Halowe Otwarte Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego w Lekkiej Atletyce – wyniki

Wyniki Halowych Otwartych Mistrzostw Powiatu Hrubieszowskiego w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w piątek 22 marca w hali HOSiR.

Reklamy

W zawodach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a organizatorami były: Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji i MKS „Unia” Hrubieszów.

 

Szkoły podstawowe

45m chłopców
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
El. Moskwa Jakub SP Mircze 2000 7,42 2
El. Dziaduszek Damian SP Mircze 2000 7,07
El. Kraszkiewicz Przemysław ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2000 7,66 1
El. Szeląg Paweł ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2000 7,22
El. Paletinus Michał ZSM nr 2 w Hrubieszowie 2003 7,41 3
El. Jóźwiak Michał ZSM nr 2 w Hrubieszowie 2004 7,86 1
El. Tarnowski Mateusz ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2000 6,74
El. Flisiuk Łukasz ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2000 7,82 1
El. Szwal Kacper SP Werbkowice 6,81
El. Skotnicki Arek SP Werbkowice 8,00 1

Finał
1. Tarnowski Mateusz ZSM nr 1 w Hrubieszowie 6,58 12
2. Szeląg Paweł ZSM nr 3 w Hrubieszowie 6,79 9
3. Kraszkiewicz Przemysław ZSM nr 3 w Hrubieszowie 7,04 7
4. Dziaduszek Damian SP Mircze DNS 5

45m dziewcząt
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
El. Tudryń Dominika ZSM nr 2 w Hrubieszowie 2000 8,01 1
El. Gontarz Jagoda ZSM nr 2 w Hrubieszowie 2000 7,45 4
El. Mazur Barbara SP Mircze 2000 7,14
El. Łoś Oliwia SP Mircze 2002 8,39 1
El. Krotkiewicz Karina ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2001 7,06
El. Stecko Malwina ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2002 7,36
El. Trześniowska Aleksandra ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2000 7,97 2
El. Kot Małgorzata SP Werbkowice 2000 7,16
El. Sznura Katarzyna SP Werbkowice 2000 7,46 3
El. Karwowska Dominika ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2001 8,02 1
El. Wesołek Aleksandra ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2001 8,06 PK

Finał
1. Krotkiewicz Karina ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2001 7,10 12
2. Kot Małgorzata SP Werbkowice 2000 7,16 9
3. Stecko Malwina ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2002 7,98 7
4. Mazur Barbara SP Mircze 2000 DNS 5

5 okrążeń chłopców
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Kozdrój Kamil SP Mircze 2000 1,46,55 12
2. Biczak Bartłomiej SP Mircze 2000 1,47,49 9
3. Chorzępa Damian ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2001 1,48,50 7
4. Tchórzewski Damian ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2000 1,52,64 5
5. Fila Arek ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2001 1,52,94 4
6. Sas Arkadiusz SP Werbkowice 2000 1,53,30 3
7. Daciuk Dominik ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2001 1,53,87 2
8. Staszewski Stefan SP Werbkowice 2001 2,01,24 1
9. Wasyluk Piotr ZSM nr 2 w Hrubieszowie 2002 2,08,31 1
10. Waloś Konrad ZSM nr 2 w Hrubieszowie 2002 2,21,56 1

5 okrążeń dziewczęta
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Flaks Dominika ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2001 1,47,30 12
2. Ciesielczuk Oliwia ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2001 1,51,10 9
3. Weremczuk Paula SP Werbkowice 2000 1,52,99 7
4. Pietraszek Kaja ZSM nr 2 w Hrubieszowie 2000 1,57,17 5
5. Chimczuk Aleksandra SP Mircze 2001 1,59,04 4
6. Dąbrowska Julia ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2000 2,00,45 3
7. Palonka Sandra ZSM nr 2 w Hrubieszowie 2000 2,01,74 2
8. Łyko Zosia ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2000 2,02,24 PK
9. Kot Aleksandra SP Mircze 2000 2,02,88 1
10. Adamczuk Wiktoria SP Werbkowice 2001 2,14,76 1

Sztafeta 4×1 okrążenie dziewcząt
Miejsce Nazwisko i Imię Wynik Punkty
1. ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1,12,91 12
2. ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1,15,86 9
3. ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1,16,30 7
4. SP Werbkowice 1,24,41 5

Sztafeta 4×1 okrążenie chłopców
Miejsce Nazwisko i Imię Wynik Punkty
1. ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1,08,47 12
2. SP Werbkowice 1,11,34 9
3. ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1,12,10 7
4. ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1,22,63 5

Pchnięcie piłką lekarską chłopców (4kg)
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Gontarz Bartosz SP Werbkowice 2000 8,30 12
2. Czarnecki Szymon ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2000 8,20 9
3. Imperato Maksim ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2000 7,20 7
4. Łaskarzewski Krzysztof ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2000 6,90 5
5. Wyżyn Maciej ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2001 6,50 4
6. Ostzasz Batłomiej SP Werbkowice 2000 6,00 3

Pchnięcie piłką lekarską dziewcząt (2kg)
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Ryczko Karolina ZSM nr 2 w Hrubieszowie 2000 7,80 12
2. Jeczeń Aleksandra ZSM nr 2 w Hrubieszowie 2000 7,20 9
3. Różańska Martyna ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2001 6,20 7
4. Pyc Asia ZSM nr 3 w Hrubieszowie 6,10 5
5. Niewiadomska Oliwia ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2001 5,80 4
6. Łazarczyk Kamila SP Werbkowice 2000 5,70 3
7. Semeniuk Milena SP Werbkowice 2000 5,10 2
8. Korneluk Iza ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2001 4,70 1
9. Gajewska Karolina ZSM nr 3 w Hrubieszowie 5,90 PK
10. Kędziora Aleksandra ZSM nr 3 w Hrubieszowie 5,20 PK
11. Bitner Patrycja ZSM nr 3 w Hrubieszowie 5,70 PK

Skok wzwyż chłopców
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Zalewski Jakub ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2000 145cm 12
2. Musiał Adrian SP Werbkowice 2000 130cm 9
3. Pakuła Eryk ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2000 125cm 7
4. Zając Miłosz ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2001 120cm 5
5. Duda Andrzej ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2001 115cm 4
6. Tarnowski Mateusz ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2000 115cm PK
7. Szeląg Paweł ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2000 120cm PK
8. Sas Arkadiusz SP Werbkowice 2000 115cm PK

Skok wzwyż dziewcząt
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Szlonzak Justyna ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2001 120cm 12
2. Błaszczuk Oliwia ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2000 115cm 9
2. Kudyk Ela ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2001 115cm 9
3. Tauz Karolina SP Werbkowice 2000 115cm 7
4. Pękowska Katarzyna ZSM nr 2 w Hrubieszowie 2000 110cm 5
5. Lipnicka Klaudia ZSM nr 2 w Hrubieszowie 2000 110cm 4
6. Koniec Laura ZSM nr 1 w Hrubieszowie 2000 110 cm 3
7. Chrząstek Magdalena ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2000 115cm PK
8. Bachusz Marta ZSM nr 3 w Hrubieszowie 2001 110cm PK

Klasyfikacja Punktowa Szkół
1. ZSM nr 3 w Hrubieszowie 143 pkt
2. ZSM nr 1 w Hrubieszowie 94 pkt
3. SP Werbkowice 75 pkt
4. ZSM nr 2 w Hrubieszowie 60 pkt
5. SP Mircze 39 pkt

Gimnazja

45m ppł chłopców
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
El. Skoczylas Dominik ZSM nr 3 w Hrubieszowie 7,30
El. Czerniak Oktawian ZSM nr 3 w Hrubieszowie 8,84 2
El. Łukasiuk Grzegorz ZS Werbkowice 1997 8,20
El. Ploeger Olek ZS Werbkowice 1997 8,67 3
El. Kusztykiewicz Konrad SZS Mircze 1997 7,82
El. Pogwizd Konrad ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1997 8,43 4
El. Polikowski Olek ZSP Moniatycze 7,89
El. Zybura Cezary ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1999 9,16 1

