II Memoriał im. Janiny Ewy Kitlińskiej – Otwarte Mistrzostwa Miasta w lekkiej atletyce [ZDJĘCIA]

31 maja, na stadionie HOSiR w Hrubieszowie, odbył się II Memoriał im. Janiny Ewy Kitlińskiej, będący jednocześnie Otwartymi Mistrzostwami Miasta w lekkiej atletyce.

Reklamy

Z okazji 100 – lecia hrubieszowskiego sportu, 31 maja 2022 roku,  na stadionie HOSiR odbył się II Memoriał im. Janiny Ewy Kitlińskiej. Honorowy patronat nad imprezą objęła Burmistrz Miasta Hrubieszowa Pani Marta Majewska, zaś organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie i Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W zawodach sportowych wzięła udział ok 150 uczniów szkół podstawowych. Zawody miały na celu wskazanie uczniom zdrowej i ciekawej formy spędzania czasu, propagowanie zasad zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień, dostarczanie adaptacyjnych sposobów radzenia sobie i odreagowania w sytuacjach trudnych oraz utrwalenie przekonania na temat pozytywnego wpływu aktywności na samopoczucie.

Bieg  na dystansie 60 m rozpoczął zawody ku czci pamięci nauczycielki wychowania fizycznego pani Janiny  Ewy Kitlińskiej, następnie odbyły się biegi na dystansie 300m, 600m, sztafeta 4x100m oraz skok w dal. Zawody cieszyły się dużą frekwencją. 

Nagrody dla uczestników: medale i pamiątkowe dyplomy, zostały ufundowane przez Miejską Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 

­

Wyniki

II Memoriału im. Janiny Ewy Kitlińskiej

Otwarte Mistrzostwa Miasta w Lekkiej Atletyce

31.05.2022

60m chłopców 

2011 i młodsi

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Roch Kamil 2011 SP 3 Hrubieszów 9.13
2 Macheta Aleksander 2011 SP 1 Hrubieszów 9.71 
3 Gancarz Dawid 2011 SP 2 Hrubieszów 9.94
4 Turkiewicz Arkadiusz 2011 SP 1 Hrubieszów 11.02
5 Musiał Szymon 2011 SP 1 Hrubieszów 12.18
6 Olejczuk Filip 2011 SP 1 Hrubieszów 13.01
FINAŁ
1 Roch Kamil 2011 SP 3 Hrubieszów 8.91
2 Macheta Aleksander 2011 SP 1 Hrubieszów 9.57
3 Gancarz Dawid 2011 SP 2 Hrubieszów 9.92
4 Turkiewicz Arkadiusz 2011 SP 1 Hrubieszów 11.12
5 Musiał Szymon 2011 SP 1 Hrubieszów 12.45
60m chłopców 

2009-2010

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Kogut Franciszek 2009 SP 1 Hrubieszów 8.72
2 Bień Patryk 2009 SP 1 Hrubieszów 9.26
3 Dęga Adam 2009 SP 2 Hrubieszów 9.01
4 Mazur Natan 2009 SP 2 Hrubieszów 9.54
5 Gontarz Bartłomiej 2009 SP 2 Hrubieszów 8.98
6 Turzyński Bartosz 2009 SP 2 Hrubieszów 8.48
7 Sawicki Krzysztof 2009 SP 2 Hrubieszów 8.76
8 Girzyński Łukasz 2009 SP 1 Hrubieszów 10.18
FINAŁ
1 Turzyński Bartosz 2009 SP 2 Hrubieszów 8.10
2 Gontarz Bartłomiej 2009 SP 2 Hrubieszów 8.12
3 Kogut Franciszek 2009 SP 1 Hrubieszów 8.62
4 Dęga Adam 2009 SP 2 Hrubieszów 9.03
5 Sawicki Krzysztof 2009 SP 2 Hrubieszów 9.20
6 Bień Patryk 2009 SP 1 Hrubieszów 9.47
100m chłopców 

