Halowy Turniej Piłki Nożnej „Kto Lepszy”

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Tradycyjnie, w pierwszą grudniową sobotę organizowany jest Halowy Turniej Piłki Nożnej „Kto Lepszy”. Turniej, który oprócz popularyzacji piłki nożnej i rywalizacji sportowej niesie ze sobą aspekt charytatywny – co zasługuje na szczególne podkreślenie. Bo, dużą przyjemnością jest sprawić radość dzieciom potrzebującym wsparcia, właśnie w tym przedświątecznym okresie.

***

5 grudnia w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji od godziny 8:00 do godziny 11:50 rozegrany zostanie X Halowy Mini Turniej Piłki Nożnej „Kto Lepszy” podczas, którego rywalizować będą reprezentacje trzech hrubieszowskich szkół podstawowych, w trzech kategoriach, klasy: czwarte, piąte i szóste.

Najlepszą szkołę wyłoni suma punktów zdobytych przez drużyny w każdej kategorii. Na zakończenie miniturnieju zostaną wręczone dyplomy i puchary dla szkół oraz statuetki dla króla strzelców w każdej kategorii.

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych, rodziców oraz wszystkich miłośników piki nożnej do gorącego dopingowania swoich kolegów.

O godz. 12:00 nastąpi oficjalne otwarcie XXII Halowego Turnieju Piłki Nożnej „Kto Lepszy” oraz podsumowanie zakończonego X Halowego Mini Turnieju Piłki Nożnej „Kto Lepszy”.

***

XXII Halowy Turniej Piłki Nożnej „Kto Lepszy”

Bezpośrednio po otwarciu rozpocznie się XXII Halowy Turniej Piłki Nożnej „Kto Lepszy”. Do rywalizacji przystąpi dziewięć zespołów, które rozegrają mecze w trzech grupach.

Grupa I
Straż Graniczna
Multika
Uczniowie

Grupa II
Absolwenci
Policja
Włodzimierz Wołyński (Ukraina)

Grupa III
Rodzice
Nauczyciele
Hermes

Na zakończenie turnieju zostaną rozegrane mecze finałowe i mecz Reprezentacji Turnieju.

Na pewno wrażeń i emocji sportowych nie zabraknie, ale nie zapominajmy o charytatywnej idei tej imprezy. Biletem wstępu będą tradycyjnie słodycze i maskotki, z których zostaną wykonane paczki gwiazdkowe dla uczniów specjalnej troski Szkoły Podstawowej nr 3.

Zapraszamy więc do hali sportowej w ten sobotni, grudniowy dzień!!!

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009