Horodło 1:58,69 4
6 Bniźnikowska Alicja 2001 SP Werbkowice 1:59,48 3
7 Bednarczuk Wiktoria 2001 SP Werbkowice 2:00,10 2
8 Richter Aleksandra 2001 SP 3 Hrubieszów 2:02,48 1
9 Chimczuk Aleksandra 2001 SP Mircze 2:02,79 1

Chłopcy
1 Dziuba Kamil 2002 SP Mircze 1:42,83 12
2 Chorzępa Damian 2000 SP 1 Hrubieszów 1:45,74 9
3 Ulanicki Piotr 2001 ZS-SP Horodło 1:46,28 7
4 Duda Andrzej 2000 SP 1 Hrubieszów 1:47,02 5
5 Staszewski Stefan 2001 SP Werbkowice 1:48,18 4
6 Kaspruk Kacper 2001 SP 3 Hrubieszów 1:50,07 3
7 Wróbel Kevin 2001 ZS-SP Horodło 1:50,36 2
8 Pereć Maciej 2001 SP Mircze 1:55,91 1
9 Fila Arkadiusz 2001 SP 3 Hrubieszów 2:09,21 1
10 Pawłowicz Rafał 2002 SP 2 Hrubieszów 2:28,89 1

Piłka lekarska 3 kg

Dziewczęta
1 Różańska Martyna 2001 SP 3 Hrubieszów 6.80 12
2 Różańska Sandra 2001 SP Mircze 6.30 9
3 Majkut Paulina 2001 ZS-SP Horodło 6.10 7
4 Bogucka Julia 2001 SP 2 Hrubieszów 6.10 5
5 Karwowska Dominika 2001 SP 3 Hrubieszów 6.00 4
6 Juszczuk Wiktoria 2001 SP 1 Hrubieszów 5.50 3
7 Burdzan Paulina 2001 SP Mircze 5.00 2
8 Kamień Wiktoria 2002 SP 2 Hrubieszów 4.60 1
pk Wawrzosek Julia 2001 SP 1 Hrubieszów 6.70

Chłopcy
1 Mazur Piotr 2001 SP 3 Hrubieszów 8.00 12
2 Kasperski Daniel 2001 SP Mircze 7.80 9
3 Pempko Konrad 2001 SP 1 Hrubieszów 7.70 7
4 Chmielewski Arkadiusz 2001 ZS-SP Horodło 7.50 5
5 Burdzy Konrad 2001 SP 3 Hrubieszów 7.40 4
6 Grabowski Łukasz 2001 ZS-SP Horodło 6.70 3
7 Lis Marek 2001 SP 1 Hrubieszów 6.10 2
8 Dziewiczkiewicz Jakub 2002 SP 2 Hrubieszów 5.00 1

Skok wzwyż

Dziewczęta
1 Kudyk Elżbieta 2001 SP 1 Hrubieszów 125 12
2 Chrząstek Magdalena 2001 SP 3 Hrubieszów 115 9
3 Kozdrój Oliwia 2002 SP Mircze 110 6
4 Kaczmarska Paulina 2001 SP 3 Hrubieszów 110 6
5 Kozioł Katarzyna 2001 SP Werbkowice 110 4
6 Nowosad Aleksandra SP 2 Hrubieszów 110 3
7 Pacaj Kaja 2001 SP Mircze 105 2
8 Wiśniewska Oliwia SP 2 Hrubieszów 105 1
9 Zubko Magdalena 2002 ZS-SP Horodło 105 1
10 Błaszczak Aleksandra 2001 SP 1 Hrubieszów 105 1
11 Lemińska Wiktoria 2002 ZS-SP Horodło 105 1

Chłopcy
1 Szargan Bartosz 2001 ZS-SP Horodło 135 12
2 Rodziewicz Kacper 2001 SP 3 Hrubieszów 130 9
3 Ciotuski Jakub 2001 SP Mircze 120 7
4 Skwarek Gracjan 2001 SP 3 Hrubieszów 120 5
5 Pal Maciej 2001 SP 1 Hrubieszów 120 4
6 Lisiewicz Jakub 2001 SP Mircze 120 3
7 Wroński Miłosz 2001 ZS-SP Horodło 120 2
8 Podkowa Jakub 2003 SP 2 Hrubieszów 105 1
9 Malec Dominik 2003 SP 2 Hrubieszów 100 1
10 Chwedczuk Kamil 2001 SP Werbkowice n.zal.

Sztafeta 4xokrążenie

Dziewczęta
1 Krotkiewicz, Richter, Ciesielczuk, Gajewska SP 3 Hrubieszów 1:12,77 12
2 Dudek, Woźnica, Tymoszuk, Tyczyńska ZS-SP Horodło 1:15,37 9
3 Kudyk, Greszeta, Hrycuniak, Flaks SP 1 Hrubieszów 1:15,72 7
4 Łoś, Chimczuk, Siewierska, Matysiak SP Mircze 1:16,18 5
5 Bielecka, Bogucka, Majewska, Karkuszewska SP 2 Hrubieszów 1:17,09 4
6 Niźnikowska, Ogórek, Kozioł, Krzaczek SP Werbkowice 1:18,59 3

Chłopcy
1 Blicharz, Zając, Kowalski, Rodziewicz SP 3 Hrubieszów 1:09,81 12
2 Duda, Tarnawski, Stronkowski, Chorzępa SP 1 Hrubieszów 1:12,72 9
3 Sarzyński, Gołąb, Ulanicki, Wróbel ZS-SP Horodło 1:13,56 7
4 Dziubak Kukiełka, Mrozowski, Gogół SP Mircze 1:15,44 5
5 Podkowa, Malec, Palatinus, Prokopowicz SP 2 Hrubieszów 1:19,28 4

Punktacja drużynowa:

1. SP 3 Hrubieszów 128
2. SP 1 Hrubieszów 91
3. ZS-SP Horodło 87
4. SP Mircze 72
5. SP 2 Hrubieszów 37
6. SP Werbkowice 21

 

Komunikat sporządził: Mirosław Kamień