Hrubieszów: Kolarze zakończyli sezon 2021

W ramach Grand Prix Hrubieszowa stowarzyszenie Hrubieszów Na Rowerach w 2021 r. przeprowadziło trzy jazdy na czas tzw. Czasówki. Najwięcej punktów w klasyfikacji otwartej zebrał Robert Sawa reprezentujący Inżynierię Rowerową. Czołówka hrubieszowskich kolarzy to: Wojciech Stefaniak, Bartłomiej Temporowicz i Jan Zderkieicz. Niestety, żadna z pań z Hrubieszowa nie przystąpiła do rywalizacji, a tyle mnie wyprzedza lub wymija, jak człapię po hrubieszowskich chodnikach.

Reklamy

PUNKTACJA GENERALNA GRAND PRIX HRUBIESZOWA 2021 r.

KLASYFIKACJA OPEN

Nr Imię i Nazwisko Rocznik Miejscowość GRAND PRIX

/  PUNKTY

RAZEM
I II III
1 Sawa Robert 1976 Inżynieria Rowerowa 6 8 12 26
2 Procajło Marek 1975 MAYDAY Team  Lublin 5 10 15
3 Długozima Marcin 1984 Gdańsk 12 12
4 Haraszczuk Krystian 1978 Dziki Team Łęczna 1 3 8 12
5 Świercz Jan 1987 Warszawa 12 12
6 Broda Bartłomiej 1992 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 4 7 11
7 Prusinowski Marek 1973 FRC 90 Łódź 10 10
8 Wójciak Mirosław 1975 Rzeszów 10 10
9 Hoffmann Grzegorz 1982 Unit Martombike Team Komarówka Pod. 1 2 6 9
10 Ścierka Ryszard 1957 Wilkołaz 1 1 7 9
11 Staniec Artur 1980 Warszawski Klub Kolarski 8 8
12 Krasuski Janusz 1975 Dziki Team Łęczna 1 1 5 7
13 Krawczyk Robert 1964 MAYDAY Lublin 7 7
14 Drzymała Konrad 1982 Warszawa 6 6
15 Kuba Artur 1969 MAYDAY Lublin 1 5 6
16 Wołczuk Tomasz 1986 Dziki Team Łęczna 1 1 4 6
17 Brygoła Sebastian 1984 Brodex Party Professional 1 1 3 5
18 Rudy Paweł 1980 KK Roztocze 1 4 5
19 Szymanek Adrian 2000 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 1 1 2 4
20 Bryszewski Lech 1951 Łódź 1 1 1 3
21 Dąbrowski Jerzy 1949 Chełm 1 1 1 3
22 Gula Janusz 1953 Paninszczyzna 1 1 1 3
23 Kazanowski Paweł 1990 Eskape Racing Team 3 3
24 Pysiewicz Piotr 1971 Hrubieszów 1 1 1 3
25 Stefaniak Wojciech 1976 Hrubieszów 1 1 1 3
26 Wierzchoń Marek 1961 LTC Lublin 1 1 1 3
27 Zderkiewicz Jan 1946 Hrubieszów 1 1 1 3
28 Antoszek Przemysłw 1986 Lublin 1 1 2
29 Branicki  Tomasz 2003 Maydey Mediesept Team 1 1 2
30 Głowacki Łukasz 1976 Brodex Party Professional 1 1 2
31 Landman Artur 1962 Hrubieszów 1 1 2
32 Muszyński Józef 1949 Milanów 1 1 2
33 Pilch Jan 1963 Kraków 2 2
34 Temporowicz Bartłomiej 1960 Hrubieszów 1 1 2
35 Witkowski Zenon 1970 Swidnik 1 1 2
36 Włodarczyk Mirosław 1945 Wólka Zabłocka 1 1 2
37 Wszoła Janusz 1949 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 1 1 2
38 Baluk Wojciech 1975 Chełm 1 1
39 Cybulska Dominika 1975 Lublin 1 1
40 Cybulski Piotr 1975 Lublin 1 1
41 Dziewiela Jacek 1956 Wydolność .pl 1 1
42 Feledyn Michał 1990 ERKADO Racing Team Kraśnik 1 1
43 Goral Grzegorz 1966 Lublin 1 1
44 Gumieniak Piotr 1984 Hrubieszów 1 1
45 Gutek Piotr 1970 MAYDAY Lublin 1 1
46 Hall Marianna 1992 Warszawa 1 1
47 Kaczmarek Maciej 1976 Lublin 1 1
48 Klin Jerzy 1952 Lublin 1 1
49 Korkosz Patryk 2000 KK Roztocze 1 1
50 Kowalczyk Adam 1978 Turka Brodex Party Profesjonal 1 1
51 Kryza Rafał 1973 Lublin 1 1
52 Lewandowski Mirosłw 1965 KK Roztocze 1 1
53 Łukaszczyk Zbigniew 1973 Lublin 1 1
54 Mielech Stefan 1956 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 1 1
55 Mrozek Andrzej 1972 MAYDAY LUBLIN 1 1
56 Mrozek Robert 1987 Lublin 1 1
57 Pączka Roman 1955 Leżajsk 1 1
58 Raczkiewicz Mariusz 1975 Tomaszów 1 1
59 Rębisz Hubert 1995 Majdan Królewski 1 1
60 Serafin Krzysztof 1986 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 1 1
61 Serwa Tomasz 1976 Lubelska Grupa Triat. 1 1
62 Skolimowski Adam 1978 1 1
63 Smela Sławomir 1961 Rzeszów 1 1
64 Śliwiński Marian 1953 Rejowiec 1 1
65 Usowski Sławomir 1970 Hrubieszów 1 1
66 Wiater Jakub 1994 Siedlce 1 1
67 Wziątek Tomasz 1980 Jastków 1 1

