II Mistrzostwa Polski w Piłce Błotnej Krasnobród 2012

Stowarzyszenie Polskiej Piłki Błotnej i Błotny Klub Sportowy Roztocze Krasnobród zapraszaja na II Mistrzostwa Polski w Piłce Błotnej Krasnobród 2012, które odbędą się w dniach 7-8 lipca 2012 r.

Reklamy

Zgłoś swoją drużynę i zdobądź tytuł Mistrza Polski!

W weekend 7-8 lipca 2012 r. w Krasnobrodzie odbędą się II Mistrzostwa Polski w Piłce Błotnej. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Polskiej Piłki Błotnej i Błotny Klub Sportowy Roztocze.

Reklamy

Celem mistrzostw jest przede wszystkim popularyzacja aktywnej formy spędzania czasu wolnego oraz gry w piłkę błotną.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w mistrzostwach. Inauguracja turnieju połączona z losowaniem grup odbędzie się 7 lipca o godz. 19:30 w Krasnobrodzkim Domu Kultury.

Poza sportową rywalizacją organizatorzy przewidzieli dla uczestników wycieczkę po Krasnobrodzie oraz „Players party”, czyli wieczorną imprezę dla uczestników turnieju, organizatorów, sponsorów i gości specjalnych.

Aktualności dotyczące zawodów są dostępne w serwisie pasjonatów piłki błotnej:
www.pilkablotna.futbolowo.pl

Zgłoszenia i informacje:
Tomasz Pakuła
pilkablotna@op.pl
tel. +48 517787627

 

BKS Roztocze i RESPECT na tak!

Futbol Przeciwko Rasizmowi w Europie (FARE) to sieć organizacji zajmujących się zwalczaniem rasizmu i dyskryminacji z 40 europejskich krajów. Program RESPECT Diversity – Football Unites jest wspierany przez UEFA. Z ramienia sieci FARE koordynuje go Stowarzyszenie „Nigdy więcej” (jego celem jest przeciwdziałanie problemom społecznym: rasizmowi, neofaszyzmowi, ksenofobii, nietolerancji). Stowarzyszenie Polskiej Piłki Błotnej przyłącza się do akcji organizowanych przez Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”.

W czasie II Mistrzostw Polski w Piłce Błotnej Krasnobród 2012 zawodnicy Błotnego Klubu Sportowego Roztocze Krasnobród – obrońcy trofeum, będą wspierali kampanię „Wykopmy Rasizm ze Stadionów” i wystąpią w koszulkach UEFA – UNITE AGAINST RACISM, a wszyscy zawodnicy uczestniczący w mistrzostwach w torbach reklamowych, które otrzymają w czasie ceremonii otwarcia, znajdą materiały promocyjne Stowarzyszenia „Nigdy więcej” oraz organizowanej przez Stowarzyszenie kampanii „Wykopmy rasizm ze stadionów” (wzorem krajów zachodnich Stowarzyszenie propaguje antyrasistowską postawę wśród kibiców i usuwa ze stadionów wszechobecną na nich do niedawna symbolikę faszystowską)  i projektu „Respect Diversity”, którego głównym celem jest świętowanie różnorodności i pokazanie, że piłka nożna jednoczy ludzi niezależnie od rasy, pochodzenia etnicznego, religii, narodowości, orientacji seksualnej, niepełnosprawności czy płci.