Hrubieszowskie szkoły ponadgimnazjalne rywalizowały w lekkoatletycznej rejonowej lidze SZS

W dniu 16.10.2014 na odremontowanym stadionie w Zamościu rozegrano Rejonową Zamojską Ligę LA w ramach Licealiady SZS, czyli szkół ponadgimnazjalnych. Niestety drużynowo, reprezentanci naszego powiatu nie zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich. Indywidualnie najcenniejszy wynik wśród hrubieszowskich dziewcząt za 125 punktów uzyskała Dominika Zając z ZS nr 3 w pchnięciu kulą, a u chłopców Michał Łopocki ZS 2 otrzymał aż 156 pkt. za świetny bieg na 400 m. Dobry wynik uzyskała również sztafeta chłopców z tej szkoły.

Reklamy

 

Komunikat końcowy Rejonowej Licealiady – Liga La Zamość 16.10.2014

 

Dziewczęta:

 

I miejsce I LO Zamość 1167 pkt. op. Mandziuk Grażyna

 

Konkurencja        Nazwisko imię                    Rocz.                  Wynik              Punkty

     

     100m              Kozłowska Dominika             96                  14,48                  108                 

                            Ćwik Katarzyna                    98                  14,44                  109       

                            Łapa Klaudia                         96                  13,83                  125       

     400m              Tomasik Aleksandra              97               1:04,67                  121       

                            Niedźwiecka Agata               98               1:12,67                    82       

     800m              Deryło Aleksandra                97               2:28,42                  120       

                            Mielcarek Beata                    96               2:55,34                    58                  

                            Zielonka Sylwia                     98               2:50,85                    67       

       W dal            Sobczuk Kaja                        97                     3,75                   82       

                            Rozmus Karolina                   97                     3,58                   70                    

                            Miś Dominika                         96                     4,05                   94       

        kula             Śmiech Aleksandra               97                     9,41                 137       

                            Hajduk Marika                       97                     7,24                 116       

                            Sołoducha Emilia                   98                     6,39                 107                   

    4x100m           I LO Zamość                                                 55,31                 114       

 

II miejsce ZS1 Tomaszów Lub. 1165 pkt. op. Gdański Andrzej

 

      100m        Żuk Natalia                         98                   14,10                  118        

                       Putkowska Izabela            98                   13,89                  123        

       400m       Grabek Emanuela               97                1:03,76                  126        

                       Malec Małgorzata                                   1:12,14                    84        

                       Kuczyńska Magda                                  1:12,34                    83                     

       800m       Mandziuk Ilona                   96                2:31,41                  112        

                       Hek Kamila                                             3:01,81                    47        

      W dal        Przytuła Paulina                 97                     4,76                  124        

                       Szawara Paulina                96                     3,97                    91        

        kula         Kaniewska Patrycja            97                     6,21                  105                   

                       Ścirka Weronika                                          6,32                  106        

                       Łyczko Klaudia                                            6,67                  110        

    4x100m       ZS1 Tomaszów Lub.                                  53,91                  124        

        

III miejsce I LO Krasnystaw – 1070 pkt. op. Grzywna Marta

 

      100m        Sulowska Natalia                   98                  14,56                  107      

                       Mróz Katarzyna                      98                  13,87                  124      

       400m       Dziedzic Paulina                     96               1:14,10                    76      

                       Nawrocka Klaudia                  98               1:13,32                    79      

                       Grządkowska Weron.             97               1:16,42                    67                 

       800m       Maj Monika                             96               2:49,14                    70      

                       Bandosz Katarzyna                96               2:50,15                    68      

                       Karauda Sylwia                      98               2:59,25                    51                  

       W dal       Pawłasek Magda                    97                    4,14                    98      

                       Krasoń Joanna                       97                    3,97                    91      

                       Rewerska Maryla                    98                    3,88                    87                 

      kula           Wrzyszcz Aneta                     96                   8,90                   133      

                       Weremko Kamila                    98                   6,84                   112      

                       Ćwirta Paulina                        96                   6,65                   110                  

