Hrubieszowscy unihokeiści na turnieju w Ojrzanowie [ZDJĘCIA]

24 września 2022 roku w Ojrzanowie, w województwie mazowieckim, odbył się turniej unihokeja pod patronatem Polskiego Związku Unihokeja.

Reklamy

W turnieju wzięła udział również nasza drużyna – LUKS ”Grześ” Hrubieszów, chłopcy z rocznika 2007 i młodsi w składzie: Filip Solarski, Filip Kosakowski, Paweł Szwaczkiewicz, Karol Brzozowski, Karol Obszyński, Karol Gołębiowski, Mateusz Kopeć, Adam Rydel, Bartosz Skrok oraz gościnnie Alan Sieńczyk, który od września mieszka w Krasnymstawie i tam uczęszcza do szkoły.

Turniej stał na wysokim poziomie sportowym, o czym świadczy udział drużyny z Łochowa – ubiegłorocznych wicemistrzów Polski, z którymi drużyna nasza przegrała zaledwie 1:3. Bardzo udany występ odnotował nasz bramkarz – Filip Solarski.

Reklamy

­

W klasyfikacji końcowej LUKS „Grześ” Hrubieszów uplasował się na 3 miejscu.

Wyjazd na turniej odbył się w ramach programu prewencyjnego – Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń – „Dobra drużyna PZU”, który przekazał środki na jego realizację. Podziękowania należą się również Nadleśnictwu Strzelce za przekazane środki na zakup sprzętu sportowego dla bramkarza.

­


ZDJĘCIA:

­

info i fot. LUKS Grześ


Zobacz też:

Udane występy byłych unihokeistów Grzesia Hrubieszów – ZDJĘCIA

https://lubiehrubie.pl/sport/udane-wystepy-bylych-unihokeistow-grzesia-hrubieszow-zdjecia/


Zerknij na Instagram →