IV Turniej Tenisa Stołowego Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Alojzowie

21 października odbył się IV Turniej Tenisa Stołowego Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Reklamy

21 października 2020 r. w placówkach: Warsztatu Terapii Zajęciowej w Alojzowie i Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczym w Alojzowie odbył się IV Turniej Tenisa Stołowego Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Werbkowicach.

Powiat Hrubieszowski w wydarzeniu reprezentował Wicestarosta Hrubieszowski Marek Kata. Słowem wstępu, na otwarcie Turnieju, odczytany został list gratulacyjny Starosty Hrubieszowskiego – Anety Karpiuk, doceniający trud, konsekwencję w działaniu oraz zaangażowanie zawodników jak i organizatorów w stworzeniu wspaniałego widowiska sportowego – tegorocznej 4. edycji.

Reklamy

Turniej został podzielony na części. W pierwszej z nich sportowe zmagania zostały zaprezentowane przez wychowanków OREW w Alojzowie, którym wsparcia udzielili nauczyciele oraz opiekunowie.

Główna część Turnieju wyłoniła laureatów, spośród zawodników WTZ w Alojzowie.

W kategorii kobiet:

I miejsce zajęła Pani Aleksandra Maciąg;

II miejsce zajęła Pani Diana Bitner.

W kategorii mężczyzn:

I miejsce zajął Pan Witold Kukiełka;

II miejsce zajął Pan Grzegorz Ważny;

III miejsce zajął Pan Dariusz Ciucki.

Wicestarosta Hrubieszowski wręczając pamiątkowe medale oraz upominki, docenił technikę oraz umiejętności współzawodnictwa i walki „fair play”.

Gratulujemy laureatom, zawodnikom organizatorom, opiekunom i nauczycielom za popularyzację sportu, zdrowej rywalizacji oraz wspólnej zabawy.


info: Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

fot. PSONI Koło w Werbkowicach