HLK: W pierwszej kolejce wygrywają Trójka i Kościuszko

W niedzielę 1.12.2013 odbyła się pierwsza runda turniejowa Hrubieszowskiej Ligi Koszykówki, w której Trójka pokonała Staszica, a Kościuszko wygrał z Warka Team.

Reklamy

 

1.12.2013 – NIEDZIELA

Wyniki meczów:

Gimnazjum Nr 3 TRÓJKA  vs. LO Staszic 55:19

ZS Nr 3 KOŚCIUSZKO”  vs WARKA Team 47:26

 

W niedzielę 1 grudnia rozegrano pierwszy turniej Hrubieszowskiej Ligi Koszykówki. Gospodarzem turnieju był Zespół Szkół Nr3 im.Tadeusza Kościuszki. Rozegrano 2 spotkania.

W meczu otwarcia Zespół gimnazjalistów „Trójki” nie dał szans starszym kolegom z miejscowego LO „Staszic” wygrywając spotkanie 55:19. Najlepiej punktującymi zawodnikami byli Kacper Popławski, zdobywca dla zwycięzców 18 pkt. oraz Michał Łopocki, który dla pokonanych rzucił 6pkt.

W drugim meczu turnieju najstarszy zespół ligi „Warka Team” nie sprostał młodzieży z „Kościuszki” przegrywając 47:26. W tym meczu na wyróżnienie zasługują Sacharczuk z zespołu „Kościuszki” zdobywca 20 pkt. oraz Kacper Dudek, który powiększył konto „Warki” o 7 oczek. Wygląda na to że przebudowany zespól „Warki” potrzebuje trochę czasu na dojście do zadowalającej formy, a w szczególności do skuteczności, której wyraźnie zabrakło w pierwszym meczu Ligi.

Kolejny turniej rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę 8.12.2013 w Gimnazjum nr 3 przy ul. Zamojskiej, początek rozgrywek o godz. 17.00.

 

Następna runda:

8.12.2013 – NIEDZIELA

Hala Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska

ZSM Nr 3 TRÓJKA  vs. ZS Nr3 KOŚCIUSZKO, godz. 17.00

LO Staszic vs WARKA Team, godz. 18.00

 

 

TABELA PO I TURNIEJU

1. ZSM Nr 3 TRÓJKA                      3PKT              55:19

2. ZS Nr3 KOŚCIUSZKO                3PKT              47:26

3. WARKA Team                              0PKT              26:47

4. LO Staszic                                     0PKT              19:55

 

 

WARKA TEAM

Imię inazwisko

Nr

Zdobyte punkty

I kol

II kol

III kol

IV kol

V kol

VI kol

Razem

Głowacz Arek

5

0

 

 

 

 

 

0

Gryniewicz Tomasz

 

2

 

 

 

 

 

2

Kański Sławomir

3

3

 

 

 

 

 

3

Kuczyński  Adam

1

3

 

 

 

 

 

3

Lipski Daniel

6

6

 

 

 

 

 

6

Sala Arek

 

0

 

 

 

 

 

0

Szkalej Piotr

 

3

 

 

 

 

 

3

Szumiata Rafał

 

0

 

 

 

 

 

0

Wojciechowski Kamil

 

0

 

 

 

 

 

0

Padkowski Paweł

 

0

 

 

 

 

 

0

Dudek Kacper

 

7

 

 

 

 

 

7

Bednarz Piotr

 

2

 

 

 

 

 

2

 

 

ZS NR3 ,,KOŚCIUSZKO”

Imię inazwisko

Nr

Zdobyte punkty

I kol

II kol

III kol

IV kol

V kol

VI kol

Razem

Traczuk

4

0

 

 

 

 

 

0

Czupryński

5

0

 

 

 

 

 

0

Krygiel

7

4

 

 

 

 

 

4

Chachler

8

14

 

 

 

 

 

14

Sacharczuk

9

20

 

 

 

 

 

20

Mystowski

12

5

 

 

 

 

 

5

Pogwizd

13

4

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZS NR2 ,,STASZIC” 

Imię inazwisko

Nr

Zdobyte punkty

I kol

II kol

III kol

IV kol

V kol

VI kol

Razem

Łopocki michał

 

6

 

 

 

 

 

6

Kapuściński

 

4

 

 

 

 

 

4

Żmuda

 

5

 

 

 

 

 

5

Łubkowski

 

0

 

 

 

 

 

0

Sędłak

 

0

 

 

 

 

 

0

Jasina

 

0

 

 

 

 

 

0

Otręba

 

1

 

 

 

 

 

1

Szlązak

 

3

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZSM NR3 ,,TRÓJKA” 

Imię inazwisko

Nr

Zdobyte punkty

I kol

II kol

III kol

IV kol

V kol

VI kol

Razem

ChachlerHubert

7

0

 

 

 

 

 

0

Chachler Bartek

8

0

 

 

 

 

 

0

Czerniak Oktawian

11

10

 

 

 

 

 

10

Fijołek Patryk

9

8

 

 

 

 

 

8

Frankiewicz Kamil

10

0

 

 

 

 

 

0

Gardyński Albert

13

2

 

 

 

 

 

2

Jóźwiak Damian

6

17

 

 

 

 

 

17

Orzechowski Miłosz

16

0

 

 

 

 

 

0

Popławski Kacper

5

18

 

 

 

 

 

18

Sacharczuk Kamil

 

0

 

 

 

 

 

0

Wal Oskar

 

0

 

 

 

 

 

0