2007-2008

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Osika Michał 2008 SP 2 Hrubieszów 13.02
2 Duma Alan 2008 SP 3 Hrubieszów 13.13
3 Turzyński Filip 2008 SP 2 Hrubieszów 13.25
4 Bogusz Jakub 2008 SP 3 Hrubieszów 13.26
5 Roniat Mateusz 2008 SP 2 Hrubieszów 13.33
6 Ważny Bartłomiej 2008 SP 1 Hrubieszów 13.49
7 Gaweł Kacper  2007 SP 2 Hrubieszów 13.68
8 Skrok Bartosz 2008 SP 2 Hrubieszów 13.74
9 Kaniosz Kacper 2008 SP 1 Hrubieszów 13.86
10 Kalbarczyk Mateusz  2007 SP 1 Hrubieszów 14.24
11 Kowalczuk Tomasz 2007 SP 3 Hrubieszów 14.64
12 Sawicki Wojciech 2007 SP 3 Hrubieszów 14.66
13 Dziewulski Bartłomiej 2007 SP 1 Hrubieszów 14.80
14 Jóźwiak Miłosz 2008 SP 1 Hrubieszów 15.12
15 Lenard Szymon 2007 SP 3 Hrubieszów 15.65
16 Chomiak Jakub 2007 SP 1 Hrubieszów 16.22
17 Gumieniak Paweł 2007 SP 1 Hrubieszów 16.65
18 Blacha Maksymilian 2008 SP 1 Hrubieszów 19.46
300m chłopców 

2011 i młodsi

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Jóźwiak Mikołaj 2011 SP 2 Hrubieszów 49.52
2 Krajewski Karol 2011 SP 1 Hrubieszów 54.36
3 Wielgus Ksawery 2011 SP 1 Hrubieszów 62.23
4 Rodzik Wojciech 2011 SP 1 Hrubieszów 63.58
5 Wawryk Hubert 2011 SP 1 Hrubieszów 64.77
6 Kornel Tor 2011 SP 1 Hrubieszów 68.42
7 Szymczuk Krystian 2011 SP 1 Hrubieszów 68.92
8 Malinowski Gabriel 2011 SP 1 Hrubieszów 71.09
9 Panasiewicz Antoni 2011 SP 1 Hrubieszów 83.51
10 Zając Michał 2011 SP 1 Hrubieszów 88.91
300m chłopców 

2009-2010

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Hołuj Kacper 2009 SP 2 Hrubieszów 55.53
300m chłopców 

2007-2008

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Szustakowski Jakub 2007 SP 1 Hrubieszów 41.32
2 Roman Kacper 2007 SP 3 Hrubieszów 45.52
3 Baj Marcel 2007 SP 1 Hrubieszów 46.24
4 Kosakowski Filip 2008 SP 2 Hrubieszów 47.13
5 Dąbrowski Leon 2008 SP 2 Hrubieszów 49.99
6 Późniak Krystkian 2007 SP 3 Hrubieszów 57.93
600m chłopców 

2011 i młodsi

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Krasnowski Piotr 2011 SP 3 Hrubieszów 2.44.30
2 Piotrowski Jan 2011 SP 3 Hrubieszów 2.48.72
600m chłopców 

2007-2008

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Koszałka Jakub 2008 SP 1 Hrubieszów 1.40.72
2 Gołębiowski Karol 2008 SP 2 Hrubieszów 1.56.13
3 Uszko Piotr 2008 SP 2 Hrubieszów 2.04.17
4 Koszałka Marcel 2008 SP 1 Hrubieszów 2.10.63
5 Słupski Kacper 2008 SP 1 Hrubieszów 2.16.30
6 Pasieka Bartosz 2008 SP 1 Hrubieszów 2.43.78
7 Złotko Antoni 2007 SP 2 Hrubieszów 2.44.00
600m chłopców 