Finał
1. Polikowski Olek ZSP Moniatycze 7,60 12
2. Kusztykiewicz Konrad SZS Mircze 1997 7,68 9
3. Skoczylas Dominik ZSM nr 3 w Hrubieszowie 7,92 7
4. Łukasiuk Grzegorz ZS Werbkowice 1997 8,24 5

45m ppł dziewcząt
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
El. Chodun Joanna ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1997 9,78
El. Kidyba Paulina ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1997 8,92
El. Roman Aleksandra SZS Mircze 1997 10,88 4
El. Kierepka Marlena SZS Mircze 1997 11,34 3
El. Misiak Jagoda ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1997 11,51 2
El. Soja Wiktoria ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1997 8,40
El. Antosiewicz Justyna ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1998 10,38
El. Lisowska Anna ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1998 11,02 PK

Finał
1. Chodun Joanna ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1997 8,48 12
2. Soja Wiktoria ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1997 8,78 9
3. Kidyba Paulina ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1997 9,01 7
4. Antosiewicz Justyna ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1998 10,23 5

45m chłopców
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
El. Traczuk Krystian ZSM nr 3 w Hrubieszowie 6,27
El. Warecki Kamil ZSM nr 3 w Hrubieszowie 6,41 3
El. Tabuła Rafał ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1997 6,23
El. Kwaśny Ernest ZS Werbkowice 6,41 3
El. Moskwa Michal SZS Mircze 6,31 4
El. Kot Karol SZS Mircze 6,45 2
El. Malesa Arkadiusz ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1997 6,08
El. Zieliński Szymon ZSM nr 2 w Hrubieszowie 6,66 1
El. Wolańczyk Krzysztof ZS Werbkowice 6,20
Finał
1. Malesa Arkadiusz ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1997 6,00 12
2. Wolańczyk Krzysztof ZS Werbkowice 6,12 9
3. Tabuła Rafał ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1997 6,23 7
4. Traczuk Krystian ZSM nr 3 w Hrubieszowie 6,27 5

45m dziewcząt
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
El. Radomska Anna ZSM nr 3 w Hrubieszowie 7,00
El. Drzegało Estera ZSM nr 3 w Hrubieszowie 7,18
El. Nazar Paulina ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1999 7,39 3
El. Rapa Magdalena ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1997 7,32 4
El. Bożek Emilia ZS Werbkowice 1997 7,16
El. Koryszko Monika ZS Werbkowice 1997 7,92 1
El. Trybuła Agata SZS Mircze 6,91
El. Kowalczuk Weronika SZS Mircze 7,46 2
El. Matula Paulina ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1997 7,47 1
El. Zachaj Patrycja ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1997 7,74 1
El. Hołda Aleksandra ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1997 6,80 PK
El. Kowalsaka Aleksandra ? 7,38 PK
El. Śniadowska Jessica ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1998 7,33 PK

Finał
1. Bożek Emilia ZS Werbkowice 1997 6,85 12
2. Trybuła Agata SZS Mircze 7,01 9
3. Radomska Anna ZSM nr 3 w Hrubieszowie 7,14 7
4. Drzegało Estera ZSM nr 3 w Hrubieszowie 7,19 5

5 okrążeń chłopcy
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Ślusarz Grzegorz ZS Werbkowice 1997 1,27,47 12
2. Kazan Kacper ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1,31,02 9
3. Wróbel Łukasz ZS Werbkowice 1997 1,33,54 7
4. Socha Patryk SZS Mircze 1997 1,34,04 5
5. Słotwiński Dariusz ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1,34,90 4
6. Woźniak Michał ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1997 1,35,22 3
7. Kasztelan Przemysław ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1,35,57 2
8. Klamer Łukasz SZS Mircze 1,37,49 1
9. Budny Łukasz ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1997 1,40,43 1
10. Zachaj Rafał ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1999 1,48,19 1
11. Jeleń Marcin ZS Werbkowice 1,33,89 PK

