Igrzyska w tenisie stołowym

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

17 grudnia 2009 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbyły się powiatowe drużynowe zawody Igrzysk Szkół Podstawowych w tenisie stołowym.

***

KOMUNIKAT
POWIATOWE IGRZYSKA W TENISIE STOŁOWYM – drużynowe
HRUBIESZÓW dn.17.12.2009 r.

DZIEWCZĘTA rocznik 1999 i młodsze

1. SP Malice opiekun: Szpakowska Elżbieta
w składzie: Szewczuk Sylwia, Pożoga Monika

2. SP 1 Hrubieszów opiekun: Kucharska Edyta
w składzie: Pal Dagmara, Waś Karolina

DZIEWCZĘTA rocznik 1997/98

1. SP Wiszniów opiekun: Nowosad Czesława
w składzie: Roman Aleksandra, Teresińska Angelika

2. SP 3 Hrubieszów opiekun: Szlonzak Tomasz, Stajszczyk Dominik
w składzie: Chodun Joanna, Bronicka Kinga

3. SP Mircze opiekun: Klajda Waldemar
w składzie: Lizun Joanna, Moskwa Elwira

4. SP Malice opiekun: Szpakowska Elżbieta
w składzie: Krawczuk Aleksandra, Kawka Edyta

5-6. SP 1 Hrubieszów opiekun: Kucharska Edyta
w składzie: Góra Aleksandra, Paczała Anna

5-6. SP 2 Hrubieszów opiekun: Łokaj Jaromir
w składzie: Smyk Jagoda, Gajewska Ewelina

CHŁOPCY rocznik 1999 i młodsi

1. SP Mircze opiekun: Klajda Waldemar
w składzie: Dziadosz Hubert, Matysiak Maciej

2. SP Podhorce opiekun: Królicki Tomasz
w składzie: Męduś Maciej, Drewniak Kacper

3. SP Wiszniów opiekun: Nowosad Czesława
w składzie: Bujak Adrian, Grządkowski Kacper

4. SP 1 Hrubieszów opiekun: Giergiel Jacek
w składzie: Mazurek Piotr, Janicki Barłomiej

5. SP 3 Hrubieszów opiekun: Tomasz Szlonzak, Stajszczyk Dominik
w składzie: Kasztelan Przemek, Fijołek Patryk

CHŁOPCY rocznik 1997/98

1. SP Gozdów opiekun: Królicki Tomasz
w składzie: Kluczek Paweł, Kowalczuk Łukasz

2. SP Mircze opiekun: Klajda Waldemar
w składzie: Niewiadomski Piotr, Skóra Michał

3. SP 1 Hrubieszów opiekun: Giergiel Jacek
w składzie: Waś Grzegorz, Różniatowski Piotr

4. SP 3 Hrubieszów opiekun: Szlonzak Tomasz, Stajszczyk Dominik
w składzie: Mękal Konstanty, Frańczuk Mateusz

5. SP Wiszniów opiekun: Nowosad Czesława
w składzie: Banachiewicz Paweł, Milewicz Piotr

6. SP 2 Hrubieszów opiekun: Łokaj Jaromir
w składzie: Fedorowicz Kacper, Stepaniuk Marcin

Do rozgrywek rejonowych awansowały po dwa pierwsze zespoły w każdej kategorii.

Podziękowanie dla Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr3 za udostępnienie sali na rozgrywki.

***

Opracował
Krawczuk Zbigniew

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009