2009-2010

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Borzęcki Maciej 2009 SP 1 Hrubieszów 1.54.49
2 Ulanicki Maciej 2009 SP 1 Hrubieszów 2.17.64
3 Mazurek Michał 2009 SP 1 Hrubieszów 2.45.57
4 Litwińczuk Alan 2010 SP 1 Hrubieszów 2.47.68
Skok w dal chłopców 

2011 i młodsi

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Zirebiec Kajetan 2011 SP 3 Hrubieszów 3,69
2 Żur Kacper  2011 SP 1 Hrubieszów 2,09
Skok w dal chłopców 

2009-2010

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Macheta Julian 2009 SP 1 Hrubieszów 3,63
2 Filipczuk Marcel 2010 SP 1 Hrubieszów 3,38
3 Karpała Maciej 2010 SP 1 Hrubieszów 3,31
Sztafeta 4x100m chłopców 

2011 i młodsi

Lp. Skład Szkoła wynik
1 Krajewski Karol, Rodzik Wojciech, Macheta Aleksander, Wielgus Ksawery SP 1 Hrubieszów 1.04.46
2 Roch Kamil,Krasnowski Piotr, 

Zirebiec Kajetan, Piotrowski Jan

SP 3 Hrubieszów 1.08.37
Sztafeta 4x100m chłopców 

2009-2010

Lp. Skład Szkoła wynik
1 Turzyński Bartosz, Sawicki Krzysztof, Denga Adam Gontarz Bartłomiej SP 2 Hrubieszów 55.78
2 Bień Patryk, Kogut Franciszek,Borzęcki Maciej, Ulanicki Maciej  SP 1 Hrubieszów 59.78
Sztafeta 4x100m chłopców 

2007-2008

Lp. Skład Szkoła wynik
1 Duma Alan, Sawicki Wojciech, Bogusz Jakub, Roman Kacper SP 3 Hrubieszów 54.25
2 Szostakowski Jakub, Kalbarczyk Mateusz, Baj Marcel, Koszałka Jakub  SP 1 Hrubieszów 55.13
60m dziewcząt 

2011 i młodsze

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Migas Lena 2011 SP 2 Hrubieszów 10.71
2 Falkowska Julia 2011 SP 2 Hrubieszów 11.82
3 Grzeszczuk Martyna  2011 SP 3 Hrubieszów 9.90
4 Antoniuk Lena 2011 SP 3 Hrubieszów 11.46
5 Hajkowska Milena 2011 SP 1 Hrubieszów 12.68
6 Adamczuk Gabriela 2011 SP 2 Hrubieszów 11.52
FINAŁ
1 Grzeszczuk Martyna  2011 SP 3 Hrubieszów 9.33
2 Migas Lena 2011 SP 2 Hrubieszów 10.57
3 Antoniuk Lena 2011 SP 3 Hrubieszów 11.06
4 Adamczuk Gabriela 2011 SP 2 Hrubieszów 11.43
5 Falkowska Julia 2011 SP 2 Hrubieszów 12.29
60m dziewcząt 

2009-2010

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Solarska Karolina 2010 SP 3 Hrubieszów 9.15
2 Gołębiowska Marcelina 2010 SP 2 Hrubieszów 10.42
3 Duma Milena 2010 SP 3 Hrubieszów 11.36
4 Kosel Julia 2010 SP 2 Hrubieszów 10.54
5 Zalewska Elżbieta 2010 SP 1 Hrubieszów 10.88
6 Grabowska Oliwia 2010 SP 2 Hrubieszów 10.92
7 Dynkiewicz Wiktoria 2010 SP 1 Hrubieszów 12.10
8 Daciuk Wiktoria 2009 SP 1 Hrubieszów 11.78
9 Piasecka Aleksandra 2009 SP 1 Hrubieszów 10.32
FINAŁ
1 Solarska Karolina 2010 SP 3 Hrubieszów 9.16
2 Gołębiowska Marcelina 2010 SP 2 Hrubieszów 10.27
3 Kosel Julia 2010 SP 2 Hrubieszów 10.34
4 Piasecka Aleksandra 2009 SP 1 Hrubieszów 10.36
5 Grabowska Oliwia 2010 SP 2 Hrubieszów 10.86
6 Zalewska Elżbieta 2010 SP 1 Hrubieszów 11.21
100m dziewcząt

