Halowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców rocznika 1998

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W dniu 14.03.2009 r. w hali HOSiR w Hrubieszowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznika 1998 i młodszych, w którym wzięło udział 10 zespołów, w tym 9 z Polski i 1 z Ukrainy.

***

Komunikat z Halowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców
rocznika 1998
o Puchar Dyrektora HOSiR w Hrubieszowie

Organizatorami imprezy byli:
Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
oraz MKS „Unia” Hrubieszów.

Drogą losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy rozgrywkowe A i B, w których rozgrywano mecze eliminacyjne systemem każdy z każdym, i tak:

Grupa A
1. Lokomotiv Rawa Ruska
2. Unia I Hrubieszów
3. Górnik Łęczna
4. Sygnał Lublin
5. Tomasovia I Tomaszów Lubelski

Grupa B
1. ŁKS Łańcut
2. Unia II Hrubieszów
3. Niedźwiadek Chełm
4. Broń Radom
5. Tomasovia II Tomaszów Lubelski

***

Wyniki meczów:

Grupa A
Tomasovia I – Unia I 5:0
Górnik – Sygnał 3:0
Lokomotiv – Sygnał 0:0
Górnik – Unia I 3:0
Górnik – Tomasovia I 2:2
Unia I – Lokomotiv 0:4
Unia I – Sygnał 1:2
Lokomotiv – Tomasovia I 0:0
Górnik – Lokomotiv 3:1
Tomasovia I – Sygnał 1:0

Grupa B
Unia II – Tomasovia II 1:0
Niedźwiadek – Broń 1:1
ŁKS Łańcut – Broń 0:3
Unia II – Niedźwiadek 2:0
Tomasovia II – Niedźwiadek 1:0
ŁKS Łańcut – Unia II 1:0
Broń – Unia II 2:4
Tomasovia II – ŁKS Łańcut 1:0
Niedźwiadek – ŁKS Łańcut 1:0
Broń – Tomasovia II 1:1

***

Tabele po grach eliminacyjnych :

Grupa A
1. Górnik Łęczna pkt 10 bramki 11:3
2. Tomasovia I Tomaszów Lub. 8 8:2
3. Lokomotiv Rawa Ruska 5 5:3
4. Sygnał Lublin 4 2:5
5 .Unia I Hrubieszów 0 1:14

Grupa B
1.Unia II Hrubieszów pkt 9 bramki 7:3
2. Tomasovia II Tomaszów Lub. 7 3:2
3.Broń Radom 5 7:6
4.ŁKS Łańcut 4 2:5
5.Niedźwiadek Chełm 2 2:5

***

Mecze o miejsca :

o miejsce IX
Unia I Hrubieszów – Niedźwiadek Chełm 0:1
Górnik Łęczna 1A półfinał I 2B Tomasovia II Tomaszów Lub. 1:1 (2:0) k

o miejsce
VII Sygnał Lublin – ŁKS Łańcut 2:0
Tomasovia I Tomaszów Lub. 2A półfinał II 1B Unia II Hrubieszów 0:0 (1:1)k (0:1)k

o miejsce V
Lokomotiv Rawa Ruska – Broń Radom 1:0

o miejsce III
Tomasovia II – Tomasovia I 2:1

o miejsce I
Górnik Łęczna – Unia II Hrubieszów 2:0

***

Końcowa kolejność w Turnieju:

I miejsce – Górnik Łęczna
II miejsce – Unia II Hrubieszów
III miejsce – Tomasovia II
IV miejsce – Tomasovia I
V miejsce – Lokomotiv Rawa Ruska
VI miejsce – Broń Radom
VII miejsce – Sygnał Lublin
VIII miejsce – ŁKS Łańcut
IX miejsce – Niedźwiadek Chełm
X miejsce – Unia I Hrubieszów

***

Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, 3 najlepsze drużyny statuetki, statuetkami nagrodzono również:

– króla strzelców którym został Szysz Patryk zdobywca 7 bramek z zespołu Górnik Łęczna
– najlepszego zawodnika którym został Jóźwiak Damian z zespołu Unia II Hrubieszów
– najlepszego bramkarza którym został Charko Oleksandr z zespołu Lokomotiv Rawa Ruska

Sporządził: HOSiR
Foto: Józek oraz rodzice zawodników

zobacz zdjęcia >>