W niedzielę 26 czerwca, na boiskach bocznych HOSiR, rozegrano charytatywny turniej piłki nożnej, którego celem była pomoc dla chorego Piotrusia Prokopa z Hrubieszowa.
26 czerwca 2022 roku na boisku treningowym HOSIR w Hrubieszowie, rozegrany został Charytatywny Turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa. Dochód z turnieju w całości przeznaczony został na rehabilitację dla Piotrusia Prokopa z Hrubieszowa, chorego na bardzo rzadką chorobę, Zespół Aicardiego-Goutieresa.
Do turnieju zgłosiło się aż 12 drużyn, które podzielono na 3 grupy. Zwycięzcy każdej z grup zagrali ze sobą o miejsca 1-3. Pierwsze 3 drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Hrubieszowa. Puchary w imieniu burmistrza wręczali Marek Watras dyrektor HOSiR i inicjatorka turnieju Danuta Muzyczka.
Klasyfikacja końcowa:
Ponadto udział wzięły drużyny:
W sumie zebrano 3140 zł.
Podziękowania dla wszystkich drużyn, dzięki którym Piotruś otrzyma środki na leczenie oraz dla sędziów: Artura Tymeckiego, Piotra Stadnickiego i Macieja Wójtowicza, którzy charytatywnie sędziowali zawody.
- Bardzo serdeczne podziękowania płyną od rodziców Piotrusia dla wszystkich drużyn, za to że zechcieli poświęcić swój czas i chęci, żeby pomóc choremu synkowi Piotrusiowi - informuje inicjatorka akcji Danuta Muzyczka. - W tym turnieju nie było przegranych, to Piotruś został zwycięzcą!
(źródło i fot. UM Hrubieszów, Danuta Muzyczka, Artur Kern)
Zobacz też:
Gmina Dołhobyczów: Rajd dla Frania. Zebrano prawie 7,5 tys. zł
https://lubiehrubie.pl/sport/gmina-dolhobyczow-rajd-dla-frania/
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz