18 kwietnia 2024

I Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Osiedlowych

HrubieszówHrubieszów

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkół Nr 3 W Hrubieszowie „DLA SZKOŁY” zaprasza do uczestnictwa w I Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Osiedlowych.

Termin turnieju:
22 marca 2009 r.
Rozpoczęcie turnieju o godzinie 9.00 (niedziela)

Miejsce rozegrania turnieju:
hala Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Ciesielczuka 2.

Forma zgłoszenia:
wstępne zgłoszenie na tel. 509 237 921, zgłoszenie pisemne z listą zawodników i nazwą drużyny na e-mail: dlaszkolyhrub@o2.pl

lub (w ZS nr 3 – pokój nauczycieli wf do p. Marcina Nowaka lub Krzysztofa Brudnowskiego), kontakt z organizatorami.

Warunki uczestnictwa:
Prosimy o potwierdzenie udziału w turnieju do 20 marca 2009 do godziny 19-tej. Lista osób grających w zespole oraz nazwa zespołu.
W zawodach uczestniczą chłopcy urodzeni w roku 1989 i młodsi, legitymujący się aktualnym dokumentem, jednoznacznie potwierdzającym tożsamość (legitymacja szkolna) dotyczy wszystkich zespołów.
Wpisowe na turniej 40 zł. Dotyczy wszystkich zgłaszających się zespołów.

***

Regulamin:

Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00 przedstawieniem wylosowanych wcześniej grup . W zależności od ilości zgłoszonych zespołów drużyny zostaną podzielone na dwie, trzy lub cztery grupy, gdzie rozegrają miedzy sobą mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie rozegrane zostaną mecze o miejsca lub w nowych grupach o miejsca (uzależnione od ilości drużyn biorących udział w turnieju ).

Czas gry 8 – 15 min bez przerwy i zmiany bramek (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn).

Drużyna składa się co najmniej z 6 zawodników.
Ilość zawodników na boisku 6 (5 + bramkarz).
Zmiany hokejowe w momencie posiadania piłki przez zespół.

O wykroczeniach w grze decyduje sędzia (za brutalną grę lub niesportowe zachowanie – kary 2 minutowe).

Obowiązuje obuwie sportowe.

Punktacja: za zwycięstwo zespół otrzymuje 3 pkt, – za remis 1 pkt, przegrana – 0 pkt.