Igrzyska w piłce siatkowej chłopców

W poniedziałek 2 kwietnia w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się powiatowe Igrzyska w piłce siatkowej chłopców.

Reklamy

br />Zawody wygrali i awansowali do etapu rejonowego, zarówno w kategorii „dwójek”, jak i „czwórek” – zawodnicy SP nr 3 oraz w kategorii „czwórek” SP Strzyżów.

W kategorii „czwórek” wzięło udział 6 zespołów:
SP Gozdów
SP 3 Hrubieszów
SP Strzyżów
SP Dołhobyczów
SP Mircze
SP Nieledew

Zespoły podzielono na 2 grupy.

Wyniki meczów:

Grupa A:
SP Gozdów – SP Strzyżów 1:2
SP Strzyżów – SP Mircze 2:0
SP Gozdów – SP Mircze 1:2

Kolejność w gr. A
I SP Strzyżów
II SP Mircze
III SP Gozdów

Grupa B:
SP 3 Hrubieszów – SP Nieledew 2:0
SP Nieledew – SP Dołhobyczów 0:2
SP 3 Hrubieszów – SP Dołhobyczów 2:1

Kolejność w gr. B
I SP 3 Hrubieszów
II SP Dołhobyczów
III SP Nieledew

Mecz o III miejsce:
SP Dołhobyczów – SP Mircze 2:0

Mecz o I miejsce:
SP 3 Hrubieszów – SP Strzyżów 2:0

Kolejność końcowa drużyn w zawodach:
1. SP 3 Hrubieszów w składzie (Grzyb B., Krygiel P., Jańczuk Ł., Bronicki M., Chachler M., Wyżyn D., Drączkowski K., Olejarz B., Zając M.,)
2. SP Strzyżów
3. SP Dołhobyczów
4. SP Mircze
5.i 6. SP Gozdów, SP Nieledew

W kategorii „dwójek” wzięło udział 5 zespołów:
SP 2 Hrubieszów
SP 3 Hrubieszów
SP Strzyżów
SP Dołhobyczów
SP Mircze

Zespoły podzielono na 2 grupy.

Wyniki meczów:

Grupa A:
SP Mircze – SP Strzyżów 0:2
SP Mircze – SP Dołhobyczów 2:1
SP Strzyżów – SP Dołhobyczów 2:1

Kolejność w gr. A
I SP Strzyżów
II SP Mircze
III SP Dołhobyczów

Grupa B:
SP 3 Hrubieszów – SP 2 Hrubieszów 2:0

Kolejność w gr. B
I SP 3 Hrubieszów
II SP 2 Hrubieszów

Mecz o III miejsce:
SP 2 Hrubieszów – SP Mircze 2:0

Mecz o I miejsce:
SP 3 Hrubieszów – SP Strzyżów 2:1

Kolejność końcowa drużyn w zawodach:
1. SP 3 Hrubieszów w składzie (Krygiel P., Jańczuk Ł., Malowany K., Martyniuk M., Dąbek K.)
2. SP Strzyżów
3. SP 2 Hrubieszów
4. SP Mircze
5. SP Dołhobyczów

komunikat sporządził
Paweł Jędrzejewski

zobacz zdjęcia >>