Huragan (juniorzy) – Unia (trampkarze) 1:5

HrubieszówTeptiuków

Reklamy

Zespół trampkarzy Unii Hrubieszów po dobrej drugiej połowie wygrywa z drużyną juniorów Huraganu Hrubieszów 5-1. W pierwszej części spotkania zawodnicy Unii nie kwapili się do ataku…

***

Huragan (trampkarze) – Unia (juniorzy) 1-5 (1-0)

Skład Unii:
Łyszczak, Lizun, Bakalarczyk, Stefaniak, Ślęzak, Zając, Krygiel, Kulik, Hukowski, Oleszczuk, Żygawski.

Bramki dla Unii strzelili: Oleszczuk 3, Zając, Krygiel.

Zespół trampkarzy Unii Hrubieszów po dobrej drugiej połowie wygrywa z drużyną juniorów Huraganu Hrubieszów 5-1. W pierwszej części spotkania zawodnicy Unii nie kwapili się do ataku, czekali na kontratak – niestety nie przyniosło to oczekiwanych efektów – 5 minut przed końcem traci bramkę na 1-0. Na drugą połowę zawodnicy Unii wyszli jak odmienieni, zaczęli grać ofensywnie, w ten sposób zdobyli bramki. Najpiękniejszą bramką meczu może się pochwalić Patryk Krygiel, wykorzystał on zamieszanie w polu karnym i z odległości ok. 20 metrów zdobył gola.

***

Wypowiedzi pomeczowe:

Patryk Krygiel
– W drugiej połowie zaczęliśmy grać lepiej, zaatakowaliśmy rywala i strzelaliśmy bramki. Natomiast w pierwszej części spotkania nasi napastnicy nie mieli zbytnio okazji żeby strzelić gola. Atakowaliśmy zbyt małą liczba zawodników i nie udawało nam się stworzyć okazji dogodnych do strzelenia na bramkę rywala. W drugiej połowie szło już nam bez problemów. Atakowaliśmy i strzelaliśmy bramki.

Mirosław Szuper
– W sumie mecz możemy zaliczyć do udanych. Graliśmy w osłabieniu – dwóch naszych czołowych zawodników pojechało na konsultacje do kadry wojewódzkiej do Puław, musieliśmy wstawić kilku świeżych chłopaków, którzy byli mało ograni.

tekst
Mario
www.mksunia.futbolowo.pl