I Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn

Hrubieszów

Reklamy

W dniu 25 lipca 2010 roku rozegrany został turniej siatkówki plażowej mężczyzn. Organizatorem rozgrywek było Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie „Dla Szkoły”.

Do rozgrywek zgasiło się 12 drużyn, jednak do turnieju ostatecznie przystąpiło 10 zespołów.

Faworytami turnieju byli ubiegłoroczni zwycięzcy – Sławomir Kamys i Kacper Dźwierzyński oraz wicemistrzowie Grzegorz Barczuk i Artur Tytuła. Ponadto ciekawe był,o jak zaprezentują się bracia Hołowniccy Karol i Łukasz oraz para Michał Steciuk z Piotrem Jabłońskim.

W turnieju czarnym koniem okazała się jednak inna para. Swoją postawą zaskoczyli Mariusz Kulczyński i Tomasz Wojnar. Finał zgodnie z oczekiwaniami był wewnętrzną sprawą Grześka i Artka oraz Kacpra i Sławka. W turnieju lepiej prezentowali się ci pierwsi. To oni po zaciętym meczu wygrali 2:1 w setach. (21:16, 18:21, 16:14)

UKŁAD GIER – plik do pobrania »

Oto klasyfikacja końcowa:

X miejsce – bracia Doboszowie
VII – IX miejsce – Popławski Szymon, Robert Masicz
– Graf Przemysław, Sikora Sebastian
– Bucior Grzegorz, Oliwiak Łukasz
VI miejsce – Jabłoński Piotr, Steciuk Michał
V miejsce – Nowosad Michał, Czyrka Piotr
IV miejsce – bracia Hołowniccy
III miejsce – Kulczyński Mariusz, Wojnar Tomasz
II miejsce – Dźwierzyński Kacper, Kamys Sławomir
I miejsce – Barczuk Grzegorz, Tytuła Artur.

Wszystkim drużynom gratulujemy udziału. Pierwsze dwa zespołu otrzymały piłki Molten, ponadto uczestnicy otrzymali dyplomy. Dziękujemy sędziemu Adamowi Głodowskiemu za współorganizację.

Projekt „Pływam, gram i o zdrowie dbam” wspierany jest przez środki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminę Miejską Hrubieszów.

Organizator:
Stowarzyszenie „Dla Szkoły”

Współorganizator: HOSiR

GALERIA