23 kwietnia 2024

Hrubieszowskie tabele lekkoatletyczne sezonu letniego 2023 – mężczyźni

Zakończył się sezon letni 2023 r., w którym udanie uczestniczyli lekkoatleci z MKS Unia Hrubieszów, drużyny szkolne i weterani. Najcenniejsze wyniki zanotował podopieczny trenera Tomasza Magdziaka – Jan śmietanka w biegach krótkich i weteran Paweł Rozmianiec w biegach średnich. Szkoda, że nie odbył się w Hrubieszowie mityng LOZLA, bo zapewne uzyskano by sporo dobrych wyników. Ciekawe, dlaczego?

Zestawienie najlepszych wyników pow. hrubieszowskiego

Mężczyźni – chłopcy

60  m – PE – U12

9,60 Stelmaszczuk Hubert 2012 Unia 1.09 Toruń

10,05 Sawicki Aleksander 2012 Unia 1.09 Toruń

10,44 Miniarczuk Mikołaj 2012 Unia 1.09 Toruń

60  m – PR – U14

8,06 Winiarski Michał 2010 SP 2 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

8,24 Roch Kamil 2011 SP3 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

8,27 Zieliński Seweryn 2010 SP 1 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

8,38 Szewc Kajetan 2010 SP 1 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów

8,49 Borkowski Aleksander 2010 SP2 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

8,51 Troć Igor 2010 SP Stefankowice 26.09 Hrubieszów

8,58 Tomiło Kacper 2009 SP Husynne 7.06. Horodło

8,63 Zwolak Hubert 2010 SP3 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

8,64 Pysiewicz Karol 2022 SP Strzyżów 7.06. Horodło

8,65 Duda Daniel 2009 SP Mircze 26.09 Hrubieszów

100  m – PE – open

11,18 Śmietanka Jan 2005 Unia 3.09 Puławy

12,43 Czerkawski Mikołaj 2009 Unia 9.09 Lublin

13,40 Kogut Franciszek 2009 Unia 13.05 Lublin

13,67 Szewc Kajetan 2010 Unia 13.05 Lublin

100  m – PR

11,63 Caboń Filip 2006 I LO Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

11,84 Kiryczuk Szymon 2006 ZS 3 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

11,89  Płonkowski Paweł 2006 ZS 3 Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

12,04 Turzyński Filip 2008 I LO Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

12,12 Wróbel Mateusz 2007 I LO Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

12,14 Turzyński Bartosz 2009 SP 2 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

12,31 Turzyński Bartosz 2009 I LO Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

12,33 Góra Wojciech 2009 ZS 3 Hrubieszów 5.10 Hrubieszów 

12,45 Chmielewski Kacper ZS Hrubieszów 13.10 Biłgoraj

12,54 Szwaczkiewicz Paweł 2007 I LO Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

200 m – PE

22,03 Śmietanka Jan 2005 I LO Hrubieszów 3.09 Puławy

200 m – PR

22,83 Śmietanka Jan 2005 I LO Hrubieszów 5.10. Hrubieszów

24,02 Pańko Kacper 2006 LO Horodło 26.09. Hrubieszów

24,69 Szustakowski Jakub 2007 ZS 1 Hrubieszów 13.10 Biłgoraj

24,78 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

24,78 Czerwiński Bartosz 2007 I LO Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

25,14 Wróbel Mateusz I LO Hrubieszów 13.10 Biłgoraj

25,67 Gajewski Mateusz 2007 I LO Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

26,15 Turzyński Bartosz 2009 I LO Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

26,69 Wesołowski Miłosz 2007 I LO Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

27,80 Gontarz Bartłomiej 2009 I LO Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

300 m – PE

34,39 Śmietanka Jan 2005 Unia 13.05 Lublin

40,60 Czerkawski Mikołaj 2009 Unia 9.09 Lublin

43,57 Szewc Kajetan 2010 SP 1 Hrubieszów 24.06 Lublin

300 m – PR

38,97  Czerkawski Mikołaj 2009 SP 1 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