2007-2008

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Iwan Wiktoria 2008 SP 1 Hrubieszów 14.55
2 Oczyńska Emilia 2008 SP 3 Hrubieszów 15.88
3 Chłopeniuk Karolina 2008 SP 1 Hrubieszów 16.08
4 Jasińska Karolina 2008 SP 1 Hrubieszów 16.49
5 Skwarek Milena  2007 SP 3 Hrubieszów 16.67
6 Caruk Sara 2008 SP 1 Hrubieszów 16.68
7 Kruk Aleksandra 2008 SP 1 Hrubieszów 16.76
8 Rząd Aleksandra 2008 SP 1 Hrubieszów 17.00
9 Czulak Nikola 2008 SP 1 Hrubieszów 17.02
10 Misiak Weronika 2008 SP 3 Hrubieszów 17.04
11 Romańczuk Wiktoria 2008 SP 1 Hrubieszów 17.06
12 Grab Julia 2008 SP 1 Hrubieszów 17.11
13 Siek Aleksandra 2008 SP 1 Hrubieszów 17.19
14 Nalepa Julia 2008 SP 1 Hrubieszów 17.21
15 Kowal Oliwia 2007 SP 2 Hrubieszów 17.49
16 Śliwa Zofia 2008 SP 1 Hrubieszów 19.34
17 Litwińczuk Maja 2008 SP 1 Hrubieszów 19.84
18 Wysocka Weronika 2008 SP 1 Hrubieszów 20.97
19 Ślązak Wiktoria 2008 SP 1 Hrubieszów 21.22
20 Nowacka Maja 2008 SP 1 Hrubieszów 21.81
300m dziewcząt

2011 i młodsze

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Rosińska Emilia 2011 SP 1 Hrubieszów 58.09
2 Nowosad Iga 2011 SP 1 Hrubieszów 59.46
3 Metyk Anna 2011 SP 1 Hrubieszów 64.13
4 Grzegorczyk Karolina 2011 SP 1 Hrubieszów 65.43
5 Peczak Zuzia 2011 SP 1 Hrubieszów 66.54
6 Danilczuk Karolina 2011 SP 1 Hrubieszów 68.06
7 Figiel Natalia 2011 SP 1 Hrubieszów 69.22
8 Jóźwiak Anna 2011 SP 2 Hrubieszów 72.00
9 Chorzępa Sandra 2011 SP 1 Hrubieszów 73.96
10 Świętoniewska Anna 2011 SP 3 Hrubieszów 74.52
11 Kuruś Anastazja 2011 SP 1 Hrubieszów 75.66
12 Pałys Aleksandra 2011 SP 1 Hrubieszów 76.99
13 Horajecka Julia 2011 SP 1 Hrubieszów 1.49.69
14 Klimek Jessica 2011 SP 1 Hrubieszów 2.40.00
300m dziewcząt 

2009-2010

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Korol Magdalena 2010 SP 3 Hrubieszów 55.66
2 Kot Gabriela 2010 SP 1 Hrubieszów 57.71
3 Koszałka Nikola 2010 SP 1 Hrubieszów 58.21
4 Wojtak Wiktoria 2010 SP 3 Hrubieszów 58.56
5 Kopczyńska Maria 2010 SP 3 Hrubieszów 61.10
6 Drzygało Martyna 2010 SP 1 Hrubieszów 63.02
7 Nowak Nikola 2010 SP 1 Hrubieszów 66.25
8 Szabat Oliwia 2010 SP 1 Hrubieszów 1.46.67
300m dziewcząt 

