II Leśmianowski bieg w Hrubieszowie – wyniki – ZDJĘCIA

Były zdjęcia i ogólna informacja, a w tym przekazie o tym, kto stawał na podium i gdzie znajdują się wszystkie wyniki.

Reklamy

II edycja Listtowie

Siódemka w Hrubieszowie za nami. Około 120 osób pokonało 7 kilometrową przełajową trasę położoną pomiędzy Hrubieszowem, Brodzicą i Wolicą. Impreza zorganizowania była przez Lokalną Organizację Turystyczną Gotania przy współudziale HOSiRu, a patronat nad nią objęła Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszowa. Pani Burmistrz wraz ze swoim Zastępcą Pawłem Wojciechowskim również przebiegła całą trasę biegu.

Najszybszym zawodnikiem okazał się, tak jak w ubiegłym roku, ksiądz Tomasz Szady, który reprezentuje miejscową Unię Hrubieszów. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsi Puchary.

­

Bieg mężczyźni:

1. Tomasz Szady – Tomaszów Lubelski/Unia Hrubieszów

2. Mariusz Łobaczuk – Chełm

3. Patryk Furmanik – Świerże

­

Bieg kobiety:

1. Katarzyna Holc – Lublin

2. Maria Wielgosz – Lublin

3. Sandra Bęsiuk – Hrubieszów

­

Nordic Walking mężczyźni

1. Mirosław Herc – Zamość

2. Tomasz Rykała – Lubaczów

3. Sebastian Majdak – Zamość

­

Nordic Walking kobiety

1. Małgorzata Kubiszyn – Lubaczów

2. Joanna Zając – Lubaczów

3. Joanna Ważna – Horyniec Zdrój

­

Pełne wyniki na www.frslublin.pl

Gratulujemy uczestnikom oraz dziękujemy bardzo funkcjonariuszom policji, straży miejskiej oraz OSP Hrubieszów za pomoc w zabezpieczeniu trasy.

***

Ks. Tomasz Szady

– Druga Listtowie – Siódemka w Hrubieszowie zaliczona. W tym roku cudem wygrana. Bieg terenowy, jeszcze do połowy trasy byłem poza podium. Wiara nie zgasła, z kilometra na kilometr zbliżałem się do lidera i 500 metrów przed metą objąłem prowadzenie, którego nie oddałem. Dziękuje organizatorom za podjęcie w tym trudzie organizacji, zawodnikom za walkę do końca, dzięki temu pobiłem rekord trasy z tamtego roku i kibicom. Pewnie do zobaczenia za rok.

­

Małgorzata Muzyczuk – aktualna rekordzistka kobiet woj. lubelskiego w supermaratonie (100 km)

– Po długiej przerwie znowu wystartowałam w zawodach, za co dziękuję pomysłodawcom i organizatorom, że impreza odbyła się, pomimo, że takie nastały trudne czasy. Myślę, że do tego  przyczyniła się przeszłość biegowa dyr. HOSiRu Marka Watrasa i nadal aktywna menagera sportu Artura Kerna, jak i pomimo nawału obowiązków aktywność sportowa naszych obojga Burmistrzów, co się rzadko zdarza i jest to świetny przykład. Osobiście biegnąc po tych trasach, przypominałam sobie swoje (nasze) na nich treningi „profesjonalne” ponad 40 lat temu. Oj, gdybym była w formie z tych lat…

***

W ubiegłym roku…

Listtowie. Siódemka w Hrubieszowie. Bieg śladami Bolesława


Zdjęcia na stronie HOSiR:

https://www.facebook.com/pg/osirhrubieszow/photos/?tab=album&album_id=1002941533450685


Opracował – mak

Foto – lubiehrubie