5 okrążeń dziewczęta
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Kliszcz Gabryśka ZS Werbkowice 1998 1,45,64 12
2. Ciesielczuk Wiktoria ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1,46,12 9
3. Szlonzak Katarzyna ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1,47,65 7
4. Waś Karolina ZS nr 2 w Hrubieszowie 1999 1,50,34 5
5. Mroczkowska Dominika ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1999 1,53,75 4
6. Nieradko Natalia ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1999 1,58,20 3
7. Drewniak Aleksandra ZS Werbkowice 1998 2,01,16 2
8. Osuch Dominika SZS Mircze 1999 2,05,16 1
9. Stopyra Karolina ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1999 207,43 1
10. Kuźmińska Natalia SZS Mircze 2,16,80 1
11. Sanek Katarzyna ZS Werbkowice 1999 1,46,53 PK

Sztafeta 4x1o krążenie chłopców
Miejsce Nazwisko i Imię Wynik Punkty
1. SZS Mircze
(Moskwa,Kusztkiewicz,Socha,Laszuk) 1,00,49 12
2. ZSM nr 2 w Hrubieszowie
(Stepaniuk,Tabuła,Niemczyk,Powęzka) 1,02,58 9
3. ZSM nr 3 w Hrubieszowie
(Chachler,Skoczylas,Traczuk,Czerniak) 1,15,39 7
4. ZSM nr 1 w Hrubieszowie
(Sikora,Malesa,Zachaj,Budny) 1,05,74 5
5. ZS Werbkowice
(Kwaśny,Wolańczyk,Abraniuk,Ślusarz) 1,32,30 4

Sztafeta 4×1 okrążenie dziewcząt
Miejsce Nazwisko i Imię Wynik Punkty
1. ZSM nr 3 w Hrubieszowie
(Radomska,Drzygało,Dziomaga,Kowalska) 1,09,99 12
2. ZS Werbkowice
(Jarosz,Bożek,Koryszko M.,Koryszko K.) 1,10,29 9
3. SZS Mircze
(Kierepka, Mielniczuk,Trybuła,Roman) 1,11,67 7
4. ZSM nr 2 w Hrubieszowie
(Gorajek,Nazar,Rapa,Mroczkowska) 1,14,10 5
5. ZSM nr 1 w Hrubieszowie
(Śniadowska,Matula,Zachaj,Antosiewicz) 1,14,96 4

Pchnięcie piłką lekarską chłopców (4kg)
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Litaszewski Krzysztof ZS Werbkowice 1997 11,40 12
2. Wawer Dariusz ZS Werbkowice 1997 11,30 9
3. Niemczyk Igor ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1997 10,60 7
4. Chmarzyński Paweł ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1997 10,30 5
5. Sidor Dariusz SZS Mircze 1997 10,10 4
6. Powęzka Maciej ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1997 9,60 3
7. Orzechowski Miłosz ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1999 9,60 2
8. Momot Marcin SZS Mircze 1998 8,60 1

Pchnięcie piłką lekarską dziewcząt (2kg)
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Zając Dominika ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1997 9,10 12
2. Gąsior Karolina ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1998 8,20 9
3. Luchowska Patrycja ZS Werbkowice 1997 8,00 7
4. Jaskowiak Klaudia ZSM nr 1 w Hrubieszowie 1998 8,00 5
5. Teresińska Angelika SZS Mircze 1997 7,90 4
6. Mackiewicz Łucja ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1998 7,80 3
7. Jarosz Karolina ZS Werbkowice 1998 7,80 2
8. Lewicka Dominiki SZS Mircze 1997 6,50 1
9. Pirogowicz Aleksandra ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1999 6,50 1
10. Domańska Aleksandra ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1999 6,30 PK
11. Chodu Joanna ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1988 8,00 PK
12. Dziomaga Maryla ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1998 6,40 PK

Skok wzwyż chłopców
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Bednarczuk Rafał ZS Werbkowice 1997 173cm 12
2. Laszuk Sebastian SZS Mircze 170cm 9
3. Frańczuk Mateusz ZSM nr 3 w Hrubieszowie 165cm 7
4. Milewicz Piotr SZS Mircze 155cm 5
5. Bodejko Adrian ZS Werbkowice 1997 155cm 4
5. Stepaniuk Marcin ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1997 155cm 4

Skok wzwyż dziewcząt
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Niemczyk Karolina ZSM nr 3 w Hrubieszowie 130cm 12
2. Koryszko Klaudia ZS Werbkowice 1999 130cm 9
2. Karwacka Karolina SZS Mircze 130cm 9
3. Hołdaś Aleksandra ZSM nr 3 w Hrubieszowie 120cm 7
3. Musur Ada ZS Werbkowice 1997 120cm 7
4. Gorajek Julia ZSM nr 2 w Hrubieszowie 1999 120cm 5
5. Mielniczuk Paulina SZS Mircze 120cm 4
6. Radzis Dominika ZSM nr 2 w Hrubieszowie 120cm PK
7. Musur Klaudia ZS Werbkowice 1999 120cm PK

Klasyfikacja Punktowa Szkół
1. ZSM nr 3 w Hrubieszowie 151 pkt
2. ZS Werbkowice 141 pkt
3. SZS Mircze 97 pkt
4. ZSM nr 2 w Hrubieszowie 63 pkt
5. ZSM nr 1 w Hrubieszowie 46 pkt
6. ZSP Moniatycze 12 pkt
7. ZS nr 2 w Hrubieszowie 5 pkt

 

Szkoły ponadgimnazjalne

45m ppł chłopców
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Waś Krzysztof ZS nr 1 w Hrubieszowie 1994 7,82 12
2. Korkosz Stanisław ZS nr 1 w Hrubieszowie 1996 8,02 9
3. Kłodziński Iwo ZS nr 4 w Hrubieszowie 1995 8,14 7

45m ppł dziewcząt
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Polikowska Agata ZS nr 3 w Hrubieszowie 1995 8,91 12
2. Puchala Alicja ZS nr 1 w Hrubieszowie 1996 10,32 9
3. Kaczyńska Beata ZS nr 1 w Hrubieszowie 1996 10,45 7
4. Kozerak Natalia ZS nr 1 w Hrubieszowie 1996 10,70 PK

45m chłopców
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Łopocki Michał ZS nr 2 w Hrubieszowie 1996 5,63 12
2. Bajak Artur ZS nr 2 w Hrubieszowie 5,70 9
3. Nowicki Kamil ZS nr 1 w Hrubieszowie 1993 5,97 7
4. Sadowski Tomasz ZS nr 4 w Hrubieszowie 1996 6,85 5
5. Szelepajło Kamil ZS nr 1 w Hrubieszowie 1996 6,90 4
6. Frankiewicz Bartłomiej ZS nr 1 w Hrubieszowie 1995 6,20 PK

45m dziewcząt
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Stecko Dominika ZS nr 1 w Hrubieszowie 1996 6,88 12
2. Mielniczuk Magda ZS nr 2 w Hrubieszowie 1994 7,00 9
3. Barańczuk Gabriela ZS nr 1 w Hrubieszowie 1995 7,39 7
4. Dąbrowska Natalia ZS nr 4 w Hrubieszowie 1995 8,61 5
5. Mirowska Katarzyna ZS nr 1 w Hrubieszowie 1996 7,46 PK

5 okrążeń chłopcy
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Kawarski Artur ZS nr 4 w Hrubieszowie 1994 1,26,80 12
2. Zając Mariusz ZS nr 3 w Hrubieszowie 1994 1,31,80 9
3. Wojtowicz Mateusz ZS nr 3 w Hrubieszowie 1994 1,36,90 7
4. Koza Marcin ZS nr 4 w Hrubieszowie 1995 1,37,04 5
5. Radomski Adam ZS nr 1 w Hrubieszowie 1995 1,37,74 4
6. Malinowski Adrian ZS nr 1 w Hrubieszowie 1996 1,38,71 3

5 okrążeń dziewczęta
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Mazur Katarzyna ZS nr 3 w Hrubieszowie 1996 1,50,19 12
2. Knap Magdalena ZS nr 1 w Hrubieszowie 1996 1,55,64 9
3. Powroźnik Iwona ZS nr 4 w Hrubieszowie 1,56,01 7
4. Pilarska Magdalena ZS nr 4 w Hrubieszowie 1995 1,59,81 5
5. Borek Anna ZS nr 1 w Hrubieszowie 1994 2,01,39 4
6. Miazga Marta ZS nr 1 w Hrubieszowie 1993 2,06,76 PK

Sztafeta 4×1 okrążenie chłopców
Miejsce Nazwisko i Imię Wynik Punkty
1. ZS nr 1 w Hrubieszowie
(Nowicki,Szałata,Korkosz,Waś) 1,00,53 12
2. ZS nr 4 w Hrubieszowie
(Kościowski,Sadowski,Kapkin,Kawarski) 1,02,94 9

Sztafeta 4×1 okrążenie dziewcząt
Miejsce Nazwisko i Imię Wynik Punkty
1. ZS nr 3 w Hrubieszowie
(Polikowska,Wójcicka M,Wójcicka D,Mazur) 1,10,02 12
2. ZS nr 2 w Hrubieszowie
(Mielniczuk,Worożbit,Kondratiuk,Kożuch) 1,13,06 9
3. ZS nr 1 w Hrubieszowie
( Kaczyńska,Barańczuk,Stecko,.Mirowska) 1,15,42 7
4. ZS nr 4 w Hrubieszowie
(Obidzińka , Powroźnik , Dąbrowska,Czerwieniec) 1,41,24 5

Pchnięcie piłką lekarską chłopców (4kg)
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Szatan Patryk ZS nr 4 w Hrubieszowie 1993 11,90 12
2. Stankiewicz Dawid ZS nr 2 w Hrubieszowie 1995 11,80 9
3. Rudnicki Mateusz ZS nr 1 w Hrubieszowie 1993 11,00 7
4. Pirogowicz Paweł ZS nr 1 w Hrubieszowie 1996 10,70 5
5. Sydoruk Serhjy ZS nr 1 w Hrubieszowie 1995 10,80 PK

Pchnięcie piłką lekarską dziewcząt (2kg)
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Kliszcz Barbara ZS nr 1 w Hrubieszowie 1995 8,60 12
2. Jakubasz Anna ZS nr 1 w Hrubieszowie 1994 6,90 9
3. Kulik Monika ZS nr 4 w Hrubieszowie 1993 6,10 7
4. Zachaj Katarzyna ZS nr 4 w Hrubieszowie 1995 6,10 5

Skok wzwyż chłopców
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Sas Łukasz ZS nr 1 w Hrubieszowie 1995 160cm 12
2. Sokal Kamil ZS nr 1 w Hrubieszowie 1995 150cm 9
3. Kościowski Eryk ZS nr 4 w Hrubieszowie 1996 150cm 7
4. Falenta Andrzej ZS nr 1 w Hrubieszowie 1996 130cm PK

Skok wzwyż dziewcząt
Miejsce Nazwisko i Imię Szkoła Rocznik Wynik Punkty
1. Wiśniewska Katarzyna ZS nr 3 w Hrubieszowie 1995 140cm 12
2. Chwedyk Diana ZS nr 1 w Hrubieszowie 1994 125cm 9
3. Maślanka Wioleta ZS nr 1 w Hrubieszowie 1996 110cm 7
3. Obidzińka Izabela ZS nr 4 w Hrubieszowie 1996 110cm 7
4. Czerwieniec Paulina ZS nr 4 w Hrubieszowie 1996 95cm 5
5. Kondziołka Marzena ZS nr 1 w Hrubieszowie 1996 125cm PK

Klasyfikacja Punktowa Szkół
1. ZS nr 1 w Hrubieszowie 176 pkt
2. ZS nr 4 w Hrubieszowie 103 pkt
3. ZS nr 3 w Hrubieszowie 64 pkt
4. ZS nr 2 w Hrubieszowie 48 pkt

 

Komunikat orpacował: Tomasz Magdziak