Igrzyska SP w tenisie stołowym

Komunikat z powiatowych Igrzysk Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym, które zostały rozegrane 26.10.2006 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie.

Reklamy

W zawodach wzięło udział 14 szkół, razem 74 osoby, w tym 33 dziewczyny.
Dziewczęta 1996 i mł.

1. Wiatrzyk Katarzyna Mircze
2. Rybczyńska Ola Malice
3. Paluch Alicja Wiszniów
4. Mazur Agata Teratyn
5/6. Dąbrowska Patrycja Kryłów
Drewniak Katarzyna Podhorce
7/8. Żarska Katarzyna Przewodów
Baryła Dorota Kryłów
9/11. Buchajczuk Magda SP 3 Hrubieszów
Kamińska Beata SP Przewodów
Wójtowicz Ola Gozdów
12. Dubliban Ewelina Malice

Dziewczęta 1994/95

1. Ciężka Juztyna Teratyn
2. Dąbrowska Anita Kryłów
3. Nawój Katarzyna Wiszniów
4. Wójcicka Marta SP 1 Hrubieszów
5/6. Wandiuk Magda Kryłów
Kliszcz Barbara Honiatycze
7/8. Wiśniewska Katarzyna SP 3 Hrubieszów
Wyskiel Katarzyna Podhorce
9/12. Dyl Małgorzata Małków
Jakimiec Magda SP 3 Hrubieszów
Ciemięga Magdalena Hulcze
Skindzier Natalia Podhorce
13/16. Koniec Klaudia SP 1 Hrubieszów
Kożuch Aleksandra Nieledew
Fuks Ewelina Nieledew
Zdunek Łucja Gozdów
17/21. Brudnowska Marta Teratyn
Denis Dorota SP 1 Hrubieszów
Wójcicka Marta SP 1 Hrubieszów
Kowalewska Marta Hulcze
Kania Ewa SP 3 Hrubieszów

Chłopcy 1996 i mł.

1. Małyszek Szymon Mircze
2. Łuszczak Patryk Gozdów
3. Bukowski Tomasz Przewodów
4. Woś Krzysztof Przewodów
5/6. Kowalczuk Patryk Gozdów
Rymarski Michał Przewodów
7/8. Gierszon Kamil Gozdów
Umer Przemysław Mircze
9/12. Szelepajło Kamil Małków
Wójcik Sebastian Teratyn
Ożga Michał Gozdów
Sędłak Marcin Kryłów
13/15. Nowak Jakub SP 3 Hrubieszów
Woszuk Paweł Hulcze
Dąbek Jakub SP 3 Hrubieszów

Chłopcy 1994/95

1. Syty Patryk Przewodów
2. Baran Paweł Kryłów
3. Drop Adam Podhorce
4. Karpiuk Kamil Gozdów
5/6. Suś Przemysław Gozdów
Paluch Piotr Mircze
7/8. Osojca Robert Hulcze
Guzik Michał Hulcze
9/12. Woźniak Michał Hulcze
Bieniak Damian Teratyn
Brudnowski Adam Teratyn
Brodaczewski Łukasz Teratyn
13/16. Stasiak Łukasz Podhorce
Malon Mateusz SP 3 Hrubieszów
Krygier Patryk SP 3 Hrubieszów
Zamościński Mariusz Teratyn
17/24. Kurowski Michał SP 1 Hrubieszów
Bajak Artur Kryłów
Jarzyński Paweł SP 1 Hrubieszów
Pusz Patryk SP 1 Hrubieszów
Bronicki Maciej SP 3 Hrubieszów
Dziewiczkiewicz Paweł Nieledew
Milewicz Maciej Mircze
Gałan Mateusz Nieledew
25/26. Dyrda Krystian SP 1 Hrubieszów
Malowany Krystian SP 3 Hrubieszów

Opiekunami uczniów byli: Hulcze – B. Sobczuk, Malice – E. Szpakowska, Gozdów i Honiatycze – M. Obszyński, Teratyn – J. Strycharczuk, Przewodów – A. Byra, Kryłów – Z. Chodźko i Ag. Kłoda, Mircze – W. Klajda, Nieledew – D. Szkalej, Małków – Irena Bełz, SP 1 Hrubieszów – J. Kitlińska, Wiszniów – Czesława Nowosad.

Dla 3 pierwszych zawodników i zawodniczek zostały wręczone dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.

Zawody REJONOWE odbędą się 06. 11. 2006 r. od godz. 10:00 w Szczebrzeszynie. Do zawodów awansowały po 4 osoby w każdej grupie.

Składam serdeczne podziękowania dyr. Marianowi Ciśle za olbrzymią pomoc przy przeprowadzeniu zawodów.

Opracowała – Janina Ewa Kitlińska

zobacz zdjęcia >>