2007-2008

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Nowosad Hanna 2008 SP 1 Hrubieszów 65.11
2 Paluch Maja 2008 SP 1 Hrubieszów 65.93
3 Dec Wiktoria 2008 SP 1 Hrubieszów 70.29
600m dziewcząt 

2009-2010

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Olchowska Magda 2010 SP 3 Hrubieszów 2.02.67
2 Zając Wiktoria 2009 SP 1 Hrubieszów 2.17.78
3 Balicka Agata 2010 SP 3 Hrubieszów 2.23.41
4 Kućmierz Kaja 2009 SP 1 Hrubieszów 2.30.10
5 Szczekan Anna 2010 SP 3 Hrubieszów 2.35.87
6 Duma Katarzyna 2010 SP 1 Hrubieszów 2.52.52
600m dziewcząt 

2011 i młodsze

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Klimkowska Maja 2011 SP 1 Hrubieszów 2.42.87
2 Kurzawa Ewa 2011 SP 3 Hrubieszów 2.54.91
3 Znaczko-Gontarz Weronika 2011 SP 3 Hrubieszów 3.21.00
4 Gontarz Iga 2011 SP 3 Hrubieszów 3.38.21
Skok w dal dziewcząt 

2009-2010

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Suchecka Stefania 2010 SP 1 Hrubieszów 3,42
2 Czerw Gabriela 2010 SP 3 Hrubieszów 3,33
3 Moczarska Karina 2010 SP 3 Hrubieszów 3,22
4 Mazurek Eliza 2010 SP 3 Hrubieszów 3,15
5 Lipska Hanna 2010 SP 3 Hrubieszów 3,14
6 Borys Olga 2010 SP 3 Hrubieszów 2,80
Skok w dal dziewcząt 

2011 i młodsze

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Czupryńska Natalia 2011 SP 3 Hrubieszów 3,25
2 Rogalska Laura 2012 SP 3 Hrubieszów 3,00
Skok w dal dziewcząt 

2007-2008

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła wynik
1 Serafin Lena 2008 SP 3 Hrubieszów 3,43
2 Woźniak Michalina 2008 SP 1 Hrubieszów 3,40
Sztafeta 4x100m dziewcząt 

2011 i młodsze

Lp. Skład Szkoła wynik
1 Rosińska Emilia, Nowosad Iga, Peczak Zuzia, Metyk Anna SP 1 Hrubieszów 1.11.61
2 Antoniuk Lena, Czupryńska Natalia, Świętoniewska Anna, Grzeszczuk Martyna SP 3 Hrubieszów 1.15.80
Sztafeta 4x100m dziewcząt 

2009-2010

Lp. Skład Szkoła wynik
1 Wojdak Wiktoria, Solarska Karolina, Olchowska Magdalena, Korol Magdalena SP 3 Hrubieszów 1.03.62
2 Kot Gabriuela, Koszłak Nikola, Zając Wiktoria, Duma Katarzyna SP 1 Hrubieszów 1.08.21
Sztafeta 4x100m dziewcząt 

2007-2008

Lp. Skład Szkoła wynik
1 Kruk Aleksandra, Caruk Sara, Jasińska Karolina, Iwan Wiktoria SP 1 Hrubieszów 1.04.23
2 Skwarek Milena, Misiak Weronika, serafin Lena, Oczyńska Emilia SP 3 Hrubieszów 1.05.33

Patronat nad imprezą sprawował Urząd Miasta Hrubieszów oraz rodzina zmarłej. Honorowy patronat nad imprezą objęła Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska.

­

(fot. lubiehrubie.pl)


Zobacz też:

Pamiętają! Zawody Pamięci Janiny Ewy Kitlińskiej

Pamiętają! Zawody Pamięci Janiny Ewy Kitlińskiej