Indywidualna Gimnazjada i Licealiada SZS w tenisie stołowym

22 października w hali sportowej Staszica odbyły się turnieje powiatowej indywidualnej Gimnazjady i Licealiady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w tenisie stołowym.

Reklamy

 

 

Wyniki:

 

POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁWYM

HRUBIESZÓW dn.22.10.2014 r.

 
           

DZIEWCZĘTA

   

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

   

1

Wójtowicz Katarzyna

Gim.Werbkowice

Sadowski Bartłomiej

   

2

Wawrzosek Julia

ZS 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

   

3

Omelczuk Natalia

ZS 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

   

4

Gierlasińska Aleksandra

ZS 2 Hrubieszów

Lewandowski Dawid

   

5

Chodorowska Patrycja

Gim.Werbkowice

Sadowski Bartłomiej

   

6

Łopocka Kamila

ZS 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

   

7-8

Małecka Aleksandra

ZS 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

   

7-8

Bachusz Marta

ZS 2 Hrubieszów

Lewandowski Dawid

   

9-12

Golec Izabela

Gim.Werbkowice

Sadowski Bartłomiej

   

9-12

Łukasiuk Agnieszka

Gim.Werbkowice

Sadowski Bartłomiej

   

9-12

Drożdżak Marika

Gim.Werbkowice

Sadowski Bartłomiej

   

9-12

Szopinska Kamila

ZS Kryłów

Kłoda Agnieszka

   

13

Mirosław Julia

ZS 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

   

 

CHŁOPCY

1

Gałan Łukasz

Gim Werbkowice

Sadowski Bartłomiej

2

Horniak Krzysztof

ZS 2 Hrubieszów

Lewandowski Dawid

3

Jaskorski Karol

ZS 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

4

Masicz Paweł

Gim Werbkowice

Sadowski Bartłomiej

5

Greszeta Igor

ZS 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

6

Capiuk Paweł

ZS 2 Hrubieszów

Lewandowski Dawid

7-8

Gardyński Emilian

ZS 3 Hrubieszów

Stajszczyk Dominik

7-8

Pietrusiewicz Kacper

ZS 2 Hrubieszów

Lewandowski Dawid

9-12

Drożdżak Adriań

Gim Werbkowice

Sadowski Bartłomiej

9-12

Skrzyński Grzegorz

ZS 3 Hrubieszów

Stajszczyk Dominik

9-12

Goluch Kacper

ZS 3 Hrubieszów

Stajszczyk Dominik

9-12

Wesołowski Maciej

ZS 2 Hrubieszów

Lewandowski Dawid

13-16

Greniuk Adrian

Gim.Uchanie

Jarocha Wojciech

13-16

Ostasz Bartłomiej

Gim Werbkowice

Sadowski Bartłomiej

13-16

Stronkowski Konrad

ZS 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

13-16

Daciuk Dominik

ZS 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

17-24

Bodziacki Sebastian

Gim.Uchanie

Jarocha Wojciech

17-24

Drewniak Kacper

Gim Werbkowice

Sadowski Bartłomiej

17-24

Boruta Kamil

ZS Kryłów

Kłoda Agnieszka

17-24

Wandiuk Szymon

ZS Kryłów

Kłoda Agnieszka

17-24

Kopera Szymon

ZS 3 Hrubieszów

Stajszczyk Dominik

17-24

Boraca Kamil

ZS 3 Hrubieszów

Stajszczyk Dominik

17-24

Menduś Maciej

ZS 2 Hrubieszów

Lewandowski Dawid

17-24

Kraczkowski Krzysztof

ZS 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

 

 

POWIATOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁWYM

HRUBIESZÓW dn.22.10.2014 r.

 

DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1

Wiatrzyk Katarzyna

ZS 3 Hrubieszów

Marcin Nowak

2

Bronicka Kinga

ZS 3 Hrubieszów

Marcin Nowak

3

Jasina Paula

ZS 2 Hrubieszów

Krawczuk Zbigniew

4

KuteraMadalena

ZS 2 Hrubieszów

Krawczuk Zbigniew

5

Barczuk Patrycja

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

6

Jaskowiak Klaudia

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

7-8

Muszalska Anna

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

7-8

Dynkiewicz Karolina

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

9-12

Powroźnik Iwona

ZS 4 Hrubieszów

Padkowski Paweł

9-12

Zachaj Katarzyna

ZS 4 Hrubieszów

Padkowski Paweł

9-12

Śnieg Małgorzata

ZS 3 Hrubieszów

Marcin Nowak

9-12

Oleszczuk Wioletta

ZS 3 Hrubieszów

Marcin Nowak

13-14

Obidzińska Izabela

ZS 4 Hrubieszów

Padkowski Paweł

13-14

Dąbrowska Natalia

ZS 4 Hrubieszów

Padkowski Paweł

 

CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1

Esing Ernest

ZS 2 Hrubieszów

Krawczuk Zbigniew

2

Kutera Szymon

ZS 2 Hrubieszów

Krawczuk Zbigniew

3

Niedźwiedź Bartłomiej

ZS 3 Hrubieszów

Marcin Nowak

4

Kropop Dawid

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

5

Wyskiel Patryk

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

6

Polak Łukasz

ZS 3 Hrubieszów

Marcin Nowak

7-8

Goch Dominik

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

7-8

Skwarek Paweł

ZS 4 Hrubieszów

Padkowski Paweł

9-12

Kluczek Paweł

ZS 2 Hrubieszów

Krawczuk Zbigniew

9-12

Bieńko Marek

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

9-12

Margol Sylwester

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

9-12

Małyszek Szymon

ZS 3 Hrubieszów

Marcin Nowak

13-5

Pawelec Albert

ZS 3 Hrubieszów

Marcin Nowak

13-15

Plicner Grzegorz

ZS 4 Hrubieszów

Padkowski Paweł

13-15

Turek Kamil

ZS 4 Hrubieszów

Padkowski Paweł

16-17

Palonek Patryk

ZS 3 Hrubieszów

Marcin Nowak

16-17

Klamer Łukasz

ZS 4 Hrubieszów

Padkowski Paweł

 

 

 

 

Organizator: Powiatowy  Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie

Sędzia główny:Zbigniew Krawczuk