III turniej Grand Prix w tenisie stołowym

W III tenisowym Grand Prix udział wzięło 47 zawodników, rozegrano 154 mecze indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marek Jarzyński, który po dramatycznym pojedynku finałowym pokonał wynikiem 3:2 w setach Andrzeja Pachlę.

Reklamy

b>III GRAND PRIX HRUBIESZOWA
W TENISIE STOŁOWYM

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie byli organizatorami trzeciego turnieju z cyklu Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się 16 stycznia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie (rozgrywane na 10 stołach).

W III Grand Prix o Puchar RKTRANS udział wzięło 47 zawodników, rozegrano 154 mecze indywidualne. Turniej rozgrywany był w formule open. Rywalizacja toczyła się o miano najlepszego tenisisty turnieju oraz o puchar i nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Międzynarodowe Przewozy „RKTRANS”.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marek Jarzyński, który po dramatycznym pojedynku finałowym pokonał wynikiem 3:2 w setach Andrzeja Pachlę. Trzecie miejsce wywalczył Piotr Czarnecki .

Miejsca pozostałych zawodników w komunikacie poniżej.

Ponadto nagrody rzeczowe otrzymali: najlepsza zawodniczka turnieju, którą okazała się Aldona Nosek oraz najmłodszy zawodnik turnieju – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie Paweł Szeląg.

Market Kaufland ufundował napoje i słodycze, które pozwoliły na chwile regeneracji sił i stworzyły kameralny nastrój turnieju.

Organizatorzy dziękują sponsorom III Grand Prix Hrubieszowa, tj.: firmie Międzynarodowe Przewozy „RKTRANS” i Marketowi Kaufland za pomoc w popularyzacji tenisa stołowego w naszym mieście i zachęcenie do sportowego spędzania niedzielnego dnia.

Kolejne IV Grand Prix Hrubieszowa jest planowane za miesiąc, prawdopodobnie 13 lutego (termin zostanie podany na stronie internetowej patrona medialnego pod adresem www.lubiehrubie.pl).

W imieniu organizatorów
Krawczuk Zbigniew

KOMUNIKAT
III GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM
„O PUCHAR RK-TRANS”

Dn.16.01.2011 r.

1. Jarzyński Marek
2. Pachla Andrzej
3. Czarnecki Piotr
4. Bednarz Patryk
5. Polikowski Adrian
6. Słupski Tomasz
7. Drop Adam
8. Nosek Marcin
9. Dąbrowski Damian
10. Karpiuk Kamil
11. Turek Adrian
12. Mazurek Dariusz
13. Dąbrowski Kamil
14. Dyrda Krystian
15. Kowalczuk Patryk
16. Łubkowski Zbigniew
17. Kowalczuk Łukasz
18. Skrzyński Bartłomiej
19. Flis Artur
20. Kropop Dawid
21. Milewicz Maciej
22. Wyskiel Patryk
23. Krawczuk Zbigniew
24. Słupski Kamil
25. Esing Ernest
26. Sokołowski Grzegorz
27. Jaworski Jacek
28. Bieńko Marek
29. Nosek Aldona
30. Goch Dominik
31. Wawer Krzysztof
32. Kutera Szymon
33. Kluczyk Paweł
34. Śliwiński Mieczysław
35. Krauz Justyna
36. Malowany Maciej
37. Mazurek Paweł
38. Oliwiak Beata
39. Jasina Paula
40. Miazga Łukasz
41. Jaskorski Karol
42. Orzechowski
43. Matysiak Wioleta
44. Żaroffe Michał
45. Mazurek Tomasz
46. Szeląg Paweł
47. Buchajczuk Paweł

Komunikat opracował:
Krawczuk Zbigniew

RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM
SEZON 2010 – 2011

RANKING – plik do pobrania »

