29 maja 2024

III Memoriał Andrzeja Greszety – Euro Bug 2021 – ZDJĘCIA

11 września, w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się XVI Międzynarodowy Turniej w Podnoszeniu Ciężarów Euro-Bug – III Memoriał im. Andrzeja Greszety – wybitnego zawodnika i trenera Unii Hrubieszów.

W sobotę -11 września 2021 roku, w hali HOSiR, po raz XVI odbył się Międzynarodowy Turniej w podnoszeniu ciężarów Euro Bug. Rozegrano także III Memoriał Andrzeja Greszety, wybitnego zawodnika i trenera hrubieszowskiej Unii.

W zawodach wystartowało 24 zawodniczek i 45 zawodników z 9 klubów Lubelszczyzny.

Osiągnięto szereg bardzo dobrych wyników. W klasyfikacji sinclaira, wśród kobiet najlepszą zawodniczką okazała się Diana Flak, a na drugim miejscu uplasowała się Klaudia Witkowska – obie z MKS Unia Hrubieszów. Wśród chłopców do lat 15 najlepszym zawodnikiem okazał się Ryszard Poznański – także zawodnik hrubieszowskiego klubu. Drużynowo, Unia na II pozycji, za drużyną Olimpijczyka Łuków, na trzeciej pozycji uplasowała się Wisła Puławy.

Organizatorem zawodów był Miejski Klub Sportowy Unia Hrubieszów – Autonomiczna Sekcja Podnoszenia Ciężarów. Odbyły się one pod patronatem Burmistrza Miasta Hrubieszowa i Starosty Powiatu Hrubieszowskiego.

­

(fot. lubiehrubie.pl)


Zobacz też:

By pomóc małemu Karolkowi – siatkarski turniej charytatywny w Czerniczynie

By pomóc małemu Karolkowi – siatkarski turniej charytatywny w Czerniczynie


LubieHrubie na Instagramie