III Turniej „Orlika” o Puchar Premiera Donalda Tuska

10 września na Orliku przy Trójce odbył się III Turniej „Orlika” o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

Reklamy

W zawodach wystartowały trzy drużyny dziewcząt i cztery chłopców z Zespołów Szkół Miejskich nr 1, 2 i 3.

 

Komunikat III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska CHŁOPCÓW

w kategorii wiekowej 12-13 lat

 

Kolejność meczy i poszczególne wyniki 

ZSM nr 1 Hrubieszów      –     ZSM nr 3 Hrubieszów I       1:6

ZSM nr 3 Hrubieszów II  –     ZSM nr 2 Hrubieszów          1:2

ZSM nr 1 Hrubieszów      –    ZSM nr 2 Hrubieszów          3:1

ZSM nr 3 Hrubieszów I   –     ZSM nr 3 Hrubieszów II    11:0

ZSM nr 1 Hrubieszów     –     ZSM nr 3 Hrubieszów II      4:1

ZSM nr 2 Hrubieszów     –     ZSM nr 3 Hrubieszów I       0:6

 

Klasyfikacja końcowa

  1. ZSM nr 3 Hrubieszów I   9 pkt 23:1
  2. ZSM nr 1 Hrubieszów      6 pkt 8:8
  3. ZSM nr 2 Hrubieszów      3 pkt 3:10
  4. ZSM nr 3 Hrubieszów II  0 pkt 2:17   

 

ZSM nr 3 Hrubieszów I reprezentowali:

Warecki Kamil

Smerdel Bartosz

Kasztelan Przemysław

Frankiewicz Kamil

Massimo Imparato

Chachler Hubert

Chachler Bartłomiej

Dorman Daniel

Gąsior Marcin

Mazurek Patryk

 

ZSM nr 1 Hrubieszów reprezentowali:

Natucki Kamil

Pakuła Patryk

Borusiewicz Mateusz

Zybura Cezary

Tarnowski Mateusz

Krawczuk Kacper

Jaskorski Karol

Usowski Michał

Czajka Andrzej

Sadowski Damian

 

ZSM nr 2 Hrubieszów reprezentowali:

Kasprzak Hubert

Gieleta Konrad

Wrona Hubert

Chimieniec Dawid

Pochylczuk Marcin

Łuszczyk Jakub

Mil Sebastian

Caboń Krystian

Borsukiewicz Kamil

 

ZSM nr 3 Hrubieszów II reprezentowali:

Warenica Kamil

Klepczuk Jakub

Orzechowski Miłosz

Wal Oskar

Gardyński Albert

Surma Dawid

Szczepański Paweł

Kopera Szymon

Czarnecki Szymon

Romański Michał

Kraszkiewicz Przemysław

 

Komunikat III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska DZIEWCZĄT

w kategorii wiekowej 12-13 lat

 

Kolejność meczy i poszczególne wyniki:

ZSM nr 3 Hrubieszów II   –   ZSM nr 2 Hrubieszów       0:1

ZSM nr 3 Hrubieszów I    –   ZSM nr 2 Hrubieszów       0:0

ZSM nr 3 Hrubieszów I    –   ZSM nr 3 Hrubieszów II   0:0

 

Klasyfikacja końcowa

  1. ZSM nr 2 Hrubieszów     4 pkt 1:0
  2. ZSM nr 3 Hrubieszów I   1 pkt 0:0 
  3. ZSM nr 3 Hrubieszów II  0 pkt 0:1

 

ZSM nr 2 reprezentowały:

Kudyk Julia

Wójcik Dorota

Ciesielczuk Aleksandra

Kupiec Aleksandra

Domańska Aleksandra

Radzis Dominika

Gorajek Julia

Barańczuk Karolina

Smyk Dominika

Nazar Paulina

 

ZSM nr 3 I reprezentowały:

Szeląg Monika

Słoniec Jadwiga

Siejko Izabela

Butryń Natalia

Śmiszek Daria

Niemczyk Karolina

Chmielewska Małgorzata

Lebiedowicz Agnieszka

Nowosad Justyna

Panasiewicz Karolina

 

ZSM nr 3 II reprezentowały:

Pyc Joanna

Łyko Zofia

Josse Anna

Jóźwiak Diana

Świstowska Michalina

Trześniowska Aleksandra

Koronowicz Magda

Pietrosiuk Iga

Bełz Aleksandra

 

Do kolejnego etapu (ćwierćfinał wojewódzki) awansowały drużyny, które zajęły 1 miejsca. Wszyscy zawodnicy biorący udział w Turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki. Wszystkie zespoły grające w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy.

 

Turniej przygotował, przeprowadził i sporządził komunikat z zawodów Tomasz Lenard.