II Turniej piłki nożnej mężczyzn rozegrany

2 grudnia rozegrany został turniej piłki nożnej mężczyzn Stowarzyszenia „Dla Szkoły”.

Reklamy

 

W dniu 2 grudnia 2017 roku rozegrany został turniej Stowarzyszenia „Dla Szkoły” dofinansowany przez Gminę Miejską Hrubieszów w ramach projektu „VI cykl turniejów rekreacyjno – sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Hrubieszowa”. Zawody odbywały się na sali gimnastycznej ZS nr 3 im. T. Kościuszki w Hrubieszowie.

Do zawodów zgłosiło się 12 drużyn ale ostatecznie w zawodach uczestniczyło 11 drużyn , które rozlosowane zostały do czterech grup. Następnie gra toczyła się już systemem pucharowym: pierwsze drużyny z grup grały o miejsca 1 – 4, drugie drużyny grały o miejsca 4- 8 a pozostałe drużyny systemem pucharowym o miejsca 9-11.

Po rozegraniu wszystkich spotkań ukształtowała się następująca klasyfikacja:

 

1 miejsce

EKSPERYMENT
Łukasz Bil
Bartek Dynkiewicz
Piotr Lisiczyński
Krzysztof Garbacz
Tomasz Smoła
Paweł Stepaniuk
Sebastian Bida
Arkadiusz Zawadzki

 

2 miejsce

ULTIMATE TEAM:
Hubert Dziadosz
Mikołaj Romański
Paweł Ślusarz
Bartłomiej Przyczyna
Mikołaj Hawro
Szymon Małyszek
Łukasz Klamer

 

3 miejsce

KRÓLEWSCY
Maciej Warenica
Mateusz Oleszczuk
Arek Sass
Wiktor Kociach
Damian Galek
Błażej Błaziak
Maciej Gogół

 

4 miejsce

KUTARATE
Michał Kujawski
Bartłomiej Gajewski
Wojtek Gajewski
Tomek Zubko
Damian Gac
Bartosz Tomasz Gontarz
Miłosz Wroński
Kamil Bańka
Kamil Tytuła
Pusz Jerzy

 

5 miejsce

FORTUNA MOJSŁAWICE
Janek Gura
Szymon Gura
Adrian Kwieciński
Przemek Będziński
Kamil Warszawa
Dawid Steciuk – Król Strzelców (5 bramek)

 

6 miejsce

DREWNIAKI
Michał Brodziak
Mateusz Brodziak
Krzysztof Oksętiuk
Kacper Drewniak
Adrian Musiał
Szymon Kamiński
Kamil Wypchła

 

7 miejsce

CHUDE BYKI
Jakub Mazur
Kacper Rodziewicz
Krzysztof Szczęk
Szymon Kopera
Grzegorz Skrzyński
Tomasz Lebiedowicz
Michał Bilik

 

8 miejsce

BLACK TEAM
Damian Wołoszyn
Stefan Staszewski
Kamil Łappo
Adam Stachyra
Norbert Buliński
Łukasz Stankiewicz

 

9 miejsce

KOMANDOSI
Kacper Pacaj
Bartłomiej Biczak
Kamil Matysiak
Maciej Matysiak
Kacper Matysiak

 

10 miejsce

KOLEJORZ
Cyprian Wojczuk
Daniel Tracz
Krystian Boruta
Damian Boruta
Krystian Ożarowski
Dawid Stecko
Łukasz Wolanin

 

11 miejsce

MŁODE WILKI
Marcin Gąsior
Mateusz Łomański
Patryk Krawczyk
Damian Kucharczuk
Jakub Baran
Daniel Dorman
Jakub Dyjak
Czerwieniec Patryk

Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary, wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. Trzech najlepszych zawodników turnieju również otrzymało dyplomy.