III Halowy Turniej Piłki Nożnej rozegrany. Zwyciężył Dream Team

W niedzielę 1 grudnia 2013 rozegrany został II Turniej piłki nożnej z cyklu turniejów rekreacyjno – sportowych dla dzieci młodzieży i dorosłych, zorganizowany tradycyjnie przez Stowarzyszenie „Dla Szkoły”.

Reklamy

Do zawodów przystąpiło 9 drużyn, w tym jedna poza konkursem. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach zgodnie z zasadą „każdy z każdym”. Następnie, czwarte zespoły z grup zespoły zagrały o miejsce 7, trzecie o miejsce 5, drugie zespoły o miejsce 3 i zwycięzcy grup zagrały mecz o pierwsze miejsce.

 

W grupie pierwszej grały zespoły zajmując następujące miejsca:

1. Dream Team

2. FC MIAMI

3. Prawilna Ekipa – Gimnazjum Staszic

4. CHKS Huczwa.

 

W grupie drugiej klasyfikacja była następująca:

1. Hrubieszowskie Orły

2. Łabałbał

3. „My tu tylko pokopać ”

4. Szalona ruda

 

W spotkaniu o 7 miejsce wygrał zespół CHKS Huczwa.

 

8 miejsce: Szalona ruda

Marcin Krawczuk – 2 bramki

Przemek Łubkowski

Michał Dołowy – 2 bramki

Łukasz Lipniewski – 2 bramki

Łukasz Zięliński

Rafał Czerniachowski

Adrian Germański

 

7 miejsce: CHKS Huczwa

Maxim Imperato

Andrzej Koronowicz – 5 bramek

Jakub Borek – 1 bramka

Kacper Obszański

Kamil Frankiewicz

Mateusz Suś

Kamil Sacharczuk – 1 bramka

 

W meczu o miejsce 5 wygrał zespół „My tu tylko pokopać”.

 

6 miejsce Prawilna Ekipa – Gimnazjum Staszic

Smoła Tomasz – 4 bramki

Sędłak Bartosz

Łukiewicz Konrad

Kamiński Szymon

Hossin Damian – 4 bramki

Grossman Michał

Mazurek Piotr

 

5 miejsce: „My tu tylko pokopać ”

Adrian Kwieciński – 1 bramka

Damian Kucharczuk

Dawid Serafin- 3 bramki

Damian Bieniak – 4 bramki

Michał Sikora – 1 bramka

 

Trzecie miejsce przypadło zespołowi Łabałbar, który najpierw strzelił wyrównującą bramkę w ostatniej sekundzie. a następnie pokonał FC Miami w rzutach karnych.

 

4 miejsce: FC MIAMI

Zdzienicki Albert – 2 bramki

Greniuk Bartłomiej 6 bramek

Waś Łukasz – 2 bramki

Garbacz Krzysztof – 3 bramki

Zdzienicki Ernest

 

3 miejsce: Łabałbał

Krzysztof Wojewoda

Przemysław Kasztelan – 1 bramka

Bartłomiej Chmielewski – 1 bramka

Kacper Kazan – 2 bramki

Maciej Więch

Kamil Warecki – 2 bramki

 

W meczu na szczycie Dream Team rozgromił zespół Hrubieszowskich Orłów.


2 miejsce: Hrubieszowskie Orły

Szymon Małyszek – 3 bramki

Hubert Majewski 1 bramka

Cezary Pietraszek – 2 bramki

Igor Niemczyk

Marcin Stepaniuk – 7 bramek

Paweł Stepaniuk

 

1 miejsce: Dream Team

Dawid Stankiewicz – najlepszy bramkarz turnieju

Podolak Damian – 1 bramka

Poterucha Aleksander –4 bramki

Patryk Nieradko – król strzelców 18 bramek

Mariusz Podgórski – najlepszy piłkarz turnieju.

 

W ramach rozgrywek, ale bez udziału w klasyfikacji, wystartowała drużyna Raiders w składzie:

Grzegorz Szczepaniak

Krzysztof Lachowicz

Pachla Konrad

Mateusz Wysocki

Krzysztof Barszcz

Marcin Nowak

Paweł Bakalarczuk

Paweł Jarmoluk

Bednarek Paweł.

 

Pierwsze dwa zespoły otrzymały nagrody w postaci piłek, wszystkie zespoły otrzymały dyplomy. Mecze sędziowali: Marcin Nowak, Marcin Stepaniuk, Bartłomiej Greniuk i Krzysztof Brudnowski.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Hrubieszów.

 

Organizator:

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży

Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie

„Dla Szkoły”