43,84 Szewc Kajetan 2010 SP Nr 1 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

43,90 Nazar Filip 2008 SP 2 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

45,35 Krajewski Karol 2011 SP Nr 1 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

45,57 Sawicki Krzysztof 2009 SP 2 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

45,58 Borkowski Aleksander 2010 SP2 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

45,92 Dęga Adam 2009 SP 2 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

46,04 Kogut Franciszek 2009 SP 1 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

46,09 Jóźwiak Mikołaj 2011 SP2 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

46,93 Miszczuk Rafał 2010 SP 3 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

400 m – PE

48,30 Śmietanka Jan 2005 I LO Hrubieszów 20.05 Lublin

54,73 Janowski Tomasz 1986 Unia 20.05 Lublin

55,95 Zosiuk Łukasz 1985 Unia 3.09 Warszawa

400 m – PR

50,49 Śmietanka Jan 2005 I LO Hrubieszów 13.10 Biłgoraj

57,07 Czerwiński Bartosz 2007 I LO Hrubieszów 5.10. Hrubieszów

57,74 Gajewski Mateusz 2007 I LO Hrubieszów 13.10 Biłgoraj

57,78 Kalinowski Jakub 2005 ZS 3 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

58,41 Mróz Karol 2005 ZS 3 Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

60,45 Mudiuk Kacper ZS 3 Hrubieszów 13.10 Biłgoraj

61,06 Szczuc Jakub 2006 ZS 3 Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

61,53 Gontarz Bartłomiej 2009 I LO Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

61,93 Sanek Jakub 2009 ZS 3 Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

66,57 Gałczyński Aleksander 2006 ZS 3 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

600 m

1:30,83 Zosiuk Łukasz 1985 Unia 21.07 Warszawa

1:49,89 Uszko Piotr 2008 SP 2 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

1:51,26 Dąbrowski Leon 2008 SP 2 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

1:51,66 Zaprzała Wiktor 2010 SP3 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

1:54,22 Gołębiowski Karol 2008 SP 2 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

1:57,39 Pawlos Wiktor 2010 SP3 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

1:57,70 Kaniosz Kacper 2008 SP 1 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

1:59,52 Guzina Karol 2011 SP Mircze 26.09. Hrubieszów

2:00,06 Pochylczuk Krzysztof 2009 SP Horodło 7.06. Horodło

2:00,22 Dubienko Dominik 2010 SP Nr 1 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

800 m

1:58,78 Rozmianiec Paweł 1987 Unia 25.06 Warszawa

2:05,71 Zosiuk Łukasz 2005 Unia 26.08 Łódź

2:10,73 Duda Dawid 1992 Unia 24.06 Lublin

2:13,32 Czerwiński Adrian 2007 LO Horodło 24.06 Lublin

2:14,11 Jarosz Dawid 2005 ZS 3 Hrubieszów 13.10. Biłgoraj

2:17,38 Kiełbasa Piotr 2005 I LO Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

2:24,35 Najuch Wiktor 2008 Unia 17.06 Lublin

2:25,21 Czerwiński Bartosz I LO Hrubieszów 13.10. Biłgoraj 

2:27,82 Uszko Piotr 2008 ZS 3 Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

2:29,79 Borzęcki Maciej 2009 I LO Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

1000 m

2:36,77 Rozmianiec Paweł 1987 Unia 27.08 Ciechanów

3:06,59 Czerwiński Adrian 2007 Unia 13.05 Lublin

3:10,67 Najuch Wiktor 2008 Unia 13.05 Lublin

3:25,46 Jóźwiak Mikołaj 2011 SP 2 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów

3:27,24 Borkowski Aleksander 2010 SP2 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

3:27,54 Pawlos Tomasz 2009 SP Nr 1 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

3:29,37 Konopko Wiktor 2009 SP Nr 1 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

3:32,10 Szewc Kajetan 2010 SP 1 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów

3:39,11 Buczek Mateusz 2010 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3:39,54 Malinowski Wojciech 2010 SP 1 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

1500 m

4:10,26 Rozmianiec Paweł 1987 Unia 4.06 Warszawa

4:44,57 Czerwiński ADRIAN 2007 Unia 20.05 Lublin

4:48,47 Najuch Wiktor 2008 LO Horodło 5.10 Hrubieszów

5:04,32 Kiełbasa Piotr 2005 I LO Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

5:08,96 Wierzbicki Mateusz 2006 LO Horodło 26.09. Hrubieszów

2000 m

6:43,93 Najuch Wiktor 2008 Unia 3.09 Puławy

7:39,81 Borzęcki Maciej 2009 Unia 3.09 Puławy

3000 m

10:52,60 Czerwiński Adrian 2007 Unia 11.06 Piła 

5000 m

18:14,82 Stankowski Rafał 1981 Unia 25.06 Warszawa

Maraton

2.30,33 Choroś Piotr 1980 Unia 24.09 Berlin

1000 m z przeszkodami U16

3:09,33 Najuch Wiktor 2008 Unia 9.09 Lublin

3:24,68 Borzęcki Maciej 2009 Unia 9.09 Lublin

2000 m z przeszkodami M

8:13,83 Czerwiński Adrian 2007 Unia 10.06 Piła

Nieregulaminowo

7:55,13 Czerwiński Adrian 2007 Unia 27.05 Stalowa Wola

2000 m z przeszkodami U18

7:26,14 Czerwiński Adrian 2007 Unia 17.06 Lublin

Skok w dal

5.54 Mróz Karol ZS 3 Hrubieszów 13.10 Biłgoraj

5.35 Góra Wojciech ZS 3 Hrubieszów 13.10. Biłgoraj

5.31 Tywoniuk Karol 2005 I LO Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

5.18 Gruszczyński Szymon 2005 ZS 1 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

5.06 Łukaszczyk Igor 2008 ZS 4 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

