III Turniej „Orlika” o Puchar Premiera w kategorii wiekowej 10-11 lat

III Turniej „Orlika” o Puchar Premiera w kategorii wiekowej 10-11 lat odbył się 14 września na boisku hrubieszowskiej Trójki. Rywalizowały ze sobą po cztery drużyny dziewcząt i chłopców.

Reklamy

Komunikat III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska CHŁOPCÓW w kategorii wiekowej 10-11 lat

 

Poszczególne wyniki:

ZSM nr 1 Hrubieszów      –     ZSM nr 3 Hrubieszów I       1:3

ZSM nr 3 Hrubieszów II  –     ZSM nr 2 Hrubieszów          6:0

ZSM nr 1 Hrubieszów      –    ZSM nr 2 Hrubieszów          7:0

ZSM nr 3 Hrubieszów I   –     ZSM nr 3 Hrubieszów II      2:0

ZSM nr 1 Hrubieszów     –     ZSM nr 3 Hrubieszów II      2:1

ZSM nr 2 Hrubieszów     –     ZSM nr 3 Hrubieszów I       0:8

 

Klasyfikacja końcowa

1. ZSM nr 3 Hrubieszów I    9 pkt  13:1

2. ZSM nr 1 Hrubieszów       6 pkt 10:4

3. ZSM nr 3 Hrubieszów II    3 pkt 7:4

4. ZSM nr 2 Hrubieszów       0 pkt 0:21   

 

ZSM nr 3 Hrubieszów I reprezentowali:

Blicharz Michał

Pietrusiewicz Filip

Wanarski Kacper

Torbicz Damian

Mierzwa Maciej

Rodziewicz Kacper

Kowalski Kordian

Szymański Jakub

Skwarek Gracjan

Zając Miłosz

 

ZSM nr 1 Hrubieszów reprezentowali:

Paluch Dawid

Dziedzic Bartłomiej

Skiba Łukasz

Dragan Mikołaj

Wyżyn Maciej

Chorzępa Damian

Stronkowski Konrad

Daciuk Dominik

Duda Andrzej

Słotwiński Mateusz

 

ZSM nr 3 Hrubieszów II reprezentowali:

Capiuk Paweł

Fila Arkadiusz

Paradowski Michał

Kaspruk Kacper

Ożóg Michał

Księżyk Mikołaj

Mazur Piotr

Krasuski Remek

Kowalski Adam

 

ZSM nr 2 Hrubieszów reprezentowali:

Zając Szymon

Magierka Kacper

Wasyluk Piotr

Pawłowicz Rafał

Tudryn Michał

Palatinus Michał

Dziewiczkiewicz Jakub

Dach Patryk

 

 

Komunikat III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska DZIEWCZĄT w kategorii wiekowej 10-11 lat

 

Poszczególne wyniki:

ZSM nr 1 Hrubieszów      –     ZSM nr 3 Hrubieszów I       0:2

ZSM nr 3 Hrubieszów II  –     ZSM nr 2 Hrubieszów         4:0

ZSM nr 1 Hrubieszów      –    ZSM nr 2 Hrubieszów          2:0

ZSM nr 3 Hrubieszów I   –     ZSM nr 3 Hrubieszów II      4:0

ZSM nr 1 Hrubieszów     –     ZSM nr 3 Hrubieszów II      2:2

ZSM nr 2 Hrubieszów     –     ZSM nr 3 Hrubieszów I       0:6

 

Klasyfikacja końcowa

1. ZSM nr 3 Hrubieszów I   9 pkt 12:0

2. ZSM nr 3 Hrubieszów II  4 pkt 6:6

3. ZSM nr 1 Hrubieszów      4 pkt 4:4

4. ZSM nr 2 Hrubieszów      0 pkt 0:12

 

ZSM nr 3 I reprezentowały:

Szlonzak Justyna

Krotkiewicz Karina

Bachusz Marta

Różańska Martyna

Wesołek Ola

Kędziera Ola

Chrząstek Magdalena

Kaczmarska Paulina

 

ZSM nr 3 II reprezentowały:

Bednarczuk Natalia

Bojarczuk Natalia

Dzirba Ola

Grzyb Weronika

Saczuk Masza

Ślązak Ola

Śmietanka Olga

Wiśniewska Julia

Kraszkiewicz Wiktoria

Gidzińska Joanna

 

ZSM nr 1 reprezentowały:

Czop Magda

Niewiadomska Oliwia

Błaszczak Aleksandra

Flaks Dominika

Kiełbowicz Maja

Kudyk Elżbieta

Pawlos Iga

Szymańska Julia

Maciejewska Iga

 

ZSM nr 2 reprezentowały:

Ciesielczuk Amelia

Ciesielczuk Karolina

Majewska Julia

Wrona Kasia

Koszuta Patrycja

Pawelec Natalia

Kwiatkowska Kaja

Chomik Klaudia

 

Do kolejnego etapu (ćwierćfinał Wojewódzki) awansowały drużyny które zajęły 1 miejsca. Wszyscy zawodnicy biorący udział w Turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki. Wszystkie zespoły grające w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy.

 

Turniej przygotował, przeprowadził i sporządził komunikat z zawodów Tomasz Lenard