Halowy turniej piłki nożnej

HrubieszówHrubieszów

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkół Nr 3 W Hrubieszowie DLA SZKOŁY zaprasza do uczestnictwa w turnieju piłki nożnej halowej drużyn osiedlowych pod hasłem „Umiem grać i o zdrowie dbać”, który odbędzie się w niedzielę 29 listopada godz. 9:00.

***

Turnieju piłki nożnej halowej drużyn osiedlowych pod hasłem
„Umiem grać i o zdrowie dbać”

Termin turnieju:
29 listopada 2009 r.

Miejsce rozegrania turnieju:
hala Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Ciesielczuka 2.

Rozpoczęcie turnieju o godzinie 9:00 (niedziela).

Forma zgłoszenia:
zgłoszenie pisemne z listą zawodników i nazwą drużyny na e-mail: dlaszkolyhrub@o2.pl

w nieprzekraczalnym terminie 28 listopada godz. 20:00.

Warunki uczestnictwa:
W zawodach uczestniczą chłopcy urodzeni w roku 1990 i młodsi, legitymujący się aktualnym dokumentem, jednoznacznie potwierdzającym tożsamość ( legitymacja szkolna ) dotyczy wszystkich zespołów.
Wpisowe na turniej 35 zł. Dotyczy wszystkich zgłaszających się zespołów.

Regulamin:

Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00 przedstawieniem wylosowanych wcześniej grup. W zależności od ilości zgłoszonych zespołów drużyny zostaną podzielone na dwie, trzy lub cztery grupy, gdzie rozegrają między sobą mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie rozegrane zostaną mecze o miejsca lub w nowych grupach o miejsca (uzależnione od ilości drużyn biorących udział w turnieju).

Czas gry 2 x 8 min. lub 8 – 15 min. bez przerwy i zmiany bramek (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn).

Drużyna składa się co najmniej z 6 zawodników.

Ilość zawodników na boisku 6 (5 + bramkarz).

Zmiany hokejowe w momencie posiadania piłki przez zespół.

O wykroczeniach w grze decyduje sędzia (za brutalną grę lub niesportowe zachowanie – kary 1 minutowe).

Obowiązuje obuwie sportowe.

Bramki 2×3 m.

Punktacja: za zwycięstwo zespół otrzymuje 3 pkt, – za remis 1 pkt, przegrana – 0 pkt.

O końcowej klasyfikacji decyduje:
1. Większa liczba zdobytych punktów.
2. Wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami.
3. Korzystniejsza liczba bramek.
4. Większa liczba zdobytych bramek.
5. Losowanie

Nagrody: wszystkie zespoły otrzymują pamiątkowe Dyplomy. Pierwsze trzy drużyny otrzymują nagrody rzeczowe. Nagroda rzeczowa dla najmłodszej drużyny turnieju (suma lat siedmiu najmłodszych zawodników drużyny). Ponadto najlepsi zawodnicy (bramkarz, strzelec, zawodnik) otrzymują dyplomy .