24 kwietnia 2024

II Miejsce Prywaciarza w Zamościu

HrubieszówZamość

W dniu 07.02.2009 r. w Zamościu odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów „GRANEX CUP 2009”. W turnieju tym bardzo dobrze spisał się zespół Prywaciarza Hrubieszów, który został zaproszony przez Organizatorów – firmę „GRANEX”.

Skład drużyny Prywaciarz Hrubieszów:
Marek Pietrusiewicz, Wojciech Lecko, Kowalczuk, Witold Pyszniak, Marek Zając, Daniel Maciejewski, Kucy, Kwaśniewski, Jarosław Janicki, Marcin Kaniuga.

Prywaciarz – „MET – BUD” Zamość 5-3
Reprezentacja Polski Księży – Prywaciarz 3-3.

***

W grupie B najlepszym zespołem okazał się Prywaciarz, drugie miejsce przypadło Reprezentacji Księży i oba te zespoły awansowały do fazy pucharowej.

Grupę A wygrał zespół z Włodzimierza Wołyńskiego, natomiast drugie miejsce wywalczył zespół złożony z sędziów ZOZPN.

***

W półfinale Prywaciarz Hrubieszów pokonał drużynę sędziów ZOZPN 4-2 i awansował do finału, w którym przyszło im się zmierzyć ponownie z Reprezentacją Księży.

Mecz finałowy zakończył się zwycięstwem Księży 2-0 i to oni zostali triumfatorami turnieju. Warto również napisać, że Reprezentacja Polski Księży po tym turnieju wyruszyła do Portugalii na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.