   4x100m        I LO Krasnystaw                                         55,47                   112      

 

IV miejsce ZS3 Hrubieszów – 1027 pkt. op. Paczała Jan

 

      100m        Mil Karolina                       97                 15,03                    96     

                      Jarosz Karolina                  97                 15,12                    93     

      400m        Trybuła Agata                   98              1:09,72                    95     

                      Mazur Katarzyna               96              1:11,81                    86     

                      Kidaj Elżbieta                    98              1:17,33                    63                 

      800m        Talarowska Karina            98              2:52,69                    63     

                      Śnieg Małgorzata              98              2:51,54                    66     

      W dal       Hołdaś Aleksandra            97                   4,25                  103     

                      Grabowska Natalia           96                   3,76                    82     

       kula        Zając Dominika                97                  8,07                 125    

                      Buta Monika                      96                   7,66                  120     

  4x100m        ZS3 Hrubieszów                                    57,14                  100     

                      /brak danych o składzie)

 

V miejsce ZS2 Tomaszów – 1011 pkt. op. Kotowicz Jadwiga

 

      100m       Diduch Ola                      98                14,62                      105

                      Stepuch Dominika           96                16,07                        73

                      Harbuz Agata                 98                15,31                        89

      400m       Dumicz Anna                   97             1:16,05                        68

                      Pyzik Weronika               97             1:16,51                        66

                      Wacko Iza                      98             1:18,31                        60

       800m      Bednarz Oliwia               98             2:45,96                        77

                      Komadowska Katarz.     98             2:47,09                        75

      W dal       Dziura Justyna                96                   4,13                       98

                      Buczkowska Marzen.      98                   3,90                       88

                      Makochon Marta             96                   4,16                       99

        kula       Wiśniewska Agniesz.      96                   8,49                     129

                      Fus Weronika                 96                   7,55                     119

                      Pasławska Ola                98                   7,35                     117

   4x100m      ZS2 Tomaszów                                   59,13                       86

 

VI miejsce ZS2 Hrubieszów – 981 pkt. op. Kusiak Anna

 

      100m       Szostak Aleksandra        98                 15,30                    89

                      Brzeska Anita                 97                 15,25                    91

                      Senderek Anna               98                 15,56                    84

       400m      Kowalska Marta              97              1:13,11                    80

                      Szendrak Klaudia           98              1:13,72                    77

                      Śnieg Joanna                  98              1:18,63                    58

       800m      Ciesielczuk Wiktoria       98              2:58,38                    53

                      Szady Julia                     98              3:12,14                    31

      W dal       Radomska Anna             98                    4,29                 104

                      Daciuk Ola                      98                    4,04                   94

                      Konsowicz Ewa              98                    4,46                 111

      kula         Suchowska Paula          98                    7,93                  123

                      Jasina Paula                  98                    7,53                  119

   4x100m      ZS2 Hrubieszów                                  58,35                    92

                      /brak danych o składzie)

 

VII miejsce ZSP3 Zamość – 840 pkt. op. Staszczuk Urszula

 

      100m        Głąb Klaudia                   96                  15,54                         84   

                       Budenko Michalina         98                  15,45                         86

                       Cisek Agata                    97                  16,35                         68

      400m        Teterycz Magda              97               1:19,95                         54

                       Kalman Emilia                 98               1:13,60                         78

                       Jopa Gabriela                 97               1:20,64                         51

       800m       Sałamacha Krzyszt.        97               3:03,68                         44

                       Korzec Angelika              98               3:05,56                         41

                       Kadamus Kinga              97               3:09,78                         35

   W dal           Madej Agnieszka            98                    3,13                         57

                       Chorościej Kamila           96                    3,30                         63

                       Wnuk Karolina                98                    3,52                         72

      kula           Zaciera Ola                     96                    6,10                       104

                       Bulka Dominika               96                    8,84                       132

                       Banach Iwona                96                    6,99                       113

     4x100m      ZSP3 Zamość                                    1:01,14                         73

 


Chłopcy:

 

I miejsceZS4 Tomaszów Lub. – 1224 pkt. op. Drzewosz Mirosław

 

