IV kolejka HLK

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

8 marca, w dzień kobiet (z tej racji składam w imieniu organizatorów ligi najlepsze życzenia wszystkim czytającym to przedstawicielkom płci żeńskiej 😉 ) odbyła się 4 kolejka Hrubieszowskiej Ligi Koszykówki.

***

Wyniki:

Nauczyciele vs ZS nr 3 „Kościuszko”, 39 : 14
Dzikie Stonki vs Three Crew, 13 : 63
Chrząszcze vs SPRT, 26 : 29
ZS nr 1 vs Gimnazjum „Staszic”, 50 : 25

***

TABELA
1. SPRT 8 pkt.
2. ZS nr 1 7
3. Chrząszcze 6
3. Nauczyciele 6
4. Żywiec Team 5
4. Three Crew 5
5. Dzikie Stonki 4
6. ZS nr 3 „Kościuszko” 3
6. Gimnazjum „Staszic” 3

***

Po raz kolejny pierwszy mecz wieczoru rozegrali „Nauczyciele”, tym razem pokonując chłopaków z „Kościuszki” 39 : 14.

Kilka minut później oczom kibiców ukazały się dobrze znane już „Dzikie Stonki” oraz gimnazjaliści z „Three Crew”. Chłopaki ze „Stonek” wielkiego show tym razem nie zrobili, w samym meczu ulegli przeciwnikowi aż 63 : 13, lecz pokazali walkę do ostatniego gwizdka, za co należą im sie brawa.

Całkiem sporą dawkę emocji przyniósł mecz chłopaków z „Chrząszczy” i „SPRT”, którzy na co dzień grają ze sobą w składzie ZS nr 2. Walka była niezywkle wyrównana i zwycięstwo mogło przechylić się w każdej chwili na jedną ze stron. Ostatecznie o wygranej „SPRT” 29 : 26 zadecydowała fenomenalna akcja Maćka Telickiego, który mając 0.9 s zdołał oddać celny rzut, w dodatku za 3 pkt. (Jeżeli ktoś to nagrywał, prosimy o kontakt).

Meczem kończącym 4 kolejkę HLK było starcie drużyn „ZS nr 1” i Gimnazjum „Staszic”. Licealiści z „Mechanicznej” bez większych problemów ograli młodszych kolegów 50 : 25.

Jak co tydzień, tak i tym razem zorganizowaliśmy konkursy z nagrodami. Czapkę otrzymała Magda Cybula, a koszulkę Bartosz Kasperski. Gra Football Manager 2009 (nagroda za wytypowanie wyniku meczu) w dalszym ciągu znajduje się w naszych rękach. Oprócz niej, na kibiców czekają inne gadżety, zachęcamy więc do udziału w konkursach.

~ markos06

***

Dzikie Stonki Show

Przedstawiamy państwu krótki filmik promujący drużynę Dzikich Stonek i ich ciekawe pomysły. Zapraszamy wszystkich do zabawy i inne drużyny do urozmaicania naszej ligi. Film dostępny jest w dziale Video.

Wszystkie materiały potrzebne do realizacji filmu zostały dostarczone przez „Dzikie Stonki”. Montaż: BTXstudio.

SPRAWDŹ TO!

~ pinktelik

_________________________________________

Więcej szczegółów na www.hlk.com.pl >>

zobacz zdjęcia z IV kolejki HLK >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009