Hrubieszów: Finałowy turniej Ligi Muszkieterów

W poniedziałek, 12.06.br. w Zespole Szkół Miejskich nr 3 odbył się finałowy turniej Ligi Muszkieterów, w którym walczyły drużyny z hrubieszowskich Przedszkoli nr 1,2,3,5 i oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 3.

Reklamy

 

Imprezę otworzyła dyrektor szkoły Danuta Krawczuk, która powitała gości: pana Tomasza Zająca Burmistrza Miasta, panią wiceburmistrz Martę Majewską, panią Magdalenę Jakubowską oraz wszystkich uczestników Ligi Muszkieterów.  Zawodnikom życzyła udanej zabawy i sprawnego pokonywania przeszkód.

Zawody sprawiały zawodnikom wiele radości. Przedszkolaki wykazały się ogromną sprawnością fizyczną, wytrwałością i zwinnością. Z zaangażowaniem wykonywały każdą konkurencję.

Reklamy

Po ośmiu konkurencjach w trzecim i ostatnim rzucie zawody wygrały dzieci z Przedszkola nr 2. To one otrzymały Puchar Burmistrza Miasta, który utrzymały od I rzutu Ligi Muszkieterów.

II miejsce zajęła drużyna kl. 0 ze  Szkoły Podstawowej nr 3

III miejsce – Przedszkole nr 5

IV miejsce – Przedszkole nr 1

V miejsce – Przedszkole nr 3

Najwięcej radości i dumy z dobrze wykonanego zadania sprawiły dzieciom medale. Każde otrzymało medal. Dekoracji wraz z panią dyrektor dokonali: Burmistrz Miasta, wiceburmistrz oraz pani Magdalena Jakubowska.

Dziękujemy Panu Tomaszowi Zającowi Burmistrzowi Miasta za ufundowanie pucharu, Państwu Magdalenie i Marcinowi Jakubowskim, właścicielom supermarketu Bricomarché w Hrubieszowie i sponsorom nagród dla dzieci, nauczycielom wychowania fizycznego za pracę i zaangażowanie w organizację imprezy. Dziękujemy także dyrekcjom Przedszkoli, drużynom, opiekunom i wszystkim uczestnikom za udział i świetną zabawę.

To była naprawdę wspaniała zabawa. Zapraszamy za rok.

 

MS

fot. T. Lenard (ZSM nr 3)