Hrubieszowska Liga Szkolna w Tenisie Stołowym

W kolejnej, 4 rundzie Hrubieszowskiej Ligi Szkolnej w Tenisie Stołowym Zespół Szkół nr 1 pokonał Kościuszkę, a UKS „Ogólniak” wygrał z Zespołem Szkół nr 4.

Reklamy

u>KOMUNIKAT
HRUBIESZOWSKIEJ LIGI SZKOLNEJ – TENIS STOŁOWY
IV RUNDA

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 9 : 1
Dnia 22.02.2011 r. godz.15.00 sala ZS 1

Mazurek Dariusz – Polikowski Adrian 2 : 3 (12-10, 5-11, 14-12, 9-11, 5-11)
Dąbrowski Kamil – Talarowski Marek 3 : 0 (11-6, 11-4, 11-9)
Dąbrowski/ Mazurek -Polikowski / Talarowski 3 : 1 (9-11, 8-11, 11-7, 14-13, 11-6)
Mazurek Dariusz – Talarowski Marek 3 : 0 (15-13, 11-7, 11-5)
Dąbrowski Kamil – Polikowski Adrian 3 : 0 (13-11, 12-10, 11- 7)
Dyrda Krystian – Kozik Michał 3 : 1 (8-11, 11-7, 11-7, 11-9)
Skrzyński Bartłomiej – Karwacki Mateusz 3 : 0 (11-4, 11-5, 11-1)
Dyrda / Skrzyński -Kozik/ Karwacki 3 : 1 (11-3, 11-6, 4-11, 11-6)
Dyrda Krystian – Karwacki Mateusz 3 : 0 (11-5, 11-5, 11-3)
Skrzyński Bartłomiej – Kozik Michał 3 : 0 (11-4, 11-2, 11-3)

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 – UKS „OGÓLNIAK” 4 : 6
Dnia 23.02.2011 r. godz.15.00 sala ZS 4

Lizak Krzysztof – Drop Adam 0 : 3 (7-11, 3-11, 10-12)
Suś Przemysław – Turek Adrian 0 : 3 (12-14, 5-11, 11-13)
Lizak/Suś – Drop / Turek 2 : 3 (8-11, 11-6, 11-6, 6-11, 5-11)
Lizak Krzysztof – Turek Adrian 2 : 3 (4-11, 11-9, 11-8, 10-12, 9-11)
Suś Przemysław – Drop Adam – 2 : 3 (6-11, 11-4, 1-11, 11-5, 6-11)
Sadowski Marcin – Flis Artur 1 : 3 (6-11, 3-11, 11-6, 9-11)
Podolak Damian – Bartko Paweł 3 : 1 (11-9, 8-11, 11-6, 11-9)
Sadowski/Podolak – Flis/Bartko 3 : 2 (11-9, 9-11, 11-6, 6-11, 11-9)
Sadowski Marcin – Bartko Paweł 3 : 1 (6-11, 11-5, 11-5, 11-5)
Podolak Damian – Flis Artur 3 : 2 (12-10, 6-11, 11-9, 8-11, 11-9)

Tabela »

Ranking »

Ranking par deblowych »

TABELA – IV RUNDA

(M Nazwa L.g Pkt Z R P Bilans)

1 ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 1 4 8 4 0 0 32 : 8
2 UKS „OGÓLNIAK” 4 6 3 0 1 26 :14
3 ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 3 4 1 0 1 3 12 :28
4 ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 4 4 1 0 1 3 10 :30

Ranking indywidualny po IV rundach

(M Nazwisko imię Lg Z P Pkt Sety K K)

1 Polikowski Adrian 8 7 1 21 : 3 21 : 8
2 Drop Adam 8 6 2 18 : 6 20 : 9
3 Dąbrowski Kamil 8 6 2 18 : 6 19 : 6
4 Mazurek Dariusz 8 6 2 18 : 6 22 : 12
5 Turek Adrian 8 5 3 15 : 9 17 : 13
6 Skrzyński Bartłomiej 6 6 0 12 : 0 18 : 3
7 Dyrda Krystian 6 6 0 12 : 0 18 : 5
8 Flis Artur 8 5 3 10 : 6 18 : 13
9 Przepiórka Krzysztof 6 3 3 6 : 6 13 : 13
10 Talarowski Marek 8 2 6 5 : 15 11 : 20
11 Margol Damian 2 2 0 4 : 0 6 : 1
12 Stronkowski Arkadiusz 2 2 0 4 : 0 6 : 2
13 Podolak Damian 2 2 2 4 : 4 9 : 9
14 Karwacki Mateusz 8 2 6 4 : 12 8 : 18
15 Suś Przemysław 6 1 5 3 : 14 5 : 16
16 Sokołowski Grzegorz 2 1 1 2 : 2 5 : 4
17 Sadowski Marcin 6 2 4 2 : 6 12 : 13
18 Brzuzan Jan 4 1 3 2 : 6 5 : 11
19 Kozik Michał 8 1 7 2 : 18 7: 22
20 Bartko Paweł 2 0 2 0 : 4 2 ; 6
21 Jewuła Damian 2 0 2 0 : 6 2 : 6
22 Skwarek Michał 2 0 2 0 : 6 0 : 6
23 Lizak Krzysztof 6 0 6 0 : 18 4 : 18

Pierwszy stół 3pkt. drugi 2 pkt.
M – miejsce
Lg – liczba gier
Z – zwycięstwa
P – przegrane
Pkt – punkty
K – kartki żółte (opłata 20 zł)
K – kartki czerwone (opłata 50 zł)

Ranking deblowy 2010/2011 po IV rundach

(M Para Lg Z P Sety)

1 Drop / Turek 4 4 0 12 : 6
2 Flis / Przepiórka 3 3 0 9 : 2
3 Dąbrowski / Mazurek 4 3 1 10 : 7
4 Skrzyński / Dyrda 3 2 1 7 : 4
5 Margol/Sadowski 1 1 0 3 : 0
6 Sadowski/Podolak 1 1 0 3 : 2
7 Polikowski / Talarowski 4 1 3 6 : 10
8 Kozik / Karwacki 4 1 3 4 : 10
9 Flis/Bartko 1 0 1 2 : 3
10 Jewuła / Sadowski 1 0 1 2 : 3
11 Sokołowski / Stronkowski 1 0 1 1 : 3
12 Brzuzan / Skwarek 1 0 1 1 : 3
12 Podolak / Brzuzan 1 0 1 0 : 3
13 Lizak / Suś 2 0 2 3 : 6

Kolejne rundy zostaną rozegrane w marcu:

Runda V
UKS „Ogólniak” – ZS 2
ZS 1 – ZS 4

Runda VI
UKS „Ogólniak” – ZS 1
ZS 3 – ZS 4

Na pierwszym miejscu gospodarz.
Terminy do uzgodnienia pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Termin V Grand Prix 13.03.2011 r.
Finał Grand Prix 10.04.2011 r.

***

Organizator:
Krawczuk Zbigniew