I Wyścig Kolarski Służb Mundurowych za nami

Hrubieszów – Uchanie – Hrubieszów to trasa (50 km), którą przejechali uczestnicy I Wyścigu Kolarskiego Służb Mundurowych rozegranego o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów. Wyścig odbył sie 13 lipca br. Tym razem pogoda sprzyjała organizatorom. W imprezie uczestniczyły 33 osoby.

Reklamy

 

Czołowe miejsca zajęli:

 

Kategoria „A” – rowery szosowe:

 

1. Krakowiak Łukasz – Placówka Straży Granicznej w Hrubieszowie,

2. Kuryłowicz Mariusz – Jednostka Wojskowa w Hrubieszowie,

3. Mróz Wojciech – Komenda Miejska Policji w Chełmie.

 

Kategoria „B” – pozostałe rowery:

 

1. Belina Ireneusz – Placówka Straży Granicznej w Hrubieszowie,

2. Gaweł Jacek – Jednostka Wojskowa w Hrubieszowie,

3. Ługowski Artur – Komenda Główna Straży Granicznej.

 

Klasyfikacja kobiet:

 

1. Krasowska Marta – Placówka Straży Granicznej w Hrubieszowie,

2. Wójciak Angelika – Ochotnicza Straż Pożarna w Ślipczu.

 

Najaktywniejszym zawodnikiem w kategorii rowerów szosowych został Krakowiak Łukasz, zaś w kategorii pozostałych rowerów Belina Ireneusz.

 

Dekoracji zwycięzców, wręczenia pucharów, dyplomów i nagród, dokonano w Świerszczowie, gdzie zorganizowano spotkanie integracyjne kolarzy i innych miłośników tej dyscypliny sportu.

 

Organizatorami zawodów byli:

Wójt Gminy Hrubieszów,

Rada Gminy Hrubieszów,

Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach.

 

Współorganizatorzy:

Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego,

Starosta Hrubieszowski,

Burmistrz Miasta Hrubieszów,

Wójt Gminy Uchanie.

 

 

Pełne wyniki wyścigu:

 

I WYŚCIG KOLARSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH

HRUBIESZÓW – UCHANIE – HRUBIESZÓW  13.07.2014 r.

 

 

KLASYFIKACJA OPEN

Miejsce

Nazwisko i imię

Reprezentowana Jednostka

Czas

Strata

Kategoria

1

Krakowiak Łukasz

PSG Hrubieszów

szosowy

1:16:42

 

2

Kuryłowicz Mariusz

Jednostka Wojskowa

szosowy

1:16:50

0:00:08

3

Mróz Wojciech

KMP w Chełmie

szosowy

1:16:57

0:00:15

4

Landman Artur

OSP Hrubieszów

szosowy

1:17:01

0:00:19

5

Adamczuk Piotr

Jednostka Wojskowa

szosowy

1:17:16

0:00:34

6

Najda Andrzej

Jednostka Wojskowa

szosowy

1:17:20

0:00:38

7

Watras Marek

OSP Hrubieszów

szosowy

1:18:24

0:01:42

8

Piskorski Karol

UC Zamość

szosowy

1:22:17

0:05:35

9

Gronkiewicz Adam

KPP w Hrubieszowie

szosowy

1:25:42

0:09:00

10

Kapkin Wojciech

KPP w Chełmie

szosowy

1:25:43

0:09:01

11

Usowski Sławomir

SM Hrubieszów

szosowy

1:26:22

0:09:40

12

Belina Ireneusz

PSG Hrubieszów

inny

1:28:09

0:11:27

13

Gaweł Jacek

Jednostka Wojskowa

inny

1:29:07

0:12:25

14

Ługowski Artur

KG SG

inny

1:33:22

0:16:40

15

Kogut Waldemar

Jednostka Wojskowa

szosowy

1:36:24

0:19:42

16

Wesołek Radosław

UC Zamość

inny

1:38:44

0:22:02

17

Piątak Ryszard

Zakład Karny (emeryt)

szosowy

1:40:53

0:24:11

18

Zając Tomasz

2 Pułk Strzelców Konnych w Hrubieszowie

inny

1:49:43

0:33:01

19

Durakiewicz Jarosław

UC Zamość

inny

1:51:27

0:34:45

20

Grabias Bartłomiej

OSP Mieniany

inny

1:54:38

0:37:56

21

Hojda Lucjan

Zakład Karny (emeryt)

inny

1:54:38

0:37:56

22

Ostasz Przemysław

OSP Mieniany

inny

1:54:38

0:37:56

23

Bajurko Zbysław

PSG Hrubieszów (emeryt)

inny

1:55:14

0:38:32

24

Kozerak Robert

OSP Mieniany

inny

1:58:21

0:41:39

25

Daniluk Adolf

Zakład Karny (emeryt)

inny

2:00:14

0:43:32

26

Kołyga Tomasz

PSG Horodło

szosowy

2:00:15

0:43:33

27

Tychmański Piotr

UC Zosin

inny

2:04:14

0:47:32

28

Bojko Lech

OSP Turkowice

inny

2:05:55

0:49:13

29

Krasowska Marta

PSG Hrubieszów

inny (K)

