21 lipca 2024

Hrubieszów: Charytatywny turniej piłkarski za nami. Zebrano 6093 zł (ZDJĘCIA)

5 lutego, w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, rozegrany został charytatywny turniej w piłce nożnej, na leczenie i rehabilitację dla Dawida, po ciężkim wypadku samochodowym.

Reklamy

Zawody rozegrano o puchar Burmistrza Miasta Hrubieszów.

W turnieju wzięło udział 17 drużyn – łącznie zagrało 141 zawodników. Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie, zagrali prawdziwi mistrzowie halowej piłki nożnej.

Reklamy

Oto zwycięzcy turnieju:

1. Tauro Renesans Zamość

Reklamy

2. Diecezja Zamojsko Lubaczowska

3. Straż Graniczna i Przyjaciele

4. OSK XXL Białopole

Giganci Werbkowice

OSP Czerniczyn

OSP Czerniczyn Młodzież

Galacticos Hrubieszów

S.G. Horodło

Kociołek Team Werbkowice

Pszczółki Kościaszyn

THE GOLDEST Tower – Hrubieszów

PERŁA Hrubieszów

FC Kuźnia Mołodiatycze

WKM Szybkości Hrubieszów

Unia Hrubieszów

Raiders Hrubieszów

Najlepszym strzelcem turnieju, został Jarosław Jasina – Służba Graniczna i Przyjaciele. Najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Szawaryna – Renesans Zamość.

Dzięki wspaniałym drużynom, udało się zebrać 6093 zł na neurorehabilitację dla Dawida. To był piękny turniej, bardzo spontaniczne mecze zagrane fayr play, rozpiętość wieku piłkarzy 15 – 55 lat, grał ojciec z synem, grali bracia rodzeni, z Czerniczyna w tym dniu „wywiało” wszystkich strażaków, bo chcieli pomóc Dawidowi.

Niespotykany show zrobił bramkarz drużyny z Werbkowic i chociaż „wpuścił’ najwięcej bramek swojej drużynie, to rzucał się w bramce, jak Boruc, zaprezentował „Dudek Dance” i dostał największy aplauz od kibiców siedzących na trybunach.

W imieniu Burmistrza Miasta Hrubieszowa, pani Marty Majewskiej, puchary i statuetki wręczał dyrektor HOSIR pan Marek Watras, natomiast każdemu piłkarzowi mama Dawida wręczyła złoty medal – za złote serce.

Wszystkie drużyny otrzymały też dyplomy za udział w turnieju.

W imieniu mamy i rodziny bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom, sędziom, dziękujemy służbie medycznej z Hrubieszowa i całej obsłudze turnieju charytatywnego. W tym turnieju nie było przegranych – wszyscy piłkarze grali do jednej bramki, dla Dawida.

­

Danuta Muzyczka

(fot. Artur Kern)


Zobacz też:

Charytatywna gala disco polo w Hrubieszowie

Charytatywna gala disco polo w Hrubieszowie