KLASYFIKACJA KOBIETY

Nr Imię i Nazwisko Rocznik Miejscowość GRAND PRIX

/  PUNKTY

RAZEM
I II III
1 Cybulska Dominika 1975 Lublin 12 12
2 Hall Marianna 1992 Warszawa 12 12

KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 2000 i młodsi)

Nr Imię i Nazwisko Rocznik Miejscowość GRAND PRIX

/  PUNKTY

RAZEM
I II III
1 Branicki  Tomasz 2003 Maydey Mediesept Team 12 12 24

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1990 – 1999)

Nr Imię i Nazwisko Rocznik Miejscowość GRAND PRIX

/  PUNKTY

RAZEM
I II III
1 Szymanek Adrian 2000 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 8 10 12 30
2 Broda Bartłomiej 1992 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 12 12 24
3 Rębisz Hubert 1995 Majdan Królewski 10 10
4 Korkosz Patryk 2000 KK Roztocze 10 10
5 Wiater Jakub 1994 Siedlce 7 7

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1980 – 1989)

Nr Imię i Nazwisko Rocznik Miejscowość GRAND PRIX

/  PUNKTY

RAZEM
I II III
1 Hoffmann Grzegorz 1982 Unit Martombike Team Komarówka Pod. 7 8 12 27
2 Wołczuk Tomasz 1986 Dziki Team Łęczna 6 5 10 21
3 Brygoła Sebastian 1984 Brodex Party Professional 4 6 8 18
4 Długozima Marcin 1984 Gdańsk 12 12
5 Antoszek Przemek 1986 Lublin 5 7 12
6 Świercz Jan 1987 Warszawa 12 12
7 Drzymała Konrad 1982 Warszawa 10 10
8 Kazanowski Paweł 1990 Eskape Racing Team 10 10
9 Mrozek Robert 1987 Lublin 8 8
10 Feledyn Michał 1990 ERKADO Racing Team Kraśnik 4 4
11 Serafin Krzysztof 1986 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 3 3
12 Gumieniak Piotr 1984 Hrubieszów 2 2

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1970 – 1979)

Nr Imię i Nazwisko Rocznik Miejscowość GRAND PRIX

/  PUNKTY

RAZEM
I II III
1 Sawa Robert 1976 Inżynieria Rowerowa 8 10 12 30
2 Procajło Marek 1975 MAYDAY Team  Lublin 7 12 19
3 Haraszczuk Krystian 1978 Dziki Team Łęczna 4 7 8 19
4 Rudy Paweł 1980 KK Roztocze 6 8 14
5 Krasuski Janusz 1975 Dziki Team Łęczna 1 6 7 14
6 Wójciak Mirosław 1975 Rzeszów 12 12
7 Stefaniak Wojciech 1976 Hrubieszów 1 4 6 11
8 Staniec Artur 1980 Warszawski Klub Kolarski 10 10
9 Prusinowski Marek 1973 FRC 90 Łódź 10 10
10 Mrozek Andrzej 1972 MAYDAY LUBLIN 5 5
11 Wziątek Tomasz 1980 Jastków 5 5
12 Głowacki Łukasz 1976 Brodex Party Professional 1 3 4
13 Kryza Rafał 1973 Lublin 3 3
14 Kowalczyk Adam 1978 Turka Brodex Party Professional 2 2
15 Baluk Wojciech 1975 Chełm 1 1
16 Cybulski Piotr 1975 Lublin 1 1
17 Kaczmarek Maciej 1976 Lublin 1 1
18 Łukaszczyk Zbigniew 1973 Lublin 1 1
19 Raczkiewicz Mariusz 1975 Tomaszów 1 1
20 Serwa Tomasz 1976 Lubelska Grupa Trialon 1 1
21 Skolimowski Adam 1978  ………………….. 1 1

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1960 – 1969)

Nr Imię i Nazwisko Rocznik Miejscowość GRAND PRIX

/  PUNKTY

RAZEM
I II III
1 Landman Artur 1962 Hrubieszów 8 12 20
2 Kuba Artur 1969 MAYDAY Lublin 8 12 20
3 Pysiewicz Piotr 1971 Hrubieszów 2 7 10 19
4 Witkowski Zenon 1970 Swidnik 6 10 16
5 Krawczyk Robert 1964 MAYDAY Lublin 12 12
6 Pilch Jan 1963 Kraków 10 10
7 Gutek Piotr 1970 MAYDAY Lublin 7 7
8 Usowski Sławomir 1970 Hrubieszów 5 5
9 Lewandowski Mirosław 1965 KK Roztocze 4 4
10 Goral Grzegorz 1966 Lublin 3 3

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 65 LAT (1954 – 1959)

Nr Imię i Nazwisko Rocznik Miejscowość GRAND PRIX

/  PUNKTY

RAZEM
I II III
1 Ścierka Ryszard 1957 Wilkołaz 12 12 12 36
2 Wierzchoń Marek 1961 LTC Lublin 10 10 10 30
3 Temporowicz Bartłomiej 1960 Hrubieszów 7 8 15
4 Snela Sławomir 1961 Rzeszów 8 8

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  66 – 69 LAT (1950 – 1953)

Nr Imię i Nazwisko Rocznik Miejscowość GRAND PRIX

/  PUNKTY

RAZEM
I II III
1 Gula  Janusz 1953 Panieńszczyzna 10 12 12 34
2 Dziewiela Jacek 1956 Wydolność .pl. 12 12
3 Mielech Stefan 1956 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 10 10
4 Klin Jerzy 1952 Lublin 8 8
5 Pączka Roman 1955 Leżajsk 7 7
6 Śliwiński Marian 1953 Rejowiec 6 6

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70+ LAT (1949 i starsi)

Nr Imię i Nazwisko Rocznik Miejscowość GRAND PRIX

/  PUNKTY

RAZEM
I II III
1 Bryszewski Lech 1951 Łódź 12 12 12 36
2 Zderkiewicz Jan 1946 Hrubieszów 10 10 10 30
3 Dąbrowski Jerzy 1949 Chełm 8 8 8 24
4 Wszoła Janusz 1949 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 7 7 14
5 Muszyński Józef 1949 Milanów 6 5 11
6 Włodarczyk Mirosław 1945 Wólka Zabłocka 5 6 11

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

Nr Imię i Nazwisko Rocznik Miejscowość GRAND PRIX

/  PUNKTY

RAZEM
I II III
1 Stefaniak Wojciech 1976 Hrubieszów 12 10 10 32
2 Temporowicz Bartłomiej 1960 Hrubieszów 10 12 22
3 Zderkiewicz Jan 1946 Hrubieszów 7 7 7 21
4 Pysiewicz Piotr 1971 Hrubieszów 6 6 8 20
5 Landman Artur 1962 Hrubieszów 8 12 20
6 Usowski Sławomir 1970 Hrubieszów 8 8
7 Gumieniak Piotr 1984 Hrubieszów 5 5

­

Wyniki poszczególnych GP 2021:

GP I (6 czerwca 2021)

GP II (4 lipca 2021)

GP III (29 sierpnia 2021)

­

Wyszukał i opracował – mak

Źródło i fot. – Hrubieszów Na Rowerach


Zobacz też:

Kacper Pańko czwarty w Polsce!

Kacper Pańko czwarty w Polsce!


https://lykoland.com/