2:08:08

0:51:26

30

Wójcik Sławomir

PSG Horodło

inny

2:08:08

0:51:26

31

Irek Marcin

PSG Hrubieszów (emeryt)

inny

2:08:36

0:51:54

32

Kubacki Sylwester

PSG Horodło

inny

 n.u

33

Wójciak Angelika

OSP Ślipcze

inny (K)

 n.u

 

 

KLASYFIKACJA KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Reprezentowana Jednostka

Czas

1

Krasowska Marta

PSG Hrubieszów

2:08:08

2

Wójciak Angelika

OSP Ślipcze

n.u.

 

 

KATEGORIA „A” – ROWERY SZOSOWE 

Miejsce

Nazwisko i imię

Reprezentowana Jednostka

Czas

1

Krakowiak Łukasz

PSG Hrubieszów

1:16:42

2

Kuryłowicz Mariusz

Jednostka Wojskowa

1:16:50

3

Mróz Wojciech

KMP w Chełmie

1:16:57

4

Landman Artur

OSP Hrubieszów

1:17:01

5

Adamczuk Piotr

Jednostka Wojskowa

1:17:16

6

Najda Andrzej

Jednostka Wojskowa

1:17:20

7

Watras Marek

OSP Hrubieszów

1:18:24

8

Piskorski Karol

UC Zamość

1:22:17

9

Gronkiewicz Adam

KPP w Hrubieszowie

1:25:42

10

Kapkin Wojciech

KPP w Chełmie

1:25:43

11

Usowski Sławomir

SM Hrubieszów

1:26:22

12

Kogut Waldemar

Jednostka Wojskowa

1:36:24

13

Piątak Ryszard

Zakład Karny (emeryt)

1:40:53

14

Kołyga Tomasz

PSG Horodło

2:00:15

 

 

KATEGORIA „B” – POZOSTAŁE ROWERY 

Miejsce

Nazwisko i imię

Reprezentowana Jednostka

Czas

1

Belina Ireneusz

PSG Hrubieszów

1:28:09

2

Gaweł Jacek

Jednostka Wojskowa

1:29:07

3

Ługowski Artur

KG SG

1:33:22

4

Wesołek Radosław

UC Zamość

1:38:44

5

Zając Tomasz

2 Pułk Strzelców Konnych w Hrubieszowie

1:49:43

6

Durakiewicz Jarosław

UC Zamość

1:51:27

7

Grabias Bartłomiej

OSP Mieniany

1:54:38

8

Hojda Lucjan

Zakład Karny (emeryt)

1:54:38

9

Ostasz Przemysław

OSP Mieniany

1:54:38

10

Bajurko Zbysław

PSG Hrubieszów (emeryt)

1:55:14

11

Kozerak Robert

OSP Mieniany

1:58:21

12

Daniluk Adolf

Zakład Karny (emeryt)

2:00:14

13

Tychmański Piotr

UC Zosin

2:04:14

14

Bojko Lech

OSP Turkowice

2:05:55

15

Wójcik Sławomir

PSG Horodło

2:08:08

16

Irek Marcin

PSG Hrubieszów (emeryt)

2:08:36

17

Kubacki Sylwester

PSG Horodło

n.u

18

Wójciak Angelika

OSP Ślipcze

n.u.

 

 

KLASYFIKACJA PUNKTOWA NA NAJAKTYWNIEJSZEGO

 

KATEGORIA „A” – ROWERY SZOSOWE 

Miejsce

Nazwisko i imię

Reprezentowana Jednostka

Punkty

1

Krakowiak Łukasz

PSG Hrubieszów

11

2

Landman Artur

OSP Hrubieszów

6

3

Usowski Sławomir

SM Hrubieszów

5

4

Mróz Wojciech

KMP w Chełmie

3

5

Kuryłowicz Mariusz

Jednostka Wojskowa

1

6

Watras Marek

OSP Hrubieszów

1

 

 

KATEGORIA „B” – POZOSTAŁE ROWERY 

Miejsce

Nazwisko i imię

Reprezentowana Jednostka

punkty

1

Belina Ireneusz

PSG Hrubieszów

10

2

Ługowski Artur

KG SG

7

3

Gaweł Jacek

Jednostka Wojskowa

6

4

Wesołek Radosław

UC Zamość

3

5

Zając Tomasz

2 Pułk Strzelców Konnych w Hrubieszowie

1