       100m      Kopeć Dominik                95                11,05                      164          

                     Osmoła Patryk                96                11,99                      124          

                     Kopeć Michał                   98                12,41                      108                     

       400m      Misztal Damian               98                57,32                      102          

                     Bałakut Dominik              95                57,28                      102          

                     Chudyga Krystian           98            1:02,33                         68                     

     1500m      Czoska Patryk                96            4:35,16                         79          

                     Malec Łukasz                  98            4:52,07                         53          

      W dal      Burda Maciej                   97                 5,20                         83          

                     Mrozowski Marcin           97                 5,01                         76                     

                     Mandziuk Kamil               97                 6,24                       126          

       kula        Dziura Kamil                   96                 9,83                       111           6 kg   

                     Żurawski Sebastian        96               10,85                       122           6 kg

                     Skórzyński Jakub            97               12,06                       126           5 kg

     4x100m    ZS4 Tomaszów                                  45,11                       143          

 

II miejsce ZS1 Tomaszów Lub.- 1201 pkt. op. Gdański Andrzej

 

       100m       Piwko Bartosz                 97                 12,06                 121      

                       Cyc Dominik                    98                 11,35                 151      

       400m       Ogorzałek Jakub             97                 54,93                 120      

                       Chmiel Jakub                   97                 53,35                 133      

      1500m      Witkowski Mateusz         98             4:56,27                    47      

                       Strumidło Tomasz           97             5:03,56                    38      

     W dal         Droździel Jakub               97                  6,06                  118      

                       Żółkiewski Łukasz           98                  4,91                    72      

       kula         Palak Artur                      98                 10,81                 113       5 kg

                       Kawka Bartosz                97                 14,40                 153       5 kg

    4x100m      ZS1 Tomaszów Lub.                            45,85                 135      

 

III miejsce:ZSP3 Zamość – 1069 pkt. op. Wach Bartłomiej

 

      100m       Kołtuniak Karol          96                   11,85                    130       

                      Czop Marcin              97                   13,28                      77                  

                      Skiba Bartosz            96                   12,15                    118       

       400m      Swatko Karol            95                1:00,16                       82                  

                      Smyl Sylwester         98                   59,42                       87      

                      Płachta Dominik        98                   56,57                     108      

     1500m      Daszek Paweł           98                4:53,41                       51      

                      Goch Grzegorz          97                5:15,37                       26                 

                      Witkowski Rafał        98                4:47,93                       58      

      W dal       Mazurek Michał         95                     5,12                       80                 

                      Kozak Krystian          97                     5,39                       91      

                      Łuczka Przemek        98                     5,17                       82      

      kula          Holko Piotr                98                   12,63                     133       5 kg

                      Ożga Mateusz           96                     9,78                     110       6 kg

                      Cyc Patryk                 95                     8,91                     100       6 kg   

    4x100m      ZSP3 Zamość                                   49,31                     101      

 

IV miejsce: ZS3 Hrubieszów – 1065 pkt. op. Brudnowski Krzysztof

 

       100m       Gontarz Paweł             97                 12,25                  114      

                       Tabuła Rafał                97                 12,68                    98      

        400m      Wiak Krystian              96                 57,22                  108      

                       Pietrynka Paweł          95                 58,49                    94      

                       Łoza Dawid                 98                 58,79                    91                  

     1500m       Polikowski  Olek          98              4:39,03                    72      

                       Soniak Piotr                 98              4:46,18                    61      

       W dal       Nowosad Kacper         96                   5,53                    97      

                       Sacharczuk Jakub        96                   5,30                    87      

                       Jagiełło Michał              96                   4,97                    75                 

      kula          Łamejko Krystian         96                 10,68                  120       6 kg

                       Soniak Tomasz            96                 10,29                  116        6 kg

    4x100m      ZS3 Hrubieszów                               49,07                  103      

                      /brak danych o składzie)

 

V miejsce: ZS2 Hrubieszów – 1050 pkt. op. Lewandowski Dawid

 

      100m       Stepaniuk Marcin          97                   12,35                   110      

                      Jóźwiak Damian            98                   12,75                     95      

      400m      Łopocki Michał             96                  50,53                  156      

                      Czerniak Oktawian       98                   58,90                     91      

     1500m      Popławski Kacper          98                5:59,84                       1      

    W dal         Hossin Damian              98                     6,00                   116      

                      Skoczylas Dominik         98                     5,90                   112      

                      Gajewski Marcin            96                     4,81                     68                  

     kula           Gnieciak Maciej             97                   11,71                   122       5 kg

                      Donoch Piotr                 96                     9,92                   111       6 kg

                      Kowalewski Marcin        98                     9,97                   105       5 kg   

    4x100m      ZS2 Hrubieszow                                  45,78                   136      

                      /brak danych o składzie)

 

VI miejsce: I LO Krasnystaw – 899 pkt. op. Patejuk Mirosław

 

      100m       Madeja Michał                   96                  12,81                         93        

                      Wasiura Bartek                 98                  12,69                         97        

                      Weremko Miłosz                98                  13,22                         79                    

       400m      Kowalczyk Karol                98              1:01,26                          75        

                      Matycz Wojciech               97              1:02,99                          64        

     1500m      Miszczak Karol                  97              4:47,60                          59        

                      Żelazek Patryk                  96              5:17,92                          23                    

                      Dubaj Jacek                      97              5:10,57                          30        

     W dal        Gębicz Norbert                  96                   4,95                          74        

                      Lenard Radosław              97                   5,25                          85        

                      Adamczuk Kamil                97                   4,89                          71                   

      kula          Brześciński Sebastian       97                   8,80                          91         5 kg   

                      Kucharczyk Łukasz            96                   9,38                        105          6 kg  

                      Gułaś Jakub                      96                 10,22                        115         6 kg

    4x100m      I LO Krasnystaw                                    49,25                        102        

 

VII miejsce: ZSP4 Zamość – 845 pkt. op. Turzyniecki Krzysztof

 

      100m       Kania Michał                   95                 12,09                 120      

                     Kotowski Jacek              95                 13,04                   85      

                     Rymarz Wojciech            96                 13,47                   71              

      400m       Wołoch Krystian            96                  58,12                   96      

                     Łapiński Michał              96              1:04,90                    53      

     1500m      Marchewka Rafał           96              5:03,33                    38      

    W dal        Bukowski Tomasz         96                   5,08                    79      

                     Szełemej Arkadiusz       96                   4,92                    73      

      kula         Daszczyk Michał            96                 10,19                  114        6 kg

                     Skiba Damian                96                   8,23                    93       6 kg

   4x100m      ZSP4 Zamość                                     50,66                    94      

 

Komunikat napisał – Wiceprezes LWSZS Jerzy Prokop, a przesłał członek Zarządy LWSZS Zbigniew Krawczuk.

                 


Ostatnie sukcesy na zawodach wojewódzkich!

 

12.10.2011 r. w Zamościu odbyła się w ramach Licealiady Wojewódzka Liga Lekkoatletyczna dla szkół ponadgimnazjalnych. Po awansach z zawodów powiatowych i rejonu zamojskiego chłopcy z ZS nr 3 w Hrubieszowie (Kościuszko) zdobyli srebrny medal ulegając złotym medalistom zaledwie 11 punktów. Dziewczęta z ZS nr 2 w Hrubieszowie (Staszic) zajęły 9 pozycję.

 

IX miejsce ZS2 Hrubieszów -1070 pkt. op. Cygan Barbara, Kusiak Anna, indywidualnie: 100m Kasprowicz Karolina 93 14,02 120, Kondratiuk Edyta 94 15,05 95, Kożuch Kamila 93 14,93 98, 400m Worożbit Paulina 94 67,14 108, Grabowska Katarzyna 94 75,66 70, Mielniczuk Magda 94 69,24 97, 800m Mazurek Katarzyna 94 2:58,64 52, Pirogowicz Kamila 93 2:58,36 53, W dal Podgórska Natalia 95 4,08 96, Sala Joanna 93 3,95 90, Dębowczyk Paulina 94 4,22 101, Kula Borkowska Karolina 93 8,47 128, Patyjewicz Marta 93 7,75 121, Czerwieniec Iza 94 7,46 118, 4x100m ZS2 Hrubieszów 57,79 96;

 

II miejsce ZS3 Hrubieszów- 1266 pkt. op. Brudnowski Krzysztof, indywidualnie: 100m Sobczuk Konrad 94 12,07 121, Gałan Marcin 93 13,10 83, Szumski Bartłomiej 93 12,92 89, 400m Wojtowicz Mateusz 94 60,57 79, Sitarz Kamil 93 54,55 123 Mielniczuk Jakub 95 56,17 111, 1500m Szostak Paweł 93 4:08,09 133, Naja Krzysztof 95 4:52,24 52 Zacharczuk Albin 93 4:20,47 106, W dal Wyżyn Daniel 94 5,85 110, Smoła Sebastian 93 4,90 72 Maciejewski Maciej 95 5,27 86, kula Nowosad Maciej 93 12,82 143, Gajewski Wojciech 94 12,24 128, Hunia Patryk 95 9,61 101, 4x100m ZS3 Hrubieszów 47,68 116.

 


Najlepsi w historii hrubieszowskiej la:

 

100 m – pomiar elektroniczny

 

1. Krzyżanowski Andrzej ZS 2 LO Hrubieszów 11,08 1993 r.

2. Magdziak  Tomasz ZS 1/ZSMR Hrubieszów 11,14 2002

3. Staszczyk Dominik ZS 2/LO Hrubieszów 11,19  1998

4. Kamień Andrzej ZS 3/ZSE Hrubieszów  11,22  1990

5. Łopocki Michał ZS 2 LO Hrubieszów 11,23  2013

49. Szuryński Piotr ZSM 1 G. Hrubieszów 11,98 2014

74. Gontarz Paweł ZS 3 Hrubieszów 12,25  2014

90. Stepaniuk Marcin ZS 2 LO Hrubieszów 12,35 2014

94. Jóźwiak Damian ZSM 3 G. Hrubieszów 12,41 2014

 

400 m – pomiar elektroniczny

 

1. Śliwiński Michał ZS 2 LO Hrubieszów 48,40 1998 r.

2. Lubawski Radosław ZS 1 ZSMR Hrubieszów 49,48 1985

3. Łopocki Michał ZS 2 LO Hrubieszów 49,60 2014

4. Kitliński Piotr ZS 2 LO Hrubieszów 49,921990

5. Kudyk Marek ZS 1/ZSMR Hrubieszów50,22 1995

58. Polikowski Aleksander ZS 3 Hrubieszów 55,10 2014

87. Maciejewski Przemysław ZS G. Horodło 56,72 2014

89. Wiak Krystian ZS 3 Hrubieszów 57,22 2014

114. Pietrynka Paweł ZS 3 Hrubieszów 58,49 2014

 

Kula 5 kg do lat 17

 

1. Wąsiel Marek ZS 1 Hrubieszów 15.39 1999 r.

2. Szychowski Krzysztof ZS 2 LO Hrubieszów 14.50 1969

3. Karpowicz Józef ZS 2 LO Hrubieszów 14.68 1960

4. UrbanowiczJacek ZS 2 LO Hrubieszów 14.07 1968

5. Knap Jerzy ZS 2 LO Hrubieszów 13.84 1960

6. Fedorowicz Kamil ZS 1 Hrubieszów 13.84 2005

7. Nowosad Maciej ZS 3 Hrubieszów 13.84 2010

31. Gnieciak Maciej ZS 2 LO Hrubieszów 11.81 2014

43. Maciuk Patryk ZS 2 G. Hrubieszów 11.57 2014

50. Wawer Dariusz ZS 4 Hrubieszów 11.26 2014

58. Bielecki Marcin ZS 3 Hrubieszów 11.10 2014

59. Beńko Szymon ZS G. Werbkowice 11.09. 2014

 


Opracował – mak