I Turniej piłki nożnej mężczyzn Stowarzyszenia „Dla Szkoły” rozegrany

W dniu 26 listopada 2017 roku rozegrany został turniej piłki nożnej mężczyzn Stowarzyszenia „Dla Szkoły”.

Reklamy

 

W dniu 26 listopada 2017 roku rozegrany został turniej Stowarzyszenia „Dla Szkoły” dofinansowany przez Gminę Miejską Hrubieszów w ramach projektu „VI cykl turniejów rekreacyjno – sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Hrubieszowa”. Zawody odbywały się na sali gimnastycznej ZS nr 3 im. T. Kościuszki w Hrubieszowie.

W zawodach uczestniczyło 10 drużyn, które rozlosowane zostały do trzech grup. Następnie pierwsze drużyny z grup grały o miejsca 1 – 3, drugie drużyny grały o miejsca 4 – 6 a pozostałe drużyny systemem pucharowym o miejsca 7 – 10.

 

Po rozegraniu wszystkich spotkań ukształtowała się następująca klasyfikacja:

 

1 miejsce

KRATA ZA ZWYCIĘSTWO
Pańko Mateusz – Król Strzelców (5 bramek) i Najlepszy Piłkarz turnieju.
Kazan Dominik
Garbacz Krzysztof
Oleszczuk Adrian
Kraszkiewicz Przemysław
Kasztelan Przemysław
Koza Radosław – Najlepszy Bramkarz
Blicharz Michał

 

2 miejsce

BLACK TEAM
Piotr Magdziak
Stefan Staszewski
Salem Hamidi
Arkadiusz Sas
Kordian Kozioł
Damian Wołoszyn(K)
Damian Teterycz

 

3 miejsce

ROZTENTEGOWYWACZE
Szymon Załuski,
Kamil Załuski,
Damian Matwiejczuk,
Kamil Kaczyński,
Mirosław Gogół,
Tomasz Bil.

 

4 miejsce

EKSPERYMENT
Łukasz Bil
Kacper Kazan
Tomasz Smoła
Krzysztof Garbacz
Paweł Stepaniuk
Piotr Lisiczynski
Sebastian Bida

 

5 miejsce

UNIA
Maciej Warenica
Filip Pietrusiewicz
Mateusz Oleszczuk
Michał Blicharz
Wiktor Kociach
Max imperato
Marcin Gąsior

 

6 miejsce

ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG
Hubert Dziadosz
Bartłomiej Przyczyna
Mikołaj Romański
Paweł Ślusarz
Mikołaj Hawro
Marek Wierzbicki
Karol Łukaszczyk
Kamil Łappo
Janek Gura
Łukasz Klamer

 

7 miejsce

ZÓŁWIE BŁOTNE
Jakub Panasiewicz
Michał Kujawski
Bartek Gajewski
Tomasz Lebiedowicz
Remarczyk Damian
Zubko Tomasz

 

8 miejsce

STRZYŻÓW TEAM
Damian Galek
Błażej Błaziak
Maciej Gogół
Damian Gac
Michał Efner
Michał Zieliński
Mariusz Grzesiak

 

9 miejsce

CHUDE BYKI
Jakub Mazur
Kacper Rodziewicz
Krzysztof Szczęk
Szymon Kopera
Grzegorz Skrzyński
Rezerwa
Jakub Jaroń
Maciej Jaros
Dawid Stecko

 

10 miejsce

OSTRE DZIKI
Cyprian Wojczuk
Kamil Wypchła
Kamil Bulisz
Krystian Boruta
Kacper Pacaj
Przemek Gwardeńczuk
Klaudiusz Dec
Kamil Skibiński
Hubert Oleszczuk

 

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy a trzy pierwsze nagrodzone zostały pucharami. Trzech najlepszych zawodników turnieju również otrzymało dyplomy.