L.p NAZWISKO IMIE I II MW III IV V FINAŁ RAZEM

1 PACHLA ANDRZEJ 65 90 46 90 291
2 CZARNECKI PIOTR 43 80 80 80 283
3 POLIKOWSKI ADRIAN 100 65 46 65 276
4 SŁUPSKI TOMASZ 80 100 – 60 240
5 DROP ADAM 55 45 70 55 225
6 KARPIUK KAMIL 70 50 46 46 212
7 JARZYŃSKI MAREK – – 100 100 200
8 BEDNARZ PATRYK 39 – 90 70 199
9 DĄBROWSKI DAMIAN 48 39 62,5 48 197,5
10 KOWALCZUK PATRYK 42 60 52,5 40 194,5
11 SŁUPSKI KAMIL 50 70 41,5 31 192,5
12 TUREK ADRIAN 46 46 35,5 45 172,5
13 ESING ERNEST 41 48 52,5 30 171,5
14 DĄBROWSKI KAMIL 28 35 41,5 42 142,5
15 KOWALCZUK ŁUKASZ 38 42 23 38 141
16 KROPOP DAWID 36,5 44 23 35 138,5
17 CISŁO MARIAN 90 – 46 – 136
18 FLIS ARTUR 22 31 35,5 36 124,5
19 DYRDA KRYSTIAN 45 – 35,5 41 121,5
20 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW – 38 41,5 39 118,5
21 SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ – 43 35,5 37 115,5
22 GOCH DOMINIK – 40 23 25 88
23 KRAWCZUK ZBIGNIEW 32,5 – 16 32 80,5
24 MAZUREK PAWEŁ – 28 23 16 77
25 MILEWICZ MACIEJ – 41 – 34 75
26 NOSEK ALDONA 26 21 – 26 73
27 PRZEPIÓRKA KRZYSZTOF 36,5 – 35,5 – 72
28 KLUCZYK PAWEŁ 13 – 35,5 22 70,5
29 GAŁKA CEZARY 34,5 32 – – 66,5
30 SOKOŁOWSKI GRZEGORZ – 37 – 29 66
31 WAWRZASZEK ADRIAN 34,5 – 16 – 66,5
32 ŁOPOCKI MICHAŁ 31 34 – – 65
33 KURZAWA MARIAN – – 62,5 – 62,5
34 ORZECHOWSKI MAREK 25 – 23 13 61
35 MARGOL SYLWESTER 60 – – – 60
36 LISICZYŃSKI PIOTR – 22 35,5 – 57,5
37 BANASZEK IGOR 23 33 – – 56
38 ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW 18,5 – 16 21 55,5
39 KRUPIŃSKI ADAM – 55 – – 55
40 NOSEK MARCIN 50 50
41 BIEŃKO MAREK 20 – – 27 47
42 WYSKIEL PATRYK 2,5 25 16 33 46,5
43 CIESIELCZUK MIROSŁAW – 30 16 – 46
44 MALON MARIUSZ 6 23 16 – 45
45 BIEŃKO PIOTR 44 – – – 44
46 OLIWIAK BEATA 1 26 – 17 44
47 MAZUREK DARIUSZ 43 43
48 ZAPORA MICHAŁ 14 29 – – 43
49 MALOWANY KRYSTIAN – – 41,5 41,5
50 MOŁODKIEWICZ DANIEL 40 – – – 40
51 KUTERA SZYMON – – 16 23 39
52 SKOTNICKI MATEUSZ 16,5 20 – – 36,5
53 SENDECKI ROBERT – 36 – – 36
54 MIELNICZUK JAROSŁAW – – 35,5 – 35,5
55 JAWORSKI JACEK 7 – – 28 35
56 JASINA PAULA – 17 – 16 33
57 STRONKOWSKI ARKADIUSZ 32,5 – – – 32,5
58 DRUZIC ANNA 30 – – – 30
59 POPŁAWSKI SZYMON 29 – – – 29
60 KLAIN PIOTR – 27 – – 27
61 POCHYLCZUK ANDRZEJ 27 – – – 27
62 WAWER KRZYSZTOF 24 24
63 BUCHAJCZUK PAWEŁ – 16 – 8 24
64 DUDEK PRZEMYSLAW – 24 – – 24
65 POPŁAWSKI KACPER 24 – – – 24
66 SUŚ PRZEMYSŁAW – – 23 – 23
67 GORAJEK MICHAŁ – – 23 – 23
68 PAŃKO KAJETAN – – 23 – 23
69 SKAWIŃSKI DANIEL 21 – – – 21
70 KRAUZ JUSTYNA 20 20
71 MALOWANY MACIEJ 19 19
72 SUMERA DANIEL – 19 – – 19
73 LEMIŃSKA PAULINA 18,5 – – – 18,5
74 CIESIELCZUK WIKTORIA – 18 – – 18
75 OLESZCZUK ANGELIKA 16,5 – – – 16,5
76 GAŁKA RAFAŁ – – 16 – 16
77 BŁAZIK DANIEL – – 16 – 16
78 ŁYKO MACIEJ – – 16 – 16
79 KOWALCZUK JAROSŁAW – – 16 – 16
80 KUSZTYKIEWICZ KONRAD – – 16 – 16
81 JUREK IRENA 15 – – – 15
82 MIAZGA ŁUKASZ 15 15
83 JASKORSKI KAROL 14 14
84 NOWICKI MARCIN 12 – – – 12
85 MATYSIAK WIOLETA 12 12
86 ŻAROFFE MICHAŁ 11 11
87 MAZUREK TOMASZ 10 10
88 BRONICKA KINGA 9,5 – – – 9,5
89 RÓŻNIATOWSKI PIOTR 9,5 – – 9,5
90 SZEWEŃKO CEZARY 9,5 – – – 9,5
91 TALAROWSKI MAREK 9,5 – – – 9,5
92 SZELĄG PAWEŁ 9 9
93 TALAROWSKA MONIKA 5 – – – 5
94 BANASZEK ANDRZEJ 4 – – – 4
95 MICHOWICZ KAROL 2,5 – – – 2,5
96 ZIELIŃSKA JUSTYNA 1 – – – 1
97 OŻGO MICHAŁ 1 – – – 1
98 POGWIZD KONRAD 1 – – – 1
99 FLAKS ADRIAN 1 – – – 1
100 ZAJĄC PAWEŁ 1 – – – 1