Halowe turnieje piłkarzy o puchar burmistrza

Pierwsza drużyna Miejskiego Klubu Sportowego „Unia” Hrubieszów wygrała Halowy Turniej Piłki Nożnej zawodników urodzonych w 2005 roku i młodszych o puchar burmistrza. W zawodach, które w miniony weekend odbyły się w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, rywalizowało 5 ekip.

W zwycięskim zespole, który wygrał wszystkie spotkania, zagrali: Karol Kuczyński, Mateusz Czerkawski, Igor Nowosad, Oliwier Stadnicki, Mateusz Zając, Piotr Kiełbasa i Michał Rutkowski.

Na drugim miejscu uplasowali się piłkarze „Unii” Hrubieszów z rocznika 2006, na trzecim stopniu podium stanęła drużyna „Korony” Łaszczów, czwarty był „Olimp” Mircze, a stawkę uzupełniła trzecia ekipa „Unii”.

Najlepszych bramkarzem turnieju okazał się Karol Kuczyński z pierwszego zespołu „Unii”, tytuł „króla strzelców” przypadł jego koledze z drużyny i zdobywcy 10 goli – Piotrowi Kiełbasie, a najlepszym zawodnikiem został wybrany Michał Sienicki z „Olimpu” Mircze.

Wszystkie zespoły otrzymały od burmistrza Hrubieszowa Tomasza Zająca puchary, najlepsi zawodnicy odebrali specjalne statuetki, a wszyscy piłkarze – medale.

Już w najbliższą niedzielę do rywalizacji przystąpią drużyny złożone tylko z zawodników z rocznika 2006. Udział w zawodach zapowiedziały ekipy z Łęcznej, Lubyczy Królewskiej, Mircza, Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa i Hrubieszowa.

Organizatorzy z MKS „Unia” Hrubieszów i HOSiR zapraszają do kibicowania zawodnikom 28 lutego od 9.00 do hali ośrodka sportu.

źródło: ias24.eu