4.96 Jarosz Bartosz 2009 ZS 3 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

4.91 Martyniuk Hubert 2005 ZS 4 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

4.85 Jarmoszczuk Kacper 2008 SP 2 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

4.71 Peczak Szymon 2006 ZS 1 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

4.54 Szewc Kajetan 2010 SP 1 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów

4.54 Wójtowicz Jakub 2009 SP 1 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

Skok w dal ze strefy U14

3.99 Sawicki Aleksander 2012 Unia 1.09 Toruń

3.80 Stelmaszczuk Hubert 2012 Unia 20.05 Lublin

Skok wzwyż

1.80 Guberuk Artem 2005 I LO Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

1.75 Kasprzak Oliwier 2006 I LO Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

1.75 Karpiński Artem I LO Hrubieszów 13.10 Biłgoraj

1.70 Nowosad Igor 2005 ZS 3 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

1.65 Ciucki Błażej 2005 I LO Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

1.65 Kulas Krystian 2004 ZS 1 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

1.55 Osika Michał 2008 SP 2 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

1.55 Kluczek Maciej 2007 ZS 3 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

1.50 Nieradko Igor 2008 SP 2 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

1.10 Miniarczuk Mikołaj 2012 20.05. Lublin 26.09 Hrubieszów

Pchnięcie kulą 5 kg

11.16 Adamus Jan 2006 ZS 3 Hrubieszów 13.10 Biłgoraj

9.55 Cieśla Jakub 2009 SP 1 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

8.51 Wysocki Adrian 2006 ZS 3 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

8.13 Dęga Bartłomiej 2008 ZS 4 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

8.04 Janiuk Michał 2007 LO Horodło 8,04 26.09 Hrubieszów

7.96 Czajka Jakub 2009 ZS 1 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów 

7.94 Wlach Błażej 2006 ZS 3 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

Pchnięcie kulą 6 kg

10.19 Markiewicz Gabriel 2005 I LO Hrubieszów 13.10 Biłgoraj

10.00 Margol Ernest 2004 ZS 3 Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

9.60 Jakowczyk Mateusz 2005 I LO Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

9.41 Hraciuk Miłosz 2005 ZS 3 Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

9.40 Sanek Jakub 2005 I LO Hrubieszów 26.09 Hrubieszów

9.27 Tyszko Patryk ZS 4 Hrubieszów 15.04. Hrubieszów 

9.03 Margol Ernest 2004 ZS 3 Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

8.92 Ciesielczuk Arkadiusz ZS 4 Hrubieszów 15.04. Hrubieszów

8.82 Słoniec Dominik ZS 4 Hrubieszów 15.04. Hrubieszów 

8.20 Kania Hubert ZS 4 Hrubieszów 15.04. Hrubieszów

rzut oszczepem

36.30 Padkowski Filip 2006 I LO Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

34.75 Magierka Adrian 2004 ZS 1 Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

24.30 Zając Mateusz 2005 I LO Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

15.20 Tkaczyk Dominik 2006 LO Horodło 26.09. Hrubieszów

Rzut piłeczką palantową U14

48.00 Różański Konrad 2009 SP Stefankowice 7.06. Horodło

46.00 Winiarski Michał 2010 SP 2 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów

41.50 Głuszak Jakub 2010 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

39.00 Ganc Oliwer 2010 SP 2 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów

38.50 Panek Mateusz 2010 SP 2 Hrubieszów 30.05. Biłgoraj

38.00  Czerkawski Marcel SP 2 Hrubieszów 30.05. Biłgoraj

36.50 Malinowski Wojciech SP 1 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów

36.00 Buczek Mateusz 2010 SP 2 Hrubieszów 30.05. Biłgoraj

35.50 Bajerczak Jakub 2010 SP 1 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów

34.50 Szewc Kajetan 2010 SP 1 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów

Rzut dyskiem 1 kg

28.17 Wąsiel Józef 1947 Mircze/Unia 26.08 Łódź

Rzut dyskiem antycznym 2,5kg

20.24 Wąsiel Józef 1947 Mircze 

Chód 1 km

8:20,74 Zubko Jakub 2013 SP Strzyżów 7.06. Horodło

4 x 100 m – PE

46,91 ZS 3 Hrubieszów 14 06 Lublin

47,42 I LO Hrubieszów 14 06 Lublin

4 x100 m – PR

46,34 I LO Hrubieszów 5.10 Hrubieszów

Caboń, Gajewski, Śmietanka, Wróbel 

47,12 ZS 3 Hrubieszów 13.10 Biłgoraj

Kiryczuk, Mróz, Chmielewski, Płonkowski 

48,99 LO Horodło 26.09. Hrubieszów

51,10 SP 2 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

Turzyński F., Turzyński B., Osika, Gontarz

51,77 SP 1 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

52,54 ZS 4 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

55,35  ZS 1 Hrubieszów 26.09. Hrubieszów

4 x 400 m

3:34,16 MKS Unia Hrubieszów 3.06 Warszawa

3:42,37 I LO Hrubieszów 14 06 Lublin

3:47,59 ZS 3 Hrubieszów 14 06 Lublin

Sztafeta szwedzka

2:33,90 SP 1 Hrubieszów 14 06 Lublin

Kacper Kaniosz

Mikołaj Czerkawski

Kacper Słupski

Bartosz Ważny2:34,04 SP 2 Hrubieszów 14 06 Lublin

Sztafeta olimpijska – PE

4:21,49 SP 1 Hrubieszów kl. 8-7 14 06 Lublin

Kajetan Szewc

Wojciech Malinowski

Karol Krajewski

Mikołaj Gardzioła

Czwórbój la SP kl. VI – V

Szewc Kajetan 2010 SP 1 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów

8,38 4.54 34.50 3:32,10 razem 222 pkt.

Winiarski Michał 2010  SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów 

8,41 75 4,45 56 3:55,14 30 45,00 55 216

Malinowski Wojciech 2010 SP 1 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów 

8,69 4.23 36.50 3:45,33 191

Buczek Mateusz 2010 SP 2 Hrubieszów 30.05. Biłgoraj 

8,78 – 36.00- 4.34 – 3:49,02 186

Jóżwiak Mikołaj 2011 SP 2 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów 

8,84 4.12 23.00 3:25,46 177

Krajewski Karol 2011 SP 1 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów 

8,89 4.12 32.00 3:41,85 175

Panek Mateusz 2010 SP 2 Hrubieszów 30.05. Biłgoraj

9,34 – 38.50 – 3.72 – 3:39,63 = 160

Czerkawski Marcel 2010 SP 2 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów 

8,71 3.92 33.00 4:03,09 157

Ganc Oliwer 2010 SP 2 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów 

9,41 3.72 39.00 3:45,95 154

Gardzioła Mikołaj 2010 SP 1 Hrubieszów 22.05. Hrubieszów

9,30 3.80 33.00 3:43,33 151

Trójbój SP klasy IV – III

Stelmaszczuk Hubert 2012 SP 2 Hrubieszów  9,62 51 3,75 47 28,00 36 134 9.05. Hrubieszów

Sawicki Aleksander 2012 SP 2 Hrubieszów  9,55 52 3,94 54 22,00 24 130 pkt. 9.05. Hrubieszów

Sekulski Daniel 2012 SP 2 Hrubieszów  9,81 46 3,42 35 28,50 37 118 9.05. Hrubieszów

Sekulski Bartłomiej 2012 SP 2 Hrubieszów  9,58 52 3,43 35 19,00 18 105 9.05. Hrubieszów

Kański Mateusz 2012 SP 1 Hrubieszów  10,36 35 3,20 29 30,00 40 104 9.05. Hrubieszów

Kraj Robert 2012 SP 1 Hrubieszów  10,37 35 3,28 31 28,00 36 102 9.05. Hrubieszów

Jankowski Rafał 2012 SP 1 Hrubieszów  11,43 17 3,03 26 36,00 52 95 9.05. Hrubieszów

Musiał Bartosz 2012 SP 2 Hrubieszów  9,96 43 3,59 39 16,00 12 94 9.05. Hrubieszów

Rerak Tomasz 2012 SP 1 Hrubieszów  10,17 39 3,21 30 22,00 24 93 9.05. Hrubieszów

Bajek Brajan 2012 SP 1 Hrubieszów  10,20 39 3,20 29 21,50 23 91 9.05. Hrubieszów

Wyniki pozyskałem z…

Domtel/PZLA – kobiety i mężczyźni

SZS 

9.05 Hrubieszów powiat 4bój dz i ch + 3bój dz. i chł.

22.05 Hrubieszów rejon 4bój la dz i chł.

26.05 Hrubieszów rejon la kl. 8 – 7 dz i chł 

30.05. Biłgoraj 4-bój woj.… awans tylko SP 2 Hr. chł

14.06. Lublin Festiwal sztafet (brak składów)

5.10 Hrubieszów rejon liga la dz i chł (dr i ind) Licealiada

13.10 Biłgoraj liga i ind. (braki) Licealiada

Inne 

20.05. Lublin Lekkoatletyka Dla Każdego woj.

7.06. Horodło LDK   #ZACZNIJ OD LEKKIEJ 

21.06. Leszno finał Nestle Cup

26.09 Hrubieszów Mist. Miasta – SP dz i dz – SPP dz. i chł + Liga Licealiada

15.04. Mist. ZS 4 Hr. w kuli


Zobacz też:

Hrubieszowskie tabele lekkoatletyczne sezonu letniego 2023 – kobiety

Zerknij na Instagram →


Opracował – Marek Ambroży Kitliński, foto i tam są zdjęcia z całego sezonu – str. MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka