Halowe Tabele Lekkoatletyczne Mężczyzn powiatu hrubieszowskiego sezonu 2014

Poniżej przedstawiamy powiatowe tabele lekkoatletyczne mężczyzn za sezon 2014 w hali. Artur Kern na 1500 m i Michał Łopocki na 200 m ustanowili nowe halowe rekordy powiatu. Medale na Mistrzostwach Polski w weteranach zdobył Józef Wąsiel. Odbyły się również jak zwykle udane halowe mistrzostwa powiatu, na których szczególnie wyróżnił się w biegu krótkim Michał Klimowicz z ZSM nr 2 w Hrubieszowie.

Reklamy

 

Halowe Tabele Lekkoatletyczne Mężczyzn powiatu hrubieszowskiego

sezonu 2014

 

60 m – PE

 

RP – 7,20 Naja Tomasz ZS 2 Hrubieszów 1986

      – 7,20 Magdziak Tomasz ZS 1 Hrubieszów 2002

 

7,32 Łopocki Michał 96 ZS 2 Hrubieszów 11.01. Lublin

7,80 Klimowicz Michał 2000 ZSM 2 G. Hrubieszów 11.01. Lublin

 

200 m – PE

 

RP – 22,91 Łopocki Michał ZS 2 Hrubieszów 2014

 

22,91 Łopocki Michał 96 ZS 2 Hrubieszów 2.02. Spała

 

300 m – PE

 

RP – 37,04 Mazurek Mariusz ZS 1 Hrubieszów 1987

 

37,32 Łopocki Michał 96 ZS 2 Hrubieszów 18.01. Warszawa

 

400 m – PE

 

RP – 50,54 Śliwiński Michał ZS 2 Hrubieszów 1998

 

50,80 Łopocki Michał ZS 2 Hrubieszów 24.01. Spała

 

600 m – PE + PR

 

RP – 1:22,67 Kitliński Piotr ZS 2 Hrubieszów 1991

 

1:32,33 Polikowski Aleksander 98 ZS 3 Hrubieszów 25.01. Spała

1:37,96 Łopocki Michał 96 ZS 2 Hrubieszów 11.01. Lublin

1:44,66 Łoza Dawid 98 ZSM 2 G. Hrubieszów 11.01. Lublin

1:46,99 Kaczanowski Bartłomiej 97 ZS Horodło 11.01. Lublin

2:12,80 Duda Andrzej 2001 ZSM 1 SP 11.01. Lublin

 

1:28,33 Kitliński Michał 98 AZS UMCS Lublin 25.01. Spała

 

1000 m

 

RP – 2:28,79 Kitliński Piotr ZS 2 Hrubieszów 1991

 

2:32,05 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 2.02. Spała

3:06,90 Łoza Dawid 98 ZSM 2 G. Hrubieszów 18.01. Warszawa

 

1500 m

 

RP – 3:52,24 Kern Artur Unia Hrubieszów 2014

 

3:52,24 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 8.02. Spała

 

2000 m

 

RP – 5:15,96 Kern Artur Unia Hrubieszów 2013

 

5:35,23 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 18.01. Warszawa

 

3000 m

 

RP – 8:06,25 Kern Artur Unia Hrubieszów 2012

 

8:18,08  Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 23.02.2014 Sopot

 

Skok wzwyż

 

RP – 2.09 Jakubiak Janusz Unia Hrubieszów 1983


1.75 Kapkin Jarosław 1994 ZS 4 Hrubieszów 27.02. Hrubieszów

1.60 Jóźwiak Damian 1998 ZSM 3 Hrubieszów

1.60 Echta Kuba 1998 ZSM 2 Hrubieszów

1.60 Kasprzak Hubert 1999 ZSM 2 Hrubieszów

1.60 Czerniak Oktawian 1998 ZSM 3 Hrubieszów

1.55 Kościowski Eryk 1996 ZS 4 Hrubieszów

1.50 Sass Łukasz 1996 ZS 1 Hrubieszów

1.40 Wojciechowski Bartek 1998 ZSM 1 Hrubieszów

1.40 Siedlecki Przemysław Gim. Werbkowice

1.35 Szargan Bartosz 2001 ZS-SP Horodło

 

Kula 5 kg


RP – 13.70 Wąsiel Marek Unia Hrubieszów 1999 r.

 

11.45 Wąsiel Józef 47 Mircze 15.02. Spała

 

Rzut ciężarkiem 9,08 kg

 

RP – 12.28 Wąsiel Józef Mircze 2013

 

11.90 Wąsiel Józef 47 Mircze 15.02. Spała

 

Konkurencje nietypowe

 

45 m p.pł. (76,2 – 5pł)

 

RP – 6,41 Adam Kamieniarz ZS 3 Hrubieszów 2005

 

7,75 Malesa Arkadiusz 1997 ZS 1 Hrubieszów

8,11 Skoczylas Mateusz 1995 ZS-LO Horodło

8,52 Chachler Hubert ZSM 3 Hrubieszów 

8,62 Turek Damian 1997 ZS 1 Hrubieszów

8,71 Lipnicki Kamil 1995 ZS 1 Hrubieszów

8,72 Dziadosz Hubert 1999 Gim. Mircze

9,12 Kołodziejczyk Michał 2000 ZS-GP Horodło

9,14 Orlon Patryk 1998 ZS-GP Horodło 

9,28 Bogucki Damian 1995 ZS-LO Horodło

9,32 Masicz Paweł Gim. Werbkowice 

 

45 m

 

RP – 5,42 Arkadiusz Pukaluk ZSMR Hrubieszów 2003


5,95 Klimowicz Michał 2000 ZSM 2 Hrubieszów

5,99 Socha Patryk 1997 ZS 1 Hrubieszów

6,10 Starzec Adrian 1996 ZS 1 Hrubieszów

6,10 Fijołek Patryk 1999 ZSM 3 Hrubieszów

6,22 Kot Karol 1998 Gim. Mircze

6,32 Załuski Szymon 2000 ZS-GP Horodło

6,34 Horszczaruk Grzegorz 1996 ZS 4 Hrubieszów

6,34 Borusiewicz Mateusz 1999 ZSM 1 Hrubieszów

6,34 Popławski Kacper 1998 ZSM 3 Hrubieszów

6,42 Buliński Norbert 1998 ZS-GP Horodło

 

Ok. 500 m (5 okrążeń)


RP – 1:11,53 Łukasz Zosiuk ZS 3 Hrubieszów 2004


1:26,74 Wroński Bartłomiej 1995 ZS 1 Hrubieszów

1:28,10 Kaczanowski Bartłomiej 1997 ZS-LO Horodło

1:28,64 Łoza Dawid 1998 ZSM 2 Hrubieszów 

1:29,45 Kasztelan Przemysław 1999 ZSM 3 Hrubieszów

1:30,30 Smerdel Bartosz 1999 ZSM 3 Hrubieszów

1:31,17 Ślusarz Paweł 1999 Gim. Werbkowice

1:31,61 Borowski Michał 1998 ZS-GP Horodło 

1:31,78 Brodziak Mateusz 1996 ZDZ Hrubieszów

1:32,54  Matysiak Maciej 1999 Gim. Mircze 1:32,54 3

1:33,88 Romaszko Albert 1998 Gim. Mircze 1:33,88 2

 

Pchnięcie piłką lekarską 5kg


RP – 15.15 Michalczyk Marcin ZS 1 Hrubieszów 2003


11.60 Piekaroś Bartłomiej 1995 ZDZ Hrubieszów

10.60 Szatan Patryk 1993 ZS 4 Hrubieszów

10.40 Wawer Dariusz 1997 ZS 4 Hrubieszów

10.00 Klimowicz Grzegorz 1996 ZDZ Hrubieszów

10.00 Panasiewicz Rafał 2000 ZSM 2 Hrubieszów

9.90 Oleszczuk Dawid 1998 ZSM 1 Hrubieszów

9.80 Litaszewski Krzysztof 1997 ZS 1 Hrubieszów

9.70 Orzechowski Miłosz 1999 ZSM 3 Hrubieszów

9.60 Friedrich Patryk 1996 ZS 1 Hrubieszów

9.00 Bil Tomasz 1998 ZS-GP Horodło

9.00 Gronowicz szymon 1998 ZSM 3 Hrubieszów

9.00 Michałowski Patryk 1998 Gim. Werbkowice


Piłka lekarska 4 kg


RP (szk. podst.) – 8.55 Kamil wach SP Przewodów 2004


8.00 Mazur Piotr 2001 SP 3 Hrubieszów

7.80 Kasperski Daniel 2001 SP Mircze

7.70 Pempko Konrad 2001 SP 1 Hrubieszów

7.50 Chmielewski Arkadiusz 2001 ZS-SP Horodło

7.40 Burdzy Konrad 2001 SP 3 Hrubieszów 

6.70 Grabowski Łukasz 2001 ZS-SP Horodło

6.10 Lis Marek 2001 SP 1 Hrubieszów

5.00 Dziewiczkiewicz Jakub 2002 SP 2 Hrubieszów


Sztafeta 4xokrążenie

RP – 52,47 ZS 3 Hrubieszów 2004

Łuksz Zosiuk, Maciej Krawczyński, Sławomir Lebiedowicz, Kamil Marciniuk


1:01,37 Socha, Lipnicki, Starzec, Malesa ZS 1 Hrubieszów

1:01,68 Szatan, Horoszczaruk, Kościowski, Kapkin ZS 4 Hrubieszów

1:03,38 Załuski, Buliński, Borowski, Kołodziejczyk ZS-GP Horodło

1:04,19 Fijołek, Czerniak, Chachler H., Popławski ZSM 3

1:04,73 Dziados, Jóźwiak, Grządkowski, Kot Gim. Mircze

1:05,53 Borusiewicz, Zachaj, Tarnawski, Zybura ZSM 1

1:06,53 Kowalczuk, Masicz, Soniak, Ślusarz Gim. Werbkowice 

1:06,60 Bogucki, Skoczylas, Kaczanowski, Charatynowicz ZS-LO Horodło

1:07,28 Baranowski, Łoza, Kasprzak, Klimowicz ZSM 2

1:09,81 Blicharz, Zając, Kowalski, Rodziewicz SP 3 Hrubieszów



Uwaga!

W niedzielę 4.05.2014 r. na stadionie HOSiR w Hrubieszowie odbędzie się 1. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2014 i I rzut Ligi Młodzików 2014, więc warto się do niego przygotować. Regulamin opublikujemy po jego